Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny,czy Waszym zdaniem rozstepy to powod do wstydu? czy powinnyśmy je zakrywac żeby nikt nie mógł ich dostrzec,czy mieć to po prostu gdzieś i chodzic smiało w krótkich spodenkach bądz bluzkach?

Piszcie jak to jest u WAS wesprzyjcie mnie,ja je mam na ramionach,biodrach,piersiach,pupie,na udach i na łydkach:/

zweryfikowana
Posty: 510
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam tylko na pośladkach, ale strasznie niekomfortowo z tym się czuję, chciałabym żeby znikłyy moment!! :(

czasami nawet nie wiemy ze mamy to cholerstwo ja bylam pewna ze na lychach nie mam!

ooo mamo, ja mam na tylku i udach... okropne.. :(

ja mam na posladkach calych i troche na uda wchodzą, ale się nimi nie przejmuję :P bardziej wkurza mnie cellulit :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Mam i mam to gdzieś ;) Nie będę się kisić w długich spodniach i bluzach, bo mam parę białych kresek. Tyle osób je ma i też jakoś żyje :) Nie dajmy się zwariować.

Polecam dbać o skórę, zanim jeszcze czerwone rozstępy zbieleją, jest wtedy jeszcze szansa na uniknięcie "stałych" rozstępów, później już tylko laser. Btw, u mnie pojawiły się szybko i nie zdążyłam zareagować, to teraz mam, ale daje sobie z tym radę i chadzam w krótkich spodenkach, spódnicach, ba... w bikini! :)

Jeśli komuś moje ciało nie pasuje to powinnam się pochlastać? Brzmisz jakbyś organizowała forum dla co najmniej zgwałconych kobiet. A to tylko durna blizna.

tyłek i uda.. na tyłku najwięcej :P

mam dużo Pojawiły się jak szybko zaczęłam rosnąć Wtedy w ogóle nie wiedziałam co to jest, a teraz już niewiele da się zrobić I tak sobie z nimi żyję 20 lat prawie ;) Na pewno mi to snu z powiek nie spędza ;)

Ja mam na łydkach, ale nie myślę o tym. Jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy, nie zamierzam smażyć się w dżinsach ze względu na rozstępy.

Rozstępy mam też uwaga...na kolanie! Dwie długie kreski, ludzie dość często pytają czy miałam operację na kolano i nie mogą uwierzyć jak mówię, że to rozstęp...

no są ale co zrobić:)
taka nasza natura, taką mamy tkankę łączną:)
podobno ten olejek Bio-oil pomaga, ale nie stosowałam nigdy.

Mam rozstępy na pośladkach od kilku lat, kilka dni temu odkryłam, że pojawiły mi się nowe w tym samym miejscu. Kiedyś bardzo się ich wstydziłam, nie wyobrażałam sobie, że mogłabym włożyć strój kąpielowy i iść tak na basen, czy plażę, gdzie ktoś mógłby to zobaczyć, ale teraz w ogóle się tym nie przejmuję. Stwierdziłam, że i tak mam wystarczająco dużo kompleksów, więc po co mi kolejne? Tym bardziej, że z tym samym problemem zmagają się miliony ludzi na całym świecie. Więc naprawdę, to nie jest żaden powód do wstydu, bo jest czymś niezależnym od nas. Gorsze są rzeczy wyniakające z zaniedbania, tego można się wstydzić.

Moim zdaniem większy problem stanowi cellulit który widać z daleka niż blizny w które trzeba się wpatrzyć żeby je dojrzeć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 13:31 przez karolinka1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaż na stopie PIELĘGNACJA