Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Od pięciu dni trenuje z Mel B - pośladki , do tego od wczoraj dołączyłam Chodakowską SKALPEL 2 .
Zawsze brakowało mi chęci i motywacji do ćwiczeń .
Z niedowierzaniem oglądałam metamorfozy kobiet na fanpage Ewy Ch. A w głowie myśli - " i tak mi się nie uda.."

Postanowiłam się za siebie zabrać !

NIC SIE SAMO NIE WYDARZY !

Kto ze mną ? Łapka w górę ! - Będziemy dla siebie wzajemną motywacją .

Przesyłam pozytywną energię i ZAPRASZAM ! :)
Polecam rowniez strone SLANK - dodatkowy motywator !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 15:41 przez fyfulek.

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

masz plyte czy z filmikow na youtube cwiczysz??ja bym sie przylaczyla ale on pon :)) i najchetniej jakies cwiczenia na brzuch:D

tez cwicze z Mel B posladki i brzuch, jest rewelacyjna polecam kazdemuuu :D

niezweryfikowana
Posty: 129
Ostrzeżenia: 1/5

ja ćwiczyłam z obiema na przemian i szczerze? nie dałam rady. wytrzymałam tylko 6 dni, lecz dzisiaj zaczynam od początku. zrobiłam sobie plan dopasowany do mnie-początki są trudne więc należy obniżyć poprzeczkę. pierwszy trening mam za sobą :)

Ja również przesyłam pozytywną energię :))) polecam skalpel jak najbardziej, działa cuda :))

Cytat
parpotka
tez cwicze z Mel B posladki i brzuch, jest rewelacyjna polecam kazdemuuu :D

ja też ;D pośladki i 8min abs na brzuch ;D

Też polecam Mel B. Ja robię z nią rozgrzewkę, kardio, abs i ćwiczenia na pośladki. Fajne zestawy ma też Tiffany Rothe ;)

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Ja jestem przy SKALPEL 2 , nie moglam go znalezc na Youtube , ale mam już na swoim komputerze , jeżeli któraś z Was chciałaby - mogę go wysłać , bo po co wydawać ponad 30 zł na płytę ;)

Ja tez jestem dopiero na poczatku , zaczynam, wiec przeznaczylam dla siebie raz dziennie SKALPEL 2 (z rozgrzewką) plus MEL B pośladki :)
Gdyby ktoś chciał SKALPEL 2 , niech napisze do mnie na PW , podeślę na mejla bądź linkiem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 15:56 przez fyfulek.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

a może linki do tych ćwiczeń? ja ćwiczę od miesiąca i do tego biegam a efektów brak :(

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Gdyby ktoś chciał SKALPEL 2 , niech napisze do mnie na PW , podeślę na mejla bądź linkiem ;)

dla mnie chodakowska jest srednia jesli chodzi o wyrobienie miesni bardziej ja jako rozgrzewke traktuje(20min) a pozniej z mel b na posladki( miesnie bola jak cholera na pierwszym cwiczeniu) brzuch i nogi:)

wczoraj zrobiłam pierwszy raz turbo spalanie Chodakowskiej -_- masakra ! pot spływał mi po nadgarstkach -_- dzisiaj mam zakwasy gdzie popadnie :D :D

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 2/5

ja rowniez cwicze juz jakies pol roku chociaz ostatni tydzien wgl nie cwiczylam bo mialam kontuzje ale juz powoli dochodza do formy wiec znowu zaczne ;)

Namówiłaś mnie ;d zacznę od dziś ;d

ja ćwiczyłam pośladki i brzuch z Mel B, ale 2 dni później musiałam wyjechać i tak skończyła się moja przygoda z ćwiczeniami... :D
miałam zacząć znowu i chyba to zrobię dziś! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

talia