Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Pediatra Kielce

16 minut temu

Ginekolog Rzeszów

18 minut temu

Budowa domu

32 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Od pięciu dni trenuje z Mel B - pośladki , do tego od wczoraj dołączyłam Chodakowską SKALPEL 2 .
Zawsze brakowało mi chęci i motywacji do ćwiczeń .
Z niedowierzaniem oglądałam metamorfozy kobiet na fanpage Ewy Ch. A w głowie myśli - " i tak mi się nie uda.."

Postanowiłam się za siebie zabrać !

NIC SIE SAMO NIE WYDARZY !

Kto ze mną ? Łapka w górę ! - Będziemy dla siebie wzajemną motywacją .

Przesyłam pozytywną energię i ZAPRASZAM ! :)
Polecam rowniez strone SLANK - dodatkowy motywator !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 15:41 przez fyfulek.

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

masz plyte czy z filmikow na youtube cwiczysz??ja bym sie przylaczyla ale on pon :)) i najchetniej jakies cwiczenia na brzuch:D

tez cwicze z Mel B posladki i brzuch, jest rewelacyjna polecam kazdemuuu :D

niezweryfikowana
Posty: 129
Ostrzeżenia: 1/5

ja ćwiczyłam z obiema na przemian i szczerze? nie dałam rady. wytrzymałam tylko 6 dni, lecz dzisiaj zaczynam od początku. zrobiłam sobie plan dopasowany do mnie-początki są trudne więc należy obniżyć poprzeczkę. pierwszy trening mam za sobą :)

Ja również przesyłam pozytywną energię :))) polecam skalpel jak najbardziej, działa cuda :))

Cytat
parpotka
tez cwicze z Mel B posladki i brzuch, jest rewelacyjna polecam kazdemuuu :D

ja też ;D pośladki i 8min abs na brzuch ;D

Też polecam Mel B. Ja robię z nią rozgrzewkę, kardio, abs i ćwiczenia na pośladki. Fajne zestawy ma też Tiffany Rothe ;)

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Ja jestem przy SKALPEL 2 , nie moglam go znalezc na Youtube , ale mam już na swoim komputerze , jeżeli któraś z Was chciałaby - mogę go wysłać , bo po co wydawać ponad 30 zł na płytę ;)

Ja tez jestem dopiero na poczatku , zaczynam, wiec przeznaczylam dla siebie raz dziennie SKALPEL 2 (z rozgrzewką) plus MEL B pośladki :)
Gdyby ktoś chciał SKALPEL 2 , niech napisze do mnie na PW , podeślę na mejla bądź linkiem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 15:56 przez fyfulek.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

a może linki do tych ćwiczeń? ja ćwiczę od miesiąca i do tego biegam a efektów brak :(

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Gdyby ktoś chciał SKALPEL 2 , niech napisze do mnie na PW , podeślę na mejla bądź linkiem ;)

dla mnie chodakowska jest srednia jesli chodzi o wyrobienie miesni bardziej ja jako rozgrzewke traktuje(20min) a pozniej z mel b na posladki( miesnie bola jak cholera na pierwszym cwiczeniu) brzuch i nogi:)

wczoraj zrobiłam pierwszy raz turbo spalanie Chodakowskiej -_- masakra ! pot spływał mi po nadgarstkach -_- dzisiaj mam zakwasy gdzie popadnie :D :D

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 2/5

ja rowniez cwicze juz jakies pol roku chociaz ostatni tydzien wgl nie cwiczylam bo mialam kontuzje ale juz powoli dochodza do formy wiec znowu zaczne ;)

Namówiłaś mnie ;d zacznę od dziś ;d

ja ćwiczyłam pośladki i brzuch z Mel B, ale 2 dni później musiałam wyjechać i tak skończyła się moja przygoda z ćwiczeniami... :D
miałam zacząć znowu i chyba to zrobię dziś! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

talia