Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa -Laser DeLux

30 maj 2017 - 22:52:12

Spoko... Tylko, że ja miałam 8 zabiegów co 6 tygodni i klapa, więc coś tu nie gra. Niestety nie będę z wrocławia jeździć do krakowa na zabiegi, więc muszę tu coś ogarnąć, aczkolwiek nie wiem czy w ogóle mam na to chęć, bo jestem bardzo zniesmaczona po całym delux. Nie tego oczekiwałam!

Depilacja laserowa -Laser DeLux

31 maj 2017 - 07:18:36

Cytat
SylaaaD
Spoko... Tylko, że ja miałam 8 zabiegów co 6 tygodni i klapa, więc coś tu nie gra. Niestety nie będę z wrocławia jeździć do krakowa na zabiegi, więc muszę tu coś ogarnąć, aczkolwiek nie wiem czy w ogóle mam na to chęć, bo jestem bardzo zniesmaczona po całym delux. Nie tego oczekiwałam!
a co robiłaś?

Cytat
SylaaaD
Cytat
msiegieda
Witam, jestem już po 5 zabiegach laserowego usuwania owłosienia i gorąco polecam te zabiegi. Komfort jaki dają jest nieopisywalny. Można zapomnieć o maszynce do golenia i "kujących" nogach, czy bikini. Pod względem bólu jest jak najbardziej do wytrzymania. Ważne by bardzo dobrze zgolić włosy przed zabiegiem.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i tricków przedzabiegowych skontaktuj się ze mną. Z zawodu jestem kosmetologiem i nie zaobserwowałam żadnych kosmetycznych efektów ubocznych. Jeśli masz pytania odnośnie zabiegu, to zadzwoń lub napisz. Mogę Cię polecić w dowolnym salonie w Polsce i uzyskasz 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zachęcam do kontaktu Maja 604234900 ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Jestem po 8 zabiegach na pachach i nie mam w ogóle efektu. No może włosy są troche cieńsze i jasńiejsze ale ich ilość się nie zmniejszyła, a to mnie mocno wkurza! Jak powinna wyglądać skóra po zabiegu? Bo ja za każdym razem miałam
tylko delikatne zaczerwienienie, które schodziło po ok godzinie, a niektórzy pisza tu o jakiś kropkach/ strupkach. Może coś miałam robione nie tak?
Jestem poirytowana, bo tyle kasy poszło w błoto!
może masz jasne włosy i dlatego.ja miałam 9 zabiegów pod pachami i jet git



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 07:21 przez banach.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

02 cze 2017 - 14:55:33

Ja mam za sobą już ponad 20 zabiegow lacznie. Polecam zabieg w Laser delux! Ceny przystępne, efekty gwarantowane, obsługa sympatyczna. Udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini, pachy i łydki :) Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Polecam zabieg w Laser delux! Ceny przystępne, efekty gwarantowane, obsługa sympatyczna. Udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini, pachy i łydki :) Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Polecam zabieg w Laser delux! Chętnie udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini, pachy i łydki :) Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Mam za sobą już całą serie na bikini, pachy i łydki. Polecam zabieg w Laser delux! Ceny przystępne, efekty gwarantowane, obsługa sympatyczna. Udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg w caaałej Polsce :) i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Hej! udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg w laser delux i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją!
Ja robiłam okolice bikini, lydki i pachy :)


Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Mam do zaoferowania zniżkę z polecenia 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce.
Ja robiłam bikini, łydki, pachy w Gdyni.
Chętnie odpowiem na pytania :)
kontakt: 517701110 lub martine.florczak małpa gmail.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 15:00 przez shopiingland.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

18 wrz 2017 - 10:19:29

banach
Ja miałam robione pachy 8 razy i uwierz mi że włosy mam ciemne! Tylko, że nie miałam żadnego podrażnienia, tak jakby coś było źle ustawione. Teraz bede chciała powtórzyć ale znajde inny gabinet z light sheenem, a nawet kilka i pójdę wszędzie na konsultację, żeby porównać

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 paź 2017 - 16:32:24

Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 paź 2017 - 16:54:52

Cytat
SylaaaD
banach
Ja miałam robione pachy 8 razy i uwierz mi że włosy mam ciemne! Tylko, że nie miałam żadnego podrażnienia, tak jakby coś było źle ustawione. Teraz bede chciała powtórzyć ale znajde inny gabinet z light sheenem, a nawet kilka i pójdę wszędzie na konsultację, żeby porównać
ja jak wiesz robiłąm i mam spokój teraz bym chciała zrobic na nogi ale nie bardzo mam kiedy bo zabieg planowany na haluksy
w czerwcu a wiem że na laser trochę pochodzę. Pachy mam zrobione juz dawno .

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 paź 2017 - 17:17:57

Moze masz jakies problemy hormonalne? ja miałam 6 zabiegów light sheer duet i nie mam włosów robiłam pachy i bikini, bikini z tego względu ze bardzo mi włosy wrastały i ogromnie bolało plus wygląd same wiecie.zły Ja tez byłam w 3 gabinetach na konsultacji i zdecydowałam sie na jeden bo wszystko dokładnie zostało mi omówione w Rzeszowie w Laser Clinic zaraz koło basenów rosiru. kiedyś robiłam nogi vectusem i masakra wszystko odrosło, więc na nogi tez mam zamiar isc do tego gabinetu bo mam grube i ciemne te włosy a golić juz sił nie mam, narazie ciesze sie z bikini i pach bo niemam nictańczy

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

25 mar 2018 - 23:48:57

ja jestem po rocznej depilacji i powiem tak od listopada męczę się z zapaleniem mieszków na łydkach.Zastanawiam się czyto nie jest przypadkiem przez ten gabinet?Czy n=mogłam tam się zarazić?Nigdy nie miałam tego problemu....Niby włoskow mniej,ale nie do końca...
Panie mi przedłuzyły pakiet,ze względu na to,że kilka miałam zabiegów mniej ze względu na to zapalenie.
Obecnie robię łydki,uda i pachy.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

11 kwi 2018 - 13:07:21

Cześć, chętnie polecę osobę na zabieg w Laser Delux :) Otrzymasz 20% zniżki na zabieg w dowolnym salonie w Polsce. Zainteresowanych proszę o odpowiedź w tym wątku, podam kontakt do siebie i odpowiem na wszystkie pytania związane z zabiegami i efektami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-11 13:08 przez aduu_95.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 kwi 2018 - 11:43:49

Jestem zaskoczona efektywnością lasera light sheer. Zdecydowałam się na zbieg depilacji laserowej w Laser Delux w Bielsko - Białej. Efekty naprawdę przeszły moje najśmielsze oczekiwania https://www.laserdelux.pl/bielsko-biala/depilacja-laserowa

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

22 maj 2019 - 03:52:29

Hmm, ja dokladnie nie pamietam jaki laser byl w gabinecie, do ktorego chodzilam na zabiegi... ale z efektu jestem zadowolona i dziwie sie, ze niektorym z was nie pomoglo nawet 9 zabiegow... ja chodzilam do mediart clinic w poznaniu na pachy i lydki. lacznie mialam 5 zabiegow i to wystarczylo, zeby skora byla gladka. jesli chodzi o problemy hormonalne to one wplywaja na owlosienie, ale w okolicach bikini, wiec mysle, ze cos u was nie zagrało z gabinetem, lepiej poszukac czegos lepszego :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

06 sty 2020 - 11:50:00

Dziewczyny temat już stary ale mam pytanie, mianowicie gdzie wybrać się na depilację w Gdyni (moze być też Gdańsk bo bywam tam raz w tygodniu). Sporo czytałam o metodach depilacji i jestem zdecydowana albo na laser light sheer, albo na laser vectus. Pozostaje jedynie kwestia gabinetu. Jak wybrac miejsce, które ma dobre ceny ale jednocześnie dobry laser. Nie chciałabym niepotrzebnie przepłacać. Tylko dlatego że gabinet jest promowany.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

11 sty 2020 - 12:27:43

Ja robiłam zabieg w clinica cosmetologica w Gdańsku, jestem po kilku zabiegach na głębokie bikini i po prostu jestem zachwycona. Mają tam laser vectus, mam porownanie do innego gabinetu, w którym robiłam depilację na łydki ale innym laserem mianowicie light sheer duet. Jes to ta sama technologia, ale w przypadku vectusa dopaowuje się moc lasera do skóry oraz do rodzaju włosa tak wiec zabieg jest mniej bolesny. Efekty w sumie te same bo po zabiegu w jednym i po drugim gabinecie nie odrastały włoski, ale jakbym miała wybierać to wybrałabym vectus, bo mniej boli (depilacja bikini mniej mniej bolała chociaż jest to delikatniejsza okolica).

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

14 sty 2020 - 11:08:51

Ile zabiegów potrzebowałaś? Bikini głebokie? To jest jakieś inne bikini? :P

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

15 sty 2020 - 11:38:40

Tak, musisz się dogadać w gabinecie czy chcesz depilację jedynie okolic bikini, w takim przypadku depilowany masz jedynie przód oraz okolice pachwin, czy bikini głębokie, gdzie depilują Ci wszystko :P To drugie jest rzecz jasna droższe. Mi wystarczyły 4 zabiegi, kupowałam w pakiecie bo jest taniej niż jak chodzisz i płacisz osobno za każdy pojedynczy zabieg. Najlepiej jednak umówić się na konsultację i w gabinecie ocenią włoski i powiedzą Ci ile zabiegów będziesz musiała mieć. Im ciemniejsze włosy tym łatwiej się je laseerem usuwa. Za pół roku wybieram się na zabieg przypominający ( po serii zabiegów trzeba po roku wykonac zabieg).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER W LASER DELUX MOJA OPINIA