Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

25 sty 2017 - 14:25:55

Kochane również zdecydowałam się na depilację laserową .Z tym,że nie chodziłam akurat do tych gabinetów, ale wybrałam sie w Krakowie do New Life na Kluczborskiej. Również w gabinecie mają laser light sheer. Po negatywnych doświadczeniach z laserem IPL dopiero jestem usatysfakcjonowana podjętą decyzją.

Nogi są gładkie. Efekt bardzo długo się utrzymuje. Za rok po prostu wystarczy jak wybiorę się na zabieg przypominający.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

25 sty 2017 - 14:48:32

Dziewczyny, ja jestem rok po zabiegu w Laser Delux w Gdyni . Stare włoski zniknęły, ale wyszło trochę nowych (pani mnie o tym informowała, że może tak być). Planuję jeszcze iść z dwa razy, bo są one słabe i delikatne (może szybko zejdą).
Ja mam chorą tarczycę i od zawsze problemy z owłosieniem na szyi i brodzie

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

31 sty 2017 - 17:34:11

Hej! udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg w laser delux i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją!
Ja robiłam okolice bikini :)

Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 17:35 przez shopiingland.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 lut 2017 - 17:50:44

Cześć Wszystkim :)
Chciałabym Wam polecić salony Laser Delux. Ja osobiście korzystałam z usług w salonie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Obsługa sympatyczna i wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta jest uprzedzana przypominającym telefonem. Panie dokładnie wypytują się czy są jakieś przeciwwskazania.Zdecydowanie profesjonalna obsługa. Polecam! Oferuję zniżkę -20% na pierwszy zabieg (dotyczy to wszystkich zabiegów w salonach w całej Polsce), wystarczy tylko podać dane osoby polecającej. Skorzystamy na tym obie/oboje :) W razie pytań proszę o kontakt: ka.dzi(małpa)onet.pl
Pozdrawiam serdecznie, Karolina



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 17:52 przez kadzi.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

18 lut 2017 - 00:54:47

Bardzo fana jest opcja depilacji pastą cukrową a dla utrwalenia efektu na długie miesiące zabiegi epilfree.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

24 lut 2017 - 11:33:46

witam
oferuje 20% znizki na pierwszy zabieg w salonach laser delux w calej Polsce

polecam serdecznie
wystarczy podac moje dane i korzystac ze znizki!!!!
prosze o kontakt osoby zainteresowane
obie skorzystamy!!!
67276857

super salon!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

01 mar 2017 - 09:37:44

Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama skonczyłam robić depilacje laserowa bikini i pachy, teraz zaczynam już nogi. Efekty super, jestem mega zadowolona dlatego mogę podzielić się z Wami szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537394743 lub mailowo a.mergist(malpa)vp.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 09:37 przez amergist.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

01 mar 2017 - 18:23:49

czy działanie tego lasera nie powoduje żadnych podrażnień skóry? myślę dość poważnie o depilacji laserowej i trochę się obawiam

Depilacja laserowa -Laser DeLux

15 mar 2017 - 18:52:11

Jestem po całej serii Light sheer duet w estetica w Krakowie(pachy). Włosków nie ma, a skóra jest gładka. Sama depilacja nie była bolesna, w trakcie miałam wykonywane znieczulenie. Przyznam się szczerze, że bólu obawiałam się najbardziej. Naczytałam się opinii o "bolesnej depilacji"...nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

18 mar 2017 - 14:41:13

Witam, jestem już po 5 zabiegach laserowego usuwania owłosienia i gorąco polecam te zabiegi. Komfort jaki dają jest nieopisywalny. Można zapomnieć o maszynce do golenia i "kujących" nogach, czy bikini. Pod względem bólu jest jak najbardziej do wytrzymania. Ważne by bardzo dobrze zgolić włosy przed zabiegiem.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i tricków przedzabiegowych skontaktuj się ze mną. Z zawodu jestem kosmetologiem i nie zaobserwowałam żadnych kosmetycznych efektów ubocznych. Jeśli masz pytania odnośnie zabiegu, to zadzwoń lub napisz. Mogę Cię polecić w dowolnym salonie w Polsce i uzyskasz 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zachęcam do kontaktu Maja 604234900 ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

26 mar 2017 - 12:27:40

Cytat
norwegia
czy działanie tego lasera nie powoduje żadnych podrażnień skóry? myślę dość poważnie o depilacji laserowej i trochę się obawiam
Poczytaj najpierw przeciwwskazania. To jest ważne! Najważniejsze to opalanie przed i po depilacji. Resztę poczytaj sobie: http://www.esteti-med.pl/blog/przeciwwskazania-depilacji-laserowej Jak już się zdecydujesz sprawdź u nich promocje bo ja złapałam fajną 3 zabieg za 50% ceny.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 mar 2017 - 20:57:27

Dziewczyny, czy wy tez macie po zabiegu depilacji laserowej na nogach strupki i czerwone kropki? Te strupki mam juz w zasadzie tydzien. To normalne?

Dziewczyny, czy wy tez macie po zabiegu depilacji laserowej na nogach takie mallutkie strupki i czerwone kropki przy ujsciu wloskow? Te strupki mam juz w zasadzie tydzien. To normalne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 21:03 przez highhope.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

02 kwi 2017 - 10:35:30

Jeśli utrzymują się bardzo długo może to być rzeczywiście problem, ale ewentualnie powinny zejść. Mi pani poleciła maść alantan (lub bepanten) do smarowania po zabiegu na złagodzenie.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

12 maj 2017 - 08:26:25

Cytat
msiegieda
Witam, jestem już po 5 zabiegach laserowego usuwania owłosienia i gorąco polecam te zabiegi. Komfort jaki dają jest nieopisywalny. Można zapomnieć o maszynce do golenia i "kujących" nogach, czy bikini. Pod względem bólu jest jak najbardziej do wytrzymania. Ważne by bardzo dobrze zgolić włosy przed zabiegiem.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i tricków przedzabiegowych skontaktuj się ze mną. Z zawodu jestem kosmetologiem i nie zaobserwowałam żadnych kosmetycznych efektów ubocznych. Jeśli masz pytania odnośnie zabiegu, to zadzwoń lub napisz. Mogę Cię polecić w dowolnym salonie w Polsce i uzyskasz 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zachęcam do kontaktu Maja 604234900 ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Jestem po 8 zabiegach na pachach i nie mam w ogóle efektu. No może włosy są troche cieńsze i jasńiejsze ale ich ilość się nie zmniejszyła, a to mnie mocno wkurza! Jak powinna wyglądać skóra po zabiegu? Bo ja za każdym razem miałam tylko delikatne zaczerwienienie, które schodziło po ok godzinie, a niektórzy pisza tu o jakiś kropkach/ strupkach. Może coś miałam robione nie tak?
Jestem poirytowana, bo tyle kasy poszło w błoto!

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

19 maj 2017 - 11:12:27

Oczywiście jeden zabieg to za mało aby widzieć jakieś super efekty. Zabiegi trzeba powtarzać, co najmniej 4-5 razy aby pozbyć się zbędnego owłosienia do końca życia. Warto wziąć to pod uwagę :) Polecam Ci wybrać się do Vici Clinic w Krakowie, u nich pierwszy zabieg jest za pół ceny. Sama zobaczysz, czy Ci odpowiadają takie zabiegi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tatuaż na udzie