Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 --> ->|

Depilacja laserowa -Laser DeLux

14 lip 2015 - 08:36:58

Cytat
Eduarda
Dziewczyny, a jak Wy się chcecie opalac, skoro 3 tyg po zabiegu nie wolno wystawiac skóry na słońce? Ani stosować lasera na opaloną skórę? Najlepszy okres na laser to jesień/zima/wczesna wiosna.

Cytat
madzik011
orientujecie się po jakim czasie pozniej trzeba ponowić taki zabieg?

Trzeba zrobić serię, co najmniej 4, czasem nawet 8 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni, w zależności od rodzaju włosów.


Ja zaczęłam łydki robić w styczniu i ciągne tak przez cały okres wakacyjny, z tego względu nie zamierzam się opalać w tym roku, żeby zrobić serię zabiegów. Odpuściłam w tym roku opalanie i wyjazd na jakiekolwiek wakacje i zainwestowałam w siebie :D

Depilacja laserowa -Laser DeLux

20 lip 2015 - 16:20:13

Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a małpa gmail.com

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 lip 2015 - 20:15:40

WItajcie
Polecam gabinet Laser De Lux we Wrocławiu.
Mają tam super promocje, dodatkowo można zdobyć 20% taniej (szczegoly przesle e mailem ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)) .
Jestem już po pierwszym zabiegu, kolejny robię we wrzesniu.
Mila i sympatyczna pani kosmetolog, niskie ceny POLECAM !!!!
Pozdrawiam

WItajcie
Polecam gabinet Laser De Lux we Wrocławiu.
Mają tam super promocje, dodatkowo można zdobyć 20% taniej (szczegoly przesle e mailem waleria22 małpa o2.pl) .
Jestem już po pierwszym zabiegu, kolejny robię we wrzesniu.
Mila i sympatyczna pani kosmetolog, niskie ceny POLECAM !!!!
Pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 20:16 przez waleria22.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 lip 2015 - 20:18:53

IPL to nie Laser !!!
ja stosowałam light sheer , i aleksandrytowy jak dokoncze kuracje to dam znać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 20:20 przez Magda934.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

11 sie 2015 - 20:23:57

Ja też własnie obawialam się że to booty piszą te opinie :) Wszędzie to samo.

Ale zaryzykowałam, i teraz rozumiem:)

Pozytywne opinie są dlatego że naprawdę to fajny zabieg. Własnie się szykuje do drugiego, włosków odrosło mniej, ale myślę że bedę musiała wykonać min 4-5 zabiegów:(( Bardzo załuje że nie będe mogła zrobić łydek. Pani poinformowała mnie że mam zbyt jasne włosy i nie ma sensu wydawać na darmo kasy (także nie jest to firma która żeruje na kliencie)

Ale wiele osób loguje się na szafę tylko po to by wystawić opinie. Gdy znajdą osobę która poleci ich przy zabiegu dostają 50% zniżki a to już jest 100 zł :) wiec dla 100 zł opłaca się wystawić opinie :) taki dobry zabieg marketingowy.


Ja też nie będę oryginalna. Oddam za polecenie swoje 20% zniżki. Dzięki temu ja dostanę 50%. A wy przy kolejnym zabiegu też będziecie mogły otrzymać 50% jeżeli polecicie koleżance czy komuś na forum :) działa to dosyć prosto :P
Jeżeli ktoś miałby wiecej pytań pytajcie śmiało na priv :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

20 sie 2015 - 20:33:44

Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a małpa gmail.com

Depilacja laserowa -Laser DeLux

25 sie 2015 - 16:16:14

Cześć, szczerze polecam laser delux we Wrocławiu. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce.Odpowiem też na pytania odnośnie zabiegu i efektów. Kontakt na priv ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-25 16:18 przez zieloneczka92.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

28 sie 2015 - 11:52:55

Ja z kolei byłam w Casolli w Poznaniu na Drużbickiego 13 i szczerze przyznam, że jestem miło zaskoczona. Korzystałam już parę razy z tego w innych miejscach, ale mam wrażenie, że efekt w porównaniu do tego był nieco gorszy, także polecam :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

31 sie 2015 - 00:03:07

Witam,
Polecę osobę do Laser DeLux
Ty dostaniesz 20% zniżki na zabieg, ja 50%
obustronna korzyść
tel. 692-959-842
działa w całej Polsce

Depilacja laserowa -Laser DeLux

04 wrz 2015 - 20:39:43

Witam.
Ja również polecam Laser de lux. Jestem juz po 6 zabiegach na dwie partie ciała. Zabiegi robie w salonie de lux w Kaliszu. Jesli ktos chce skorzystac z 20% rabatu prosze o kontakt-odpowiem na Wasze pytania 665512957.Rabat działa na wszystkie salony laser de lux w Polsce.Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

04 wrz 2015 - 20:58:51

Polecam zabiegi Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona, gdyż po dwóch zabiegach na pachy i pozostało mi już naprawdę niewiele włosków. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! ) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) albo 603 916 774

Depilacja laserowa -Laser DeLux

12 wrz 2015 - 12:39:35

Gorąco polecam salony Laser DeLux! Pierwszy zabieg możesz mieć
20% taniej, wystarczy że zostaniesz przeze mnie polecona - polecenie działa w salonie w każdym mieście na terenie Polski :)
Pisz na prostolinijna@ gmail.com - maila sprawdzam kilka razy dziennie :)
(W podanym powyżej mailu należy usunąć spację pomiędzy "@" i "gmail.com" ;) )
Tel : 792 054 793 (najlepiej sms, 100% że odpiszę w przeciągu kilku minut )



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-15 20:19 przez uffiee.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

16 wrz 2015 - 14:06:32

Ja jestem po 5 zabiegach na bikini, efekt jest boski jakieś pojedyńcze włoski się pojawiły ale są wzasadznie nieodczywalne chyba pójdę jeszcze na szósty zabieg i wtedy będzie juz wogóle SUPER. Mam do zaoferowania zniszę na pierwszy zabieg w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a odemnie dodatkowo 10%. Polecam, odpowiem na pytanie mój tel. 604100360

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

26 wrz 2015 - 13:04:43

Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Depilacja laserowa -Laser DeLux

30 wrz 2015 - 17:03:43

Hej dziewczyny,
mogę zaoferować zniżkę 35% w Laser Delux w całej Polsce. Za każdą partię ciała zapłacicie wtedy po 130 zł. Polecam:) Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę. Ja jestem już po 4 depilacjach na całe nogi i 2 na bikini. Powiem tyle, że efekt jest niesamowity:)
Mój email aa.j @ onet.eu lub na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić aby mieć białe zęby