Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

11 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:36:08

Nawet dbając o swoje ciało przyciąganie ziemskie działa:) ja mam 65J/K i powiem szczerze, że ćwicze górne partie ciała, smaruje balsamami piersi i tak sa obwiśnięte. ciężar robi swoje, po prostu.

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:36:14

ja mam 65E i wcale nie mam wielkiego biustu... nie wiem jak wy sobie staniki dobieracie... zapamietajcie ze obwód ma byc tak ciasny ze wchodzi tylko 1 palec a nie rozciaga sie na 30 cm!! no i wiadomo im mniejszy obwód tym miseczka tez robi się mniejsza; w 75 C a 60 C sa inne miseczki

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:36:59

ja mam 70 A :]
ijestem plaska jak deska..

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:39:29

Ja mam duże B i wcale innym nie zazdroszczę. Tyle że jestem po ciąży już i nie mają tego kształtu jakie powinny mieć. Jendak mam ochotę stosować kremy i kupić BUST UP kiedyś zażywałam i zauwazłyłam że piersi były pełniejsze i jędrniejsze

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:40:35

Dziwny ten rozmiarek... ja nosze 70D tylko dlatego że 65E nie mogę nigdzie dostać a jak już to za ponad stówe a nie stać mnie... :( a mój biust jest taki na większą męską rękę więc nie jakiś duży ;p

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:41:25

ja mam 75D i mam tak ze czasem je lubię a czasem zazdroszczę płaskim dziewczynom ;p

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:42:46

Cytat
blackchocolate
ja mam 75D i mam tak ze czasem je lubię a czasem zazdroszczę płaskim dziewczynom ;p

75 d to przeciez nie duzy biuścik :) taki na rączke :)

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:45:11

duży nie zawsze oznacza obwisły, a mały nie zawsze oznacza sterczący... więc nie ma tu logiki :]
Ja i tak zazdroszcze kobietom z duzymi piersiami :) I co ze są bardziej obwisle? Paradujesz tak na ulicy? nie. Widzi Cie tylko chlopak.

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:53:33

Cytat
astaldi
Wiem o czym mówisz, mam 3 koleżanki z na prawdę dużym biustem, mają teraz po ok 25 lat(dopiero), a jak zobaczyłam jedną w bokserce bez stanika to się za głowę złapałam- cycki do pasa... I to była jedna z dwóch bezdzietnych, ta, która ma dzieci to już w ogóle, naleśniki... Ale w końcu po coś ludzie wymyślili lifting piersi, zawód brafitterki, więc zamiast się użalać trzeba działać, poza tym lepszy wiszący cyc niż nic ;)

Pomijam kwestię dobrze dobranych staników i nie skomentuję tekstów w stylu "mam duże B", bo mi się nóż w kieszeni otwiera. Odsyłam do lektury tekstów na temat właściwego dobierania staników.

Należy odróżniać biust obwisły od biustu, który zwyczajnie poddaje się grawitacji. To jest raczej normalne, że duży biust zwykle jest bardziej wiszący, niż mały. Oczywiście, nie zawsze tak jest, ale zazwyczaj. Duży biust = większy ciężar. Fizyka. Co innego brak jędrności- z tym trzeba walczyć odpowiednią bielizną, ćwiczeniami, masażami, balsamami, odżywianiem, stylem życia... Czy pomoże? Sprawa indywidualna.

Duże piersi

25 cze 2013 - 23:57:42

Moja koleżanka ma rozmiar J, lat ma 19, nic w tym fajnego, często mówi jak jej obciąża kręgosłup, jak boli i jakie to nie fajne. Ja chciałabym mieć rozmiar większe, ale z tymi też mi dobrze :)

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:19:15

Cytat
90boston
Należy odróżniać biust obwisły od biustu, który zwyczajnie poddaje się grawitacji. To jest raczej normalne, że duży biust zwykle jest bardziej wiszący, niż mały. Oczywiście, nie zawsze tak jest, ale zazwyczaj. Duży biust = większy ciężar. Fizyka. Co innego brak jędrności- z tym trzeba walczyć odpowiednią bielizną, ćwiczeniami, masażami, balsamami, odżywianiem, stylem życia... Czy pomoże? Sprawa indywidualna.

No własnie to miałam na myśli :P

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:22:32

Toć wiadomo, że mój spory nie będzie nigdy taki lekki i bardzo uniesiony jak taki jakby na deskę napluł i rozdeptał. :D To oczywiste, nie ma co robić z tego tragedii.

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:24:22

Cytat
coocox33
ja mam 70 A :]
ijestem plaska jak deska..


mam tak samo.. chciałabym MIEĆ chociaz biust... takie pełne b, małe C i by mi totalnie wystarczyło... o ile na wage mamy wpływ na piersi niestety nie.. :( Jak mówie mojemu B o powiekszaniu piersi do zaczyna na mnie wrzeszczeć..a ja nie czuje sie Kobietą.:(

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:28:11

małe jest piękne :D

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:31:41

Trzy moje najlepsze kolezanki tez maja duzy biust i tylko wiecznie slucham ich narzekan. Z duzego biustu to sie chyba najbardziej tylko faceci ciesza ;).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa -Laser DeLux