Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 1/5

Duże piersi

26 cze 2013 - 00:57:39

dobry stanik i bedzie ok:)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Duże piersi

13 mar 2019 - 11:42:23

Dziewczyny sama mam duże piersi i nie rozumiem jak ktoś może narzekac ze ma małe. Sama chętnie bym się na mały biust zamieniła bo duże piersi jedynie mi przeszkadzają oraz źle się czuję. Poza tym takie piersi są niebezpieczne dla kręgosłupa bo juz teraz mam bóle. I nawet nie chcę sobie wyobrazać jak będą wygladały po urodzeniu dziecka.
Interesuje mnie zabieg zmniejszenia piersi. Widziałam, że takie zabiegi sa wykonywane w gabinetach chirurgii plastycznej płatnie. Jednak czy jest możliwosć zapisania się na zabieg na przykład prywatnie?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Duże piersi

14 cze 2019 - 07:47:47

Z tego co wiem to nie ma takiej opcji. Znaczy się teoretycznie jest ale jedynie jeśli powoduje to bardzo duże szkody w organizmie. A i tak nie wiadomo do kogo się w takiej sytuacji zgłosić. I ile trzeba czekać na wykonanie zabiegu. Najczęściej kobiety chodzą prywatnie bo zabieg jest wykonywany przez wielu chirurgów plastycznych w Polsce (zwykle tych, którzy zajmują się również i powiększeniem piersi). Przy wyborze jednak proponowałabym nie patrzeć się na cenę zabiegu ale na doświadczenie osoby, która wykonuje zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa -Laser DeLux