Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masaż

08 cze 2013 - 18:16:28

Hej. Zastanawiam się nad pójściem na masaż , nigdy nie byłam...zawsze chciałam spróbować -mysle , ze to fajna sprawa...czy któreś z Was miały te przyjemność i jeśli tak to jakie "efekty" ? Jaki wybrać najlepiej i nie drogo oczywiscie bo za wiele na cos takiego nie przeznacze ;)

Masaż

08 cze 2013 - 18:28:35

Mam skończony kurs masażu pierwszego i drugiego stopnia i mogę Ci powiedzieć że efekty są w zależności od tego jaki rodzaj masażu wybierzesz. Masaż relaksacyjny, dodatkowo przy użyciu olejków eterycznych, działa naprawdę relaksacyjnie :) szczerze mówiąc odchudzający to troche pic na wodę, natomiast dobrze przeprowadzony masaż klasyczny nie tylko relaksuje, ale i ma działanie lecznicze, oczywiście przy serii zabiegów. W gabinetach typu SPA ceny są często kosmiczne, ale są ludzie którzy masują w domach, a nawet dojezdżają do klienta do domu, wtedy cena zaczyna się tak od 25- 30 zł. Tylko trzeba najpierw sprawdzić jakie jest przeszkolenie masażysty, bo źle przeprowadzony masaż może wywołać spore szkody.

Masaż

08 cze 2013 - 18:29:57

co byś nie robiła - odradzam grupona...

Masaż

08 cze 2013 - 18:35:39

a właśnie tam zaglądałam :D swoją drogą dlaczego?

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Masaż

01 lip 2022 - 10:16:51

Polecam zapoznać się z ciekawym i pomocnym artykułem https://www.planit.com.pl/masaz-leczniczy-dzialanie-rodzaje-i-wskazania/

Masaż

14 lut 2024 - 11:34:56

Kobido, znany również jako "lifting twarzy bez skalpela", to japońska technika masażu, która koncentruje się na głębokim relaksie i odmładzaniu skóry. Ta starożytna metoda łączy w sobie szybkie i rytmiczne ruchy z delikatnymi technikami pobudzającymi, aby stymulować produkcję kolagenu i poprawić elastyczność skóry. W kontekście innych technik masażu, takich jak Gua Sha czy Tanaka, Kobido wyróżnia się swoim unikalnym podejściem do pielęgnacji twarzy. Więcej na temat Kobido i jego korzyści można znaleźć, odwiedzając https://sztosowe.pl/gua-sha-kobido-tanaka-poznaj-rodzaje-masazow-twarzy/ gdzie przedstawione są szczegółowe opisy tych metod.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój kompleks...zdjęcia.