Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

19 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:21:47

cześć dziewczyny . Pewnie pomyślicie ze jestem jakaś zacofana czy coś ale nigdy nie byłam na solarium i chciałabym się wybrać , a kompletnie nie wiem jak się przygotować do tej wizyty ile minut na początku (kumpela mówi mi że do 10min),
jakie solarium wybrać lezące,stojące , czy powinnam stosować jakieś przyspieszacze opalania ,opalać twarz itp ? mogłybyście udzielić mi kilka rad . Nie chce się jakoś zjarać tylko mieć delikatna opaleniznę do 22 czerwca a opalać się na słońcu nie mam go niestety czy opalać się w stringach czy nago??

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:23:59

chetnie poslucham wypowiedzi ;)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:24:35

a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:25:04

kumpela ma coś z głową:< na pierwszy raz 3-5 min. wystarczy a opala sie nago

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:27:25

Pierwszy raz 5 minut za minimum dwa dni później 8 minut, później tydzień przerwy i możesz chodzić regularnie na 8-10 minut :)
Poza tym dobry krem nawilżający i to tyle (:

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:27:39

5 min na 1 raz , w stringach

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:28:13

Cytat
basia150609
a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

wiem jakie są skutki ale jak widać za oknem nie widać słońca i raczej w tym roku nie będzie upalnych wakacji chyba że za zagranicą (nie stać mnie na taki wyjazd) mam wesele 22 czerwca i chciałabym mieć lekką opaleniznę a nie wyglądać jak córka młynarz
Cytat
esmeralda800
kumpela ma coś z głową:< na pierwszy raz 3-5 min. wystarczy a opala się nago

a czy to prawda że przed opalaniem 1 dzień przedtem zrobić sobie peeling i ogolić nogi trzeba??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 18:30 przez anioleeek22.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:18

Jak ja byłam pierwszy raz to byłam na najsłabszym łóżku na 7 minut na mniej isc u mnie nie idzie. Powiedz tam, ze nigdy nie bylaś i chcesz na najslabsze łózko. Później juz normalnie ;) ja sie opalam w stringach, ale jak kto woli ;) jak masz jakies pytania napisz na priv

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:25

Cytat
basia150609
a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

Bez przesady, co innego latać codziennie, a co innego iść parę razy.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:26

ja niedawno byłam pierwszy raz więc się wypowiem: pierwszy raz poszłam na 5minut a i tak mnie przyjarało, że przez prawie tydzień piekła mnie skóra na plecach i pupie:P byłam na solarium leżącym z jakąś bryzą na twarz:D niczym się przed pójsciem nie smarowałam. pierwszy raz opalałam się w stringach, ale zostały paskudne ślady więc kolejne razy juz bez:P teraz czekam, bo zamówilam na all jakiś specjalny balsam do opalania na solarium, jak przyjdzie to się znowu wybiorę. ogólnie byłam 3x w odstepach około tygodnia i juz się trochę opaliłam, ale myślę, że pójdę jeszcze 3-4x, bo też potrzebuję opalenizny na 22czerwca (wesele:D)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:34

Jeśli pierwszy raz to idź na max 6 minut. Dzięki temu wyczujesz jak Twój organizm zareagował, czy nie zrobiło Ci słabo, zawroty głowy, itp. Pani obsługująca powinna polecić Ci jakiś przyspieszacz. ja 2 razy korzystałam z przyspieszaczy, ale nie zauważyłam znacznej różnicy. Moim zdaniem lepiej iść na solarium leżące :)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:30:49

Radze na krótko... na stojącym myślałam że padne. Tak mi się kręciło w głowie. Radze na 5 min. Zobaczysz czy będzie cokolwiek widać.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:31:17

Ja chodziłam i poszłam na 1 raz na 10 minut i się tak spaliłam, że cała buzia mnie piekła ;d
Na początek idź na ok 7 minut nie musisz używać tych przyspieszaczy bo one nic kompletnie nie dają tylko kasę się wydaje :)
A dzień wcześniej najlepiej zrób sobie peeling całego ciała :)
Pamiętaj o nawilżaniu skóry przed każdym wejściem na solarium i zmywaj makijaż.
Ja osobiście wolę stojące bo można się równo opalić :)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:31:55

wszytsko jest dla ludzi i nie przejmuj sie gadaniem o skutkach ;)
pierwszy raz idz na 5 min pozniej na 10 min i jesli bedzie potrzeba na wiecej Opalaj sie co 2lub 3 dni Unikaj codziennego opalania Sama bedziesz widziala efekt
Ja opalam sie tylko w majtkach tak jest higeniczniej
Jesli chcesz kup w solarium kosmetyki do opalania ale nie jest to konieczne

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:32:37

idz na 20 a co tam ... jak nie bylas nigdy na solarum to sie nie wybieraj!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ten pierwszy raz ... na solarium ;)