Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:45:11

Cytat
dominikairoksana
Odpuść sobie koleżanko.... BO to Ty się kompromitujesz ,widać że cie zazdrość zżera?????Tylko dlaczego???Żal mi takich ludzi jak TY...Szukają problemów tam gdzie ich nie ma,no ale zawsze musi sie ktoś taki trafić na forum....Co do ćwiczeń to nie ćwiczę , bo nie mam czasu na ćwiczenia....przy 2 dzieci cieżko jest mi znalezć czas.Tak jak wczesniej pisałam nie jem słodyczy smażonych potraw i białego pieczywa.Schudłam 7kg,Czuję się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona;-)
oczywiście że to jest możliwe
podstawa to zdrowe odżywianie /70%/ a tylko 30% to ćwiczenia
odżywiam się podobnie jak Ty i w 2 tygodnie spadło mi 3 kg, nie głodzę się , jem 5 posiłków dziennie co 3 h ,dużo wody niegazowanej no i też mam 2 dzieci :) więc na ćwiczenia znalazłabym czas ale późnym wieczorem dopiero , wtedy niestety już padamna twarz :D

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:45:38

O proszę:D Ja też właśnie pracuję już od jakiś dwóch tygodni baardzo solidnie nad figurką bo mam zamiar zrzucic dokładnie tyle samo;) i też niewyskoka jestem do tego ... :P

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:47:34

Cytat
dominikairoksana
Odpuść sobie koleżanko.... BO to Ty się kompromitujesz ,widać że cie zazdrość zżera?????Tylko dlaczego???Żal mi takich ludzi jak TY...Szukają problemów tam gdzie ich nie ma,no ale zawsze musi sie ktoś taki trafić na forum....Co do ćwiczeń to nie ćwiczę , bo nie mam czasu na ćwiczenia....przy 2 dzieci cieżko jest mi znalezć czas.Tak jak wczesniej pisałam nie jem słodyczy smażonych potraw i białego pieczywa.Schudłam 7kg,Czuję się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona;-)

nie zżera mnie zazdrość bo też chudnę- bez flaka bo codziennie ćwiczę, mimo że też mam małe dziecko, także nie zwalaj na dzieci swojego lenistwa....Jak ktoś chce to ćwiczy, nawet o 22 i koniec, kropka. Może nie codziennie, bo opieka nad dziećmi wyczerpuje, ale kilka godzin w tygodniu zorganizować na bieganie to można przy odrobinie chęci....A jak piszesz swój jadłospis, który ma nie więcej niż 500kcal i chwalisz się że na tym schudłaś, to sorry, ale nie dziw się że zostałaś za to skrytykowana....Po czym odpowiadasz na to, że jesz wszystko oprócz smażonego, to po co tak koloryzowałaś w pierwszym poście? Dając takie durne wskazówki jeszcze jakaś głupiutka nastolatka zacznie jeść na obiad sałatkę a na kolacje jabłko, żeby zrzucić szybko te 7kg jak Ty i w anoreksje wpadnie.....Na drugi raz nie wprowadzaj ludzi w błąd tylko pisz że jadłaś racjonalnie, a nie jabłko na kolację, to są Twoje słowa, nie moje....Chudnij bez ćwiczeń nawet i 20kg, nie zazdroszczę bo nie chciałabym widzieć Twojej skóry po takim odchudzaniu w tak krótkim czasie....
Cytat
nadinkaaa
Cytat
dominikairoksana
Odpuść sobie koleżanko.... BO to Ty się kompromitujesz ,widać że cie zazdrość zżera?????Tylko dlaczego???Żal mi takich ludzi jak TY...Szukają problemów tam gdzie ich nie ma,no ale zawsze musi sie ktoś taki trafić na forum....Co do ćwiczeń to nie ćwiczę , bo nie mam czasu na ćwiczenia....przy 2 dzieci cieżko jest mi znalezć czas.Tak jak wczesniej pisałam nie jem słodyczy smażonych potraw i białego pieczywa.Schudłam 7kg,Czuję się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona;-)
oczywiście że to jest możliwe
podstawa to zdrowe odżywianie /70%/ a tylko 30% to ćwiczenia
odżywiam się podobnie jak Ty i w 2 tygodnie spadło mi 3 kg, nie głodzę się , jem 5 posiłków dziennie co 3 h ,dużo wody niegazowanej no i też mam 2 dzieci :) więc na ćwiczenia znalazłabym czas ale późnym wieczorem dopiero , wtedy niestety już padamna twarz :D


dziewczyna napisała że je 3 posiłki, w tym na obiad salatkę a na kolacje jabłko- jak jej zwróciłam uwagę że to głodówka a nie dieta to raptem przypomniało jej się że je racjonalnie.....Nie mówię że na diecie schudnąć nie można bez ćwiczeń, ale podała przykład diety bardzo niezdrowej, nie wiem po co daje takie przykłady skoro potem pisze ze wcale tak nie jada....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 18:50 przez szafiarka_.

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 20:15:44

Ojej, to prawda, że tak SUROWA dieta bez ćwiczeń to katorga dla ciała!! 7 kg to niemało, skóra sama się nie ujędrni, znam przypadki gdzie później pozostaje tylko skalpel. PO CO? naprawdę 30 minut 2-3 razy w tygodniu to nie dużo, na pewno znajdzie się miejsce i czas :)
Ćwiczenia to podstawa i każdy dietetyk Ci to powie, tym bardziej 3 posiłki dziennie...i to tak mało pożywne, eh powodzenia więc! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 23:10 przez micayle.

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 21:44:40

Super :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 21:50:25

jestem z ciebie dumna, pracuj nad mięśniami i będzie cacy ;D

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

schudłam 5 kg

10 maj 2013 - 18:13:37

Ja ostatnio zaczęłam pić wodę po przefiltrowaniu wody wkładem dafi aquamag - dodaje magnez. Myślałam, że to banalny chwyt marketingowy, ale szybko poprawiły mi się wyniki zawartości minerałów w organizmie ;)

schudłam 5 kg

10 maj 2013 - 18:17:56

wow, cudnie wyglądasz ;)

schudłam 5 kg

10 maj 2013 - 18:21:19

wygladasz swietnie !
tez sie wzielam za siebie, zaczelam w poniedzialek, wczoraj mialam przerwe(juwenalia) i pol godzinki bede przeznaczac na rozne cwiczenia (jedyny staly element to mel b i trening posladkow-uwielbiam ;)) trzeba umiesnic sie i pozbyc zalążka cellulitu :D
łatwiej mi wziac sie za cwiczenia niz za diete -kocham jesc ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-10 18:22 przez mydlanyeter.

schudłam 5 kg

10 maj 2013 - 18:27:49

Od dawna próbuję zacząć i jakoś mi to zbytnio nie wychodzi.. :( Właściwie to nie wiedziałam jaką dietę mogę dobrać, ale widzę że bez diety też można, tylko trzeba chcieć :)
W każdym razie gratuluję! :)

schudłam 5 kg

11 maj 2013 - 13:23:58

Cytat
mydlanyeter
wygladasz swietnie !
tez sie wzielam za siebie, zaczelam w poniedzialek, wczoraj mialam przerwe(juwenalia) i pol godzinki bede przeznaczac na rozne cwiczenia (jedyny staly element to mel b i trening posladkow-uwielbiam ;)) trzeba umiesnic sie i pozbyc zalążka cellulitu :D
łatwiej mi wziac sie za cwiczenia niz za diete -kocham jesc ;)

DOKŁADNIE! mel b - ćwiczenia na pośladki to cud!! naprawdę po miesiącu zero cellulitu :D a pośladki twarde jak głaz :D

schudłam 5 kg

11 maj 2013 - 13:31:53

Ja stosowałam takie głodówki jako nastolatka, teraz już na szczęście zmądrzałam i zamiast niszczyć sobie organizm wolę jednak ćwiczyć i do tego jeść po prostu racjonalnie:) Przynajmniej efekt jest trwały, beż żadnego efektu jojo. A ćwiczenia na prawdę potrafia wciągnąć, jak nie ćwiczę 3 dni bo mam okres to mnie aż nosi i się nie mogę doczekać kolejnego treningu:D

schudłam 5 kg

11 maj 2013 - 13:38:31

po ćwiczeniach mam satysfakcję, że się nie poddałam :D czuję się tak LEKKO

schudłam 5 kg

11 maj 2013 - 13:40:05

Ważę i mierzę dokładnie tyle ile Ty (przed Twoją zmianą) i też mam w planach zrzucić 5kg. Zmotywowałaś mnie ogromnie, widzę że to się opłaci :) gratulacje i dziękuję!

schudłam 5 kg

11 maj 2013 - 13:43:25

Cytat
micayle
po ćwiczeniach mam satysfakcję, że się nie poddałam :D czuję się tak LEKKO
Ja to samo:) Już po tygodniu ćwiczeń czułam się jakośc lzej mimo że na wadze jeszcze nic nie ubyło ale to chyba sama świadomość ćwiczeń;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uroda to nie wszystko