Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:09:57

Cytat
dominikairoksana
ja 7kg.w miesiesiąc.Jem rano kanapkę ciemnego pieczywa z pomidorem i jogurt z otrębami.Na obiad sałatka warzywna,A na kolacje jabłko.piję 2 litry wody.Zero ćwiczeń.

Ja natomiast jem wszystko i ćwiczę :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:14:01

super, ale szkoda ze nie pokazałas zdjecia PRZED dla porownania :)
ja przez miesiąc nie schudłam nic -.-'

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:15:44

super, gratuluję, to jest fakt że jak szybko efekty chce się widzieć to trzeba codziennie ćwiczyć, wejść wtedy organizm nastawia się na długotrwałe spalanie, w jakiś stały rytm trzeba wejść, ja też tak robię i też efekty widzę po 3 tygodniach:)

Cytat
dominikairoksana
ja 7kg.w miesiesiąc.Jem rano kanapkę ciemnego pieczywa z pomidorem i jogurt z otrębami.Na obiad sałatka warzywna,A na kolacje jabłko.piję 2 litry wody.Zero ćwiczeń.

masz czym się chwalić że się głodzisz, faktycznie gratulacje, zazdrościmy:) połowa z tego to woda Ci ubyła, a metabolizm tak spowolnił, że jak tylko zaczniesz jeść więcej (a domniemam że do końca życia nie będziesz tak się odżywiać) to przytyjesz z prędkością światła! I super flak musi Ci się robić ze skóry jak tyle chudniesz i nie ćwiczysz, nie ma czym się chwalić....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 18:20 przez szafiarka_.

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:22:57

Moje gratulacje! Które treningi MEL I Ewy wykonywałaś konkretnie? ;>

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:24:49

Nie głodze się ,jem więcej warzyw i owoców.Wiadomo że nie jem codziennie sałatek;-) urozmaicam jadłospis.....jem gotowane mieso,wedzone i gotowane ryby.Poprostu nie jem tłustych smażonych potraw i białego pieczywa.....no i słodyczy.

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:25:32

*.*

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:27:04

tak patrzę na Ciebie i moim zdaniem te 5 kg chyba nie zrobiło wielkiej różnicy bo teraz jesteś bardzo szczuplutka :) więc wcześniej też musiałas wyglądać dobrze :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:27:14

super figura :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:27:41

Cytat
dominikairoksana
Nie głodze się ,jem więcej warzyw i owoców.Wiadomo że nie jem codziennie sałatek;-) urozmaicam jadłospis.....jem gotowane mieso,wedzone i gotowane ryby.Poprostu nie jem tłustych smażonych potraw i białego pieczywa.....no i słodyczy.

dobra dobra, jesz prawie wszystko, nie ćwiczysz i 7kg schudłaś, określ się czy jesz codziennie jabłko na kolacje tak jak pisałaś przed chwilą czy wędzone ryby i mięso, bo sama sobie przeczysz i się kompromitujesz, dając innym dziewczynom głupie rady, jak schudnąć niemądrze

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:27:54

Cytat
micayle
Ważyłam 51 :) z wagą 46 czuję się idealnie gdyż mam tylko 161 cm wzrostu :D
To tak samo jak ja-waga poprzednia, obecna (prawie, bo ja 47 :)) i wzrost. :D

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:30:18

gratuluję :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:33:24

Gratulacje, świetnie wyglądasz! Nie zrzucaj więcej :)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:35:57

No popatrz - postanowiłam dzisiaj zrzucić min. 5 kg, wbijam na szafę a tu Twój wpis :D
Książkę Chodakowskiej już sobie załatwiłam od sis - dołożę jeszcze do tego trochę biegania, skakanki i rower.
Co do diety to od jutra 5 posiłków co 3 godz. - małe porcje ale mądrze. I zero słodyczy. Ciekawe jak mi pójdzie :D
Trzymajcie kciukole - pleas !!

Micayle - wyglądasz świetnie - piękna figura !!
Co ja bym dała żeby tyle ważyć...
Trzy lata temu ważyłam 52kg przy wzroście 166cm - ale cofnąć w czasie się nie da ;( - czułam się wtedy świetnie.

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:37:45

Odpuść sobie koleżanko.... BO to Ty się kompromitujesz ,widać że cie zazdrość zżera?????Tylko dlaczego???Żal mi takich ludzi jak TY...Szukają problemów tam gdzie ich nie ma,no ale zawsze musi sie ktoś taki trafić na forum....Co do ćwiczeń to nie ćwiczę , bo nie mam czasu na ćwiczenia....przy 2 dzieci cieżko jest mi znalezć czas.Tak jak wczesniej pisałam nie jem słodyczy smażonych potraw i białego pieczywa.Schudłam 7kg,Czuję się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona;-)

schudłam 5 kg

09 maj 2013 - 18:41:03

wygladasz boskoo oddalabym wiele za takie cialko ;))
tez juz 2 tyg cwiecze z Ewa chodakowska i 3 kg za mna ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uroda to nie wszystko