Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 23:37:12

Cytat
Martynus91
Cytat
claudyn
Cytat
Martynus91
Ja biegałam przez pewien czas rano ale nie zauważyłam większych efektów niż po bieganiu wieczorem, najważniejsze po ćwiczeniach wieczorem jest to by nic po nich nie jeść a efekty będą na pewno:)

Co to za bzdury? Nie jeść po wysiłku fizycznym??? A tkanka mięśniowa się sama zbuduje? Białkowa kolacja muss, kto Ci nagadał takich głupot?


Zawsze jem coś białkowego jak już wspomniałam przed wysiłkiem fizycznym bo biegam późno (21-22) i nie chciałam już tak późno nic jeść. można spożywać po 22 jeszcze skoro spać chodzę najczęściej 23-24?

Skoro o 23 to nie za bardzo... powinnać przełożyć bieganie na wcześniej

cwiczenia i syzyfowa praca

13 kwi 2013 - 14:18:36

Cytat
Martynus91
Cytat
pinezka_86
Cytat
Martynus91
Ja biegałam przez pewien czas rano ale nie zauważyłam większych efektów niż po bieganiu wieczorem, najważniejsze po ćwiczeniach wieczorem jest to by nic po nich nie jeść a efekty będą na pewno:)

Duży błąd! po ćwiczeniach koniecznie trzeba zjeść jakiś białkowy produkt, aby nakarmić mięśnie!


A nie może być przed ćwiczeniami? bo ja jem coś białkowego tylko przed;)

Przed ćwiczeniami owszem, ale coś węglowodanowego- jak banan, owsianka- dadzą nam więcej energii do ćwiczeń a po białkowego. Nawet zjedzenie późnym wieczorem serka wiejskiego nie zrobi nam krzywdy i nie obciąży żołądka, bo nakarmisz mięśnie ;)

cwiczenia i syzyfowa praca

13 kwi 2013 - 14:23:53

Cytat
folmanowa
BeataJ24 odkąd ćwiczę (1 luty) niestety kg nie spadły a poszły w górę i to aż 2 !!! nie wiem jak to się ćwiczy i zrzuca kg :(

Widać postawiłaś na ćwiczenia siłowe i Twoja tkanka mięśniowa się powiększyła. Pływaj, biegaj, idź na aerobik. Odpuść brzuszki, przysiady.. ;)

cwiczenia i syzyfowa praca

13 kwi 2013 - 14:32:02

ja ćwiczę wieczorami i widzę efekty :) waga poszla mi troszkę do góry, ale to dlatego że mięśnie są cięższe niż tłuszczyk, mimo wagi w górę powoli pozbywam się oponki :)

cwiczenia i syzyfowa praca

07 sie 2013 - 10:45:41

każdy sport daje efekty:) ja jeżdżę na rowerze wieczorami z aplikacją Kręć km, która zapisuje wszystkie moje aktywności i liczy kalorie - super motywacja:) jeśli Wam też jej czasem brak, zajrzyjcie na http://www.zaparkujklimatycznie.pl - oprócz spalonych kilogramów można też zdobyć fajne nagrody

cwiczenia i syzyfowa praca

07 sie 2013 - 10:52:52

a jak sie pracuje to kiedy ma sie niby cwiczyc??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grube ramiona i przedramiona - jakie ćiwczenia?