Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 18:43:28

czesc kobietki :) mam pytanko do was . Czy to wazne o ktorej godzinie cwiczymy ? Czy o 13 czy nawet o 22 ? Bo ja uwazam ze nie , a moj chlopak mowi ze wieczorem cwiczenia nic nie daja i to tylko syzyfowa praca dla mnie . Wiec jak to jest ? nikt nie pomoze ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 19:00 przez ChocolateDuo.

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:34:56

nie wiem ale nie załamuj bo ja chodzę na fitness od 19-21 :)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:36:21

ale czemu nic nie daja ? ;)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:37:32

Nic nie dają? Skąd ma takie info? Bo chyba nie z własnego doświadczenia :)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:37:37

daja, daja :d tylko zeby sie nie nażreć na dobranoc :P ja zawsze cwicze wieczorem i nie narzekam na brak efektow.

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:37:46

Ja ćwiczę wieczorem i jakoś 10 kilo mi spadło- nie wiem skąd Twój chłopak bierze takie teorie :) Nie liczy się pora a SYSTEMATYCZNOŚĆ! :)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:42:15

BeataJ24 odkąd ćwiczę (1 luty) niestety kg nie spadły a poszły w górę i to aż 2 !!! nie wiem jak to się ćwiczy i zrzuca kg :(

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:42:25

Pora nie powinna mieć znaczenia, chyba że chłopakowi chodzi o to, że wieczorem jesteś bardziej zmęczona i mniej jesteś w stanie wytrzymać... Ja ćwiczę o różnych porach dnia (mieszkam w akademiku i z ćwiczeniami czekam na wolny pokój) i już po tygodniu półgodzinnych ćwiczeń widać pierwsze efekty, mimo że nie ma regularnej pory ;) Do tego trzeba przyznać, że samopoczucie o niebo lepsze nawet jak na drugi dzień są zakwasy ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:42:41

U mnie to jest różnie , raz do południa ćwiczę raz popołudniu .... zależy od wolnego czasu .... ale mam nadzieje ze efekty tez zobaczę :)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:45:29

dawać dają, ale przed snem organizm powinien się wyciszyć i uspokoić, a nie kładziesz się spać taka "rozbuchana", a organizm jest na pełnych obrotach, możesz mieć wtedy problemy z zaśnięciem.

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:46:57

Ja biegałam przez pewien czas rano ale nie zauważyłam większych efektów niż po bieganiu wieczorem, najważniejsze po ćwiczeniach wieczorem jest to by nic po nich nie jeść a efekty będą na pewno:)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:47:26

Rano najlepiej biegać godzinę po przebudzeniu, po lekkim śniadaniu. Serce musi się rozruszać. Nie robić żadnej rozgrzewki tylko zacząć normalnie ćwiczyć, dopiero po ćwiczeniach trochę się porozciągać.
Wieczorem najlepiej godzinę lub dwie przed snem, organizm jest po ćwiczeniach za bardzo pobudzony, żeby kłaść go zaraz "do łóżka" :)

Niezależnie od godziny, ważne że ćwiczysz :)

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:48:12

Cytat
folmanowa
BeataJ24 odkąd ćwiczę (1 luty) niestety kg nie spadły a poszły w górę i to aż 2 !!! nie wiem jak to się ćwiczy i zrzuca kg :(

Może przybyło Ci mięśni? :) Ta sama objętość mięśni waży zdecydowanie więcej niż ta sama objętość tłuszczu. Nie martw się.

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:49:25

Cytat
folmanowa
BeataJ24 odkąd ćwiczę (1 luty) niestety kg nie spadły a poszły w górę i to aż 2 !!! nie wiem jak to się ćwiczy i zrzuca kg :(

A centymetry?Może mięśnie wzmocniłaś i dlatego;) Mi kilogramy nie leciały na początku- stały jak zaczarowane, ale zaczęłam też jeść regularnie, często i mało do tego herbata zielona 2 razy dziennie i...poleciało nawet nie wiem kiedy! :)
Cytat
Hollo_way
Rano najlepiej biegać godzinę po przebudzeniu, po lekkim śniadaniu. Serce musi się rozruszać. Nie robić żadnej rozgrzewki tylko zacząć normalnie ćwiczyć, dopiero po ćwiczeniach trochę się porozciągać.
Wieczorem najlepiej godzinę lub dwie przed snem, organizm jest po ćwiczeniach za bardzo pobudzony, żeby kłaść go zaraz "do łóżka" :)

Niezależnie od godziny, ważne że ćwiczysz :)

Nie dla każdego rano to idealna pora- ja bym zemdlała, zwymiotowała i wszytko na raz. Każdy ma taki czas, w którym czuje największy przypływ energii i wtedy trening byłby najlepszy. Nie wiem czy rozgrzewka nie jest dobra- ja uważam, że chociaż 5 min jest potrzebna a po treningu rozciąganie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 22:53 przez BeataJ24.

cwiczenia i syzyfowa praca

12 kwi 2013 - 22:55:30

Cytat
Martynus91
Ja biegałam przez pewien czas rano ale nie zauważyłam większych efektów niż po bieganiu wieczorem, najważniejsze po ćwiczeniach wieczorem jest to by nic po nich nie jeść a efekty będą na pewno:)

Duży błąd! po ćwiczeniach koniecznie trzeba zjeść jakiś białkowy produkt, aby nakarmić mięśnie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grube ramiona i przedramiona - jakie ćiwczenia?