Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

body wrapping

07 sty 2020 - 08:57:25

Jak on dokładnie działa? Chyba było coś podobnego ale nie było zbytnio kochane przez ludzi.. Czym różni się ten bw od tamtego? Sorzi, nie pamiętam jak tamto się nazywało.

body wrapping

14 sty 2020 - 10:59:32

Np. tym, że ten jest wegański i nie ma w nim żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego :) Same roślinki i tego typu rzeczy. Dodatkowo ten działa, chociaż cudów też nie będzie, jak sie nie będzie ruszało tyłeczka i trzymało diety ;)

body wrapping

22 sty 2020 - 09:35:59

O proszę. Jest coś takiego jak wegański body wrapping. Szkoda że mało się o tym mówi.

body wrapping

13 lut 2020 - 13:02:54

No dopiero pierwszy raz przy okazji vialise body wrapping mam w ogóle styczność z tym że cos takiego w ogóle może istnieć.... W ogóle to chyba jak na razie jedyny produkt który mi wpadł w oko.

body wrapping

09 kwi 2020 - 09:27:41

jest opcja zeby go teraz jeszcze gdzies go znalezc? teraz wszystko pozamykane przez kwarantanne wiec jakby mozna by bylo gdzies w aptece albo gdziekolwiek znalezc to bym go kupila dopoki sie siedzi w domu.

body wrapping

21 kwi 2020 - 08:27:47

Na szybko to na pewno mozna na pewno znalezc go przez internet i przyjdzie ci zamówienie do domu czy paczkomatu, więc tym bardziej jest to spoko ;p

body wrapping

06 maj 2020 - 10:30:58

Muszę wtedy sobie zamówić ^^ I tak się siedzi w domu to ten vialise body wrapping będę robiła zamiast jeździć specjalnie do innego miasta by coś takiego mi zrobili a na co stać mnie nie było hahahaha

body wrapping

17 cze 2020 - 10:24:11

Robie sobie od czasu do czasu i jest ok, widac nawet po jednym zabiegu roznice.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-17 10:25 przez Pstrotka.

body wrapping

02 wrz 2020 - 13:49:36

Cytat
Pstrotka
Robie sobie od czasu do czasu i jest ok, widac nawet po jednym zabiegu roznice.

I jak wrażenia? Podoba Ci się nadal?? Używasz od czerwca jeszcze ten produkt? ^^

body wrapping

03 wrz 2020 - 14:19:28

Też jestem tego ciekawa bo bym sobie kupiła jako prezent, a co :D

body wrapping

08 wrz 2020 - 16:26:20

A bardzo dobrze, bardzo dobrze :) Jestem ogólnie z vialise body wrapping bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się takiego grzania, bo prędzej miałam chłodzące kosmetyki na cellulit i powiem szczerze że wolę to uczucie zdecydowanie i działanie to samo :)

body wrapping

05 lis 2020 - 14:36:26

Zaciekawiłyście mnie nim :D Nie wiem czy po 10-tym się nie skuszę :D

body wrapping

08 mar 2022 - 11:18:45

Próbowałam dwoma róznymi produktamina body wrapping. Jeden był ok i o dziwo widzialam roznice juz po pierwszym razie. Drugi niby tez nie był zły, ale okrutnie poparzył mi skór,e i nie daam rady trzymać go odpowiedni czas.

body wrapping

16 mar 2022 - 12:20:41

ja raz robiłam i mega mnie piekło

body wrapping

14 kwi 2022 - 13:50:26

watek widze niesmiertertelny bo sie do niego wraca. ja go w koncu znalazlam jakis czas temu na sklepie verdelab (sprawdzalam przez ceneo jakie sa sklepy) i jestem zadowolona. to prawda ze niektore sa lepsze i gorsze produkty ale teraz chce zamowic vialise body wrapping znowu bo na wiosne i lato czas sie powoli przygotowywac xd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?