Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

33 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:25:25

Po eveline czerwonym nie ma odp.folia malo wygodna w nocy bo sie slizga i szelesci,na all sa takie pasy, ktore dzialaja na tej samej zasadzie co folia(nie masazery)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:32:15

Cytat
mysia_84
Po eveline czerwonym nie ma odp.folia malo wygodna w nocy bo sie slizga i szelesci,na all sa takie pasy, ktore dzialaja na tej samej zasadzie co folia(nie masazery)

mam taki pas chyba chodzi o neoprenowy, odkurzalam w nim mieszkanie mialam nadzieje ze się w nim wypoce troszke ale nic nie dalo :( no ale w sumie próbowałam tylko raz.

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:33:23

Cytat
Zuosnica
Cytat
19BaMbOoChA90
Ja planuje w tym biegać :P
Raczej nie będzie Ci zbyt wygodnie:PP

Cynamon? Cynamon to ostra przyprawa, jak chcecie sobie poparzyć skórę to śmiało, ale nie polecam -.-

No wiem, że nie, ale czego się nie zrobi dla zmniejszenia ud :D

Ja kiedyś robiłam peeling z cynamonu, kawy i soli i owijałam sie folią- nic nie parzyło :)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:48:33

19BaMbOoChA90, ja kiedyś zrobiłam sobie maskę na twarz z cynamonu bo mi koleżanka poleciła i dwa dni chodziłam czerwona jakbym się na solarium zatrzasnęła:P
masz dwa stare ost. do usunięcia;)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:54:07

Cytat
Zuosnica
19BaMbOoChA90, ja kiedyś zrobiłam sobie maskę na twarz z cynamonu bo mi koleżanka poleciła i dwa dni chodziłam czerwona jakbym się na solarium zatrzasnęła:P
masz dwa stare ost. do usunięcia;)



Dlatego, że cynamon jest silnie uczulający.
Nic taki zabieg nie da bez odpowiednich ćwiczeń czy zmiany nawyków żywieniowych. Wspomoże jedynie skórę w ten sposób, że ją ujędrni, odżywi, pobudzi, będzie gładsza,elastyczna. To wszystko. Wiem,że są salony, które lubią wmawiać takie zabiegi i że po nich samych ma się ciało jak z katalogu, ale nie ma co oszukiwać takich cudów po tym nie ma.

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:58:09

lakierkowa19, zgadzam się z Tobą tak samo jak są te takie zabawne kombinezony

Faktycznie może po nich spaść po kilka cm w udach ale tylko przez to, że dzięki temu traci się wodę z organizmu, także chwila moment i to wszystko wróci:)

body wrapping

14 kwi 2013 - 13:38:39

Cytat
Zuosnica
19BaMbOoChA90, ja kiedyś zrobiłam sobie maskę na twarz z cynamonu bo mi koleżanka poleciła i dwa dni chodziłam czerwona jakbym się na solarium zatrzasnęła:P
masz dwa stare ost. do usunięcia;)

aaj, skąd ja to znam:D
właśnie też się nad tymi odparzeniami zastanawiam, ale może nic się nie będzie działo :) a biegać w tym to sobie nie wyobrażam hahah:P

safija moja koleżanka również miała taki pas, i nawet w nim biegała ale efekty marne :D

body wrapping

19 cze 2019 - 11:52:19

nie wiem, czy uzyskam tu jeszcze jakąś odpowiedź :P ale pytanie - czy możecie polecić coś co z jednej strony fajnie rozgrzeje, ale z drugiej nie poparzy? nadziałam się ostatnio na taki produkt, że teraz mam trochę awers do wszystkiego co rozgrzewające :(

body wrapping

24 cze 2019 - 12:36:45

Cytat
felicee
nie wiem, czy uzyskam tu jeszcze jakąś odpowiedź :P ale pytanie - czy możecie polecić coś co z jednej strony fajnie rozgrzeje, ale z drugiej nie poparzy? nadziałam się ostatnio na taki produkt, że teraz mam trochę awers do wszystkiego co rozgrzewające :(

wiesz co, ja nie mam za bardzo doświadczenia, bo dopiero w sumie niedawno zaczelam praktykowac wrapping, ale mam vialise body wrapping i w sumie mnie nie parzy, a lekko grzeje właśnie. A mam wrażliwą skórę, mega, wiec chyba jest to jakieś miarodajne :P tak spokojnie z 30-40 min pod folią trzymam

body wrapping

24 cze 2019 - 13:50:44

A tak w ogóle to odczuwacie jakąkolwiek różnice po takim "zabiegu"? :)

body wrapping

24 cze 2019 - 14:22:06

Cytat
Clanga
A tak w ogóle to odczuwacie jakąkolwiek różnice po takim "zabiegu"? :)

po jednym zabiegu może i nie, chociaż mam wrażenie, że skóra jest w dotyku już lepsza, bardziej zbita, ujedrniona. Ale po kilku razach to nawet mój facet widzi różnice ;)

body wrapping

03 lip 2019 - 11:10:58

Okej dzięki za informację. ;)

body wrapping

08 sie 2019 - 13:39:29

Ja tam widzialam roznice juz po jednym zabiegu

body wrapping

06 lis 2019 - 14:51:04

A taki domowy jest w stanie też sobie poradzić? Ostatnio dziewczyny jakieś polecały vialise body wrapping.. Może kojarzy ktoś co to za wynalazek i czy dobry?

body wrapping

08 lis 2019 - 12:53:39

Cytat
Laerdi
A taki domowy jest w stanie też sobie poradzić? Ostatnio dziewczyny jakieś polecały vialise body wrapping.. Może kojarzy ktoś co to za wynalazek i czy dobry?

mam od ok. pół roku.. moze lekko krócej i jest bardzo ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grube ramiona i przedramiona - jakie ćiwczenia?