Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

body wrapping

12 kwi 2013 - 16:00:52

Witam :)
To jak dziewczyny, próbowałyście tego cudownego sposobu ? :D Jestem ciekawa waszego zdania na ten temat :)
Może przybliżę co to jest. :)

„Wrap” z angielskiego oznacza zawinąć, więc w dosłownym tłumaczeniu body wrapping nie znaczy nic innego jak „zawinięte” ciało. Jest to zabieg kosmetyczny, polegający na zawinięciu ciała folią lub specjalnym bandażem, uprzednio posmarowanym odpowiednim preparatem wyszczuplającym lub antycellulitowym. Takie działanie pobudza krążenie limfy i krwi, przez co następuje ujędrnienie, wyszczuplenie, wygładzenie ciała i zredukowanie cellulitu. Niektóre firmy proponują w swojej ofercie gotowe już bandaże, nasączone odpowiednim roztworem, który stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, oraz spalania tkanki tłuszczowej. Zabiegowi można poddać całe ciało, lub wybrane części ciała.



body wrapping

12 kwi 2013 - 16:11:05

też niedawno o tym czytałam i chyba niedługo zacznę to robić w warunkach domowych :) koszt niewielki i zaszkodzić też mi nie zaszkodzi a czytałam sporo pozytywnych opinii więc myślę że warto spróbować :)

body wrapping

12 kwi 2013 - 22:51:41

O, ktoś się wypowiedział :) Ja dzisiaj przypadkowo się na to natknęłam, chociaż już kiedyś słyszałam, i rzeczywiście dużo dobrych opinii, myślałam że może znajdzie się tu ktoś bardziej w to wtajemniczony:D

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:00:30

Ja sobie robie jak mnie w krzyzu lapie,konska masc rozgrzewająca i owijam na noc folią:p kumpel np w tej folii biegal i cwiczyl i dalo efekty

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:06:16

Ja planuje w tym biegać :P

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:06:30

prosze :)



body wrapping

12 kwi 2013 - 23:09:52

ja właśnie znalazłam maseczke na cellulit i płaski brzuch:) od jutra startuje do tego ćwiczenia:)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:09:53

ja robię w salonie body wrapping. Zabieg jest super odżywczy. Ponoć jednorazowo ma zniknąć 2-3 cm w obwodzie ale to roznie bywa:)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:12:17

tak znika bo pozbywasz się wody, wypij po zabiegu 2 szklanki wody i od razu te 2 cm wrócą :)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:13:18

ja sobie w domku robiłam po pierwszym dziecku, smarowałam się balsamem i na noc folia, w ciągu miesiąca 5 kilo schudłam a skórę miałam super jędrną:)

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:17:37

może byc fajna sprawa tylko sie zastanawiam czy jak sie nasmaruje ciało kremami i owinie folia na kilka godzin (np na noc) to nie powstana jakies odparzenia czy cos.

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:19:11

Cytat
evelinemaybelline
prosze :)

można zamiast cynamonu nakładać pod folie balsam eveline ten czerwony termoaktywny...też daje silne efekty rozgrzewające pod folią

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:20:21

ja żadnych odparzeń nie miałam, wprawdzie po jednym balsamie miałam wysypkę ale jak zmieniłam na inny to wszystko było ok

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:23:41

Cytat
19BaMbOoChA90
Ja planuje w tym biegać :P
Raczej nie będzie Ci zbyt wygodnie:PP

Cynamon? Cynamon to ostra przyprawa, jak chcecie sobie poparzyć skórę to śmiało, ale nie polecam -.-

body wrapping

12 kwi 2013 - 23:24:00

Cytat
askape1
ja żadnych odparzeń nie miałam, wprawdzie po jednym balsamie miałam wysypkę ale jak zmieniłam na inny to wszystko było ok

a jakim balsamem?? takim zwykłym nawilżającym? czy jakiś specjalny wyszczuplający??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cwiczenia i syzyfowa praca