Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:44:35

Cytat
Bizuterka
Widać niewielką zmianę :-), więc ćwicz dalej. Bądź wytrwała i zawzięta i pokaż nam swoje fotki za kolejne 2 tyg.!!! :-) Tak w ogóle to gratuluje Ci mobilizacji i determinacji:-) Powodzenia!

dziękuję ślicznie :) czasem przychodzi kryzys ale wtedy wmawiam sobie że po co tyle ćwiczyłam żeby teraz to zmarnować . NIE DAM SIĘ LENISTWU !! :)

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:46:06

widać ;) powodzenia ;))

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:48:23

ja widzę zmiany na lepsze ;P

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:52:33

właśnie mi się wydaje że brzuch jest jak był,ale w udach zeszczuplałaś... :)
ja mam podobnie jak Ty - nie jem ziemniaków (tylko brązowy ryż), słodyczy (noo.. czasami jednak muszę bo nie wytrzymuje :D) oraz jasnego pieczywa. do tego też ćwiczę skalpel, turbo, mel b brzuch pośladki i tiffany (polecam babeczkę i treningi FAT BURNING). jutro mam okrągły miesiąc (ćwiczę od 11 marca), ale mierzyłam się wczoraj i z ud zszedł mi centymetr, a z talii dwa. także jest lux ;)) 3maj się ! walczmy razem o ładne ciało na wakacje! ;)

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:56:36

Widać spokojnie - sama skóra już mówi o tym ^.^

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 14:57:39

Widać :) i ja intensywnie ćwiczyłam, półtora miesiąca, aż okazało się że jestem w ciąży więc będzie ze mnie grubasek tak czy siak. Ale u Ciebie widać efekty, więc cwicz dalej bo to fajnie motywuje :)

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:00:41

Cytat
anndzia
właśnie mi się wydaje że brzuch jest jak był,ale w udach zeszczuplałaś... :)
ja mam podobnie jak Ty - nie jem ziemniaków (tylko brązowy ryż), słodyczy (noo.. czasami jednak muszę bo nie wytrzymuje :D) oraz jasnego pieczywa. do tego też ćwiczę skalpel, turbo, mel b brzuch pośladki i tiffany (polecam babeczkę i treningi FAT BURNING). jutro mam okrągły miesiąc (ćwiczę od 11 marca), ale mierzyłam się wczoraj i z ud zszedł mi centymetr, a z talii dwa. także jest lux ;)) 3maj się ! walczmy razem o ładne ciało na wakacje! ;)

walczmy razem :)! powiem Ci kochana że brzuch na pewno mi spadł bo sama to widzę , przed ćwiczeniami wyglądałam jak bym była na początku ciąży, a teraz tak mi zjechał że już nie mam żadnych oponek itp. Nie możemy się poddawać :)!!

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:03:42

Cytat
bazix
Cytat
Peszkowa
Jakie ćwiczenia wykonujesz na nogi?

kochana robie cały skalpel tam też są ćwiczenia na nogi + Mel B - nogi , cardio ,i skacze na skakance :)



Wczoraj zaczełam skalpel i po 30 minutach myślałam, że umrę ;/ bo ja właśnie chce się pozbyć celulitu na nogach, nie zależny mi tam na wyrabianiu mięśni :)
Spróbuje z MelB bo robiłam jej ćwiczenia na pośladki kiedyś (potem jakoś przestałam- nie wiem czemu) muszę do tego powrócić, u Ciebie już widać efekty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 15:04 przez Peszkowa.

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:08:19

widać po brzuchu głównie :) cwicz dalej bo 2 tygodnie to niewiele na jakas mega zmiane :) ale po miesiacu napewno bedzie duza roznica:) powodzenia

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:08:54

pewnie że widać, kości biodrowe bardziej widoczne ;)
tak trzymaj ;)

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:10:14

Cytat
Peszkowa
Cytat
bazix
Cytat
Peszkowa
Jakie ćwiczenia wykonujesz na nogi?

kochana robie cały skalpel tam też są ćwiczenia na nogi + Mel B - nogi , cardio ,i skacze na skakance :)



Wczoraj zaczełam skalpel i po 30 minutach myślałam, że umrę ;/ bo ja właśnie chce się pozbyć celulitu na nogach, nie zależny mi tam na wyrabianiu mięśni :)
Spróbuje z MelB bo robiłam jej ćwiczenia na pośladki kiedyś (potem jakoś przestałam- nie wiem czemu) muszę do tego powrócić, u Ciebie już widać efekty :)

30 minut skalpela jak na pierwszy raz i tak dużo , powinnaś być z siebie jak najbardziej dumna :) nie poddawaj się z czasem coraz dłużej i dłużej będziesz ćwiczyła ;) co do Mel B , babka jest mega :) bardzo szybko lecą mi z nią ćwiczenia :)

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:10:44

widać widać :) gratuluje, sory za wścibskość ale ładny psiaczek :P

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:10:52

zalążki są

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:16:35

Cytat
Animam_debeo
widać widać :) gratuluje, sory za wścibskość ale ładny psiaczek :P

heh a dziękuję :) 3 letni beagle :)

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

czy widać efekty ?? zdjecia

10 kwi 2013 - 15:20:33

Cytat
Agnni
no moze troszke widać ale to dopiero 2 tygodnie wiec cudow nie bedzie, wrzuci fotki z poczatku i po miesiacu lub dwoch cwiczen to na pewno bedzie diametralna zmiana ! powodzenia !

Zgadzam sie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie- cwiczenia