Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 10:25:45

Chce sobie poprawić sylwetkę przed zbliżającym się latem, wiec codziennie od ponad 2 tyg ćwiczę sobie systematycznie po półtora godzinie, ale najbardziej martwią mnie moje uda , nie podobają mi się i są za grube ,
przeczytałam że najlepsze będą treningi cardio podchodziłam do nich z 5 razy ale nigdy nie daje rady wytrzymać do końca ... nie wiem co mam zrobić , chce poprawić moje uda i wyszczuplić ....

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 10:33:58

ja w ogole nie potrafie zmusic się do cwiczen w domu. dlatego wole bieganie lub rower. przynajmniej można sie dotlenic:) spróbuj więc ćwiczen na swiezym powietrzu, może udka się zmniejszą

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 10:37:51

mel b na nogi albo skalpel Ewy Chodakowskiej, ja po kilku dniach treningów mam już -3 cm na udach ;) jest ciężko ale da się wytrzymać ;)

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 12:03:15

Cytat
pmonika
mel b na nogi albo skalpel Ewy Chodakowskiej, ja po kilku dniach treningów mam już -3 cm na udach ;) jest ciężko ale da się wytrzymać ;)

ćwiczę codziennie skalpel i mel b nogi , brzuch , pośladki, cardio, abs :)

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 12:08:26

Ja ćwiczę też na wewnętrzną stronę ud z fittapy:) Jej filmiki znajdziesz na youtube:) Może spróbuj tego:)

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 12:15:49

Ja chodzę minimum 3 razy w tygodniu po 3,5 h na siłkę na początku tak jak Ty nie mogłam się przemóc ale powiedziałam sobie że muszę - i ćwiczę do takiego stopnia że aż czasem brak mi tchu ;) po ćwiczeniach widzę rezultaty i od razu uśmiech na buzi że jednak się opłaca mieć siną wolę i chęci ;)

nie daje radyy;//

10 kwi 2013 - 12:18:13

Skakanka, to coś dla Ciebie. Kup sobie taką z licznikiem obrotów i kalorii, to motywuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy widać efekty ?? zdjecia