Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, chciałabym zacząć ćwiczyć, gdyż sama dieta niestety u mnie nic nie zdziała. Bardzo dużo dobrych opinii słyszałam o treningach pani Ewy Chodakowskiej. Słyszałam o jakichś skalpelach i kilerach ale kompletnie nie kumam o co chodzi. Ściągnęłam z jej strony ten darmowy program treningowy, ale nie wiem czy zacząć od niego czy jak? Może mi ktoś to wyjaśnić? Dodam, że nigdy kompletnie nie byłam zbytnio aktywna fizycznie, myślicie że dam rade? Chodzi mi o zgubienie kg po ciąży, szczególnie brzucha i bioder. Pomóżcie, proszę bo już powoli tracę zapał z tej mojej niewiedzy i zagubienia w świecie fitnesu :(

Skalpel, Killer, Turbo itp to po prostu nazwy jej autorskich programów. Ewa zaleca by zaczynać od Skalpela. Filmiki są dostępne na youtube, włączasz i ćwiczysz :)

Zacznij od rozgrzewki. Później trening (różne dostępne na yt) i rozciąganie. Cała filozofia. Nie wiem czy dasz radę skoro nie masz kondycji, moim zdaniem nie dasz. Ale próbuj, nie spróbujesz to się nie przekonasz.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Ja próbowałam skalpel ale mnie wykańczał... Nie dawałam rady zrobić wszystkiego. Za to znalazłam na youtube bardzo fajną trenerkę fitness, mieszkającą w stanach, ma duzo fajnych, niezbyt skompikowanych ćwiczeń, a naprawdę widze że coś dają i jestem w stanie je wykonać :) wpisz sobie fitappy w wyszukiwarce. Na brzuch i talię najlepsze są planki ;) Fajne ćwiczenia ma też mel b :)

Ja też polecam Fitappy i Mel B;) Ale każdy musi sobie sam dopasować ćwiczenia, które mu pasują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Colon Slim-stosowała któraś?