Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:00:56

Wstałam dziś rano i prawie spadłam z krzesła gdy spojrzałam w lustro ! Moje lewo oko jest tak spuchniete ,ze praktycznie nie moge go otworzyc ! Dziś mam swoją urodzinową impreze w Clubie. Jestem załamana .
Wczoraj wieczorem doklejałam sobie kępki rzes nowym klejem ,ktory niedawno kupiłam i jeszcze z niego nie korzystałam.
Jestem pewna ,ze to jego wina. Co mam zrobić ? Parze rumianek ,mam zamiar przykładać ,ale czy opuchlizna zejdzie? Co moge jeszcze zrobić ! Impreza o 20 ,a ja wygladam jak zombie.
Pomocy.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:05:20

Zawiń kostkę lodu w gazę i przykładaj do oka. No to nieźle się tym klejem załatwiłaś :( może pomogłyby też jakieś krople na podrażnienia

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:06:00

Na pewno nie zaszkodzą leki odczulające podane doustnie, z dostępnych bez recepty np. wapno. Ja postarałabym się też znaleźć jakiegoś lekarza.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:08:02

Sprobuj tez pokroic plastry ziemniaka i przykladac

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:11:24

musze cie zmartwić, bo ja mam alergie, która tylko tak sie własnie objawia, puchnie mi oko.Pomagają krople na alergię z apteki.Niestety proces powrotu do normalności trwa tydzień;/

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:11:41

Cytat
Tubbi
Na pewno nie zaszkodzą leki odczulające podane doustnie, z dostępnych bez recepty np. wapno. Ja postarałabym się też znaleźć jakiegoś lekarza.

dzwoniłam , nikt nie odbiera .

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:16:58

rumiankiem przecieraj oko, do wieczora opuchlizna powinna zejść

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:20:16

zaparz bardzo mocną herbatę, namocz potem wacik w niej i trzymaj na oku, mi zeszło po godzinie ;)

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:29:40

Cytat
coocox33
dzwoniłam , nikt nie odbiera .

A taka nocno-świąteczna przychodnia jest w Twoim mieście?:) Nie pamiętam jak to dokładnie się nazywa, u nas działa w bazie pogotowia. Jest tam lekarz ogólny i idzie się tam, jak potrzebuje się lekarza, a nie ma zagrożenia życia i powodu do wzywania karetki/jazdy na izbę przyjęć.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:50:18

Ja bym pojechała na szpital, bo tylko tam znajdziesz lekarza w święto.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:51:53

Może ktoś z Twojej rodziny ma jakąś alergię i stosuje tabletki? One są w miarę uniwersalne więc jeśli weźmiesz taką to powinno pomóc. Jeśli nie to spróbuj z wapnem. Jeśli to alergia (a raczej tak) to jakieś okłady z herbaty czy ziemniaka :D nie pomogą. Trzymam kciuki ;)

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:52:46

Jak będzie jakaś apteka czynna to kup żel ze świetlika , mi tylko to pomogło + okłady z lodu. Również mam uczulenie na klei i kilka razy też się tak załatwiłam przed imprezą :(

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:57:39

Przykładaj herbatę, lód, pobiegnij do apteki po żel ze świetlika, wapno lub alertek :) nie musisz od razu lecieć do lekarza bez przesady ludzie... Pani w aptece napewno Ci doradzi co powinno pomóc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje pomocy! Chodzi o ćwiczenia