Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

chusteczki samoopalające

30 kwi 2014 - 07:21:57

Cytat
young_girl
Nie miałam nigdy chusteczek samoopalających, ale chciałam was podpytać czy znacie dobre kremy brązujące. Nie samoopalacze, ale takie po których jest delikatna opalenizna.

z avonu z karotenem mała brązowa butelka lub ziaja kakao z tych tanszych :)

chusteczki samoopalające

07 maj 2014 - 12:43:01

Ciekawa jestem jak to pomaga...:)

chusteczki samoopalające

24 maj 2014 - 19:35:51

Ja używałam już nie raz chusteczki z dax sun z efektów której jestem bardzo zadowolona.

chusteczki samoopalające

24 maj 2014 - 20:06:38

Ja nigdy nie byłam zwolenniczką takich samoopalających badziewi z baaardzo wielu względów: nienaturalny efekt(zbyt pomarańczowy kolor- podchodzący pod niezdrowy kolor), smugi, krótkotrwały efekt, tylko tam, gdzie się posmarujesz, brudzi ubrania, niewiadomo jak się produkt zachowa, i wszystkie te mazidła niesamowicie śmierdzą- nie znoszę tego zapachu i czasami czuję, że dziewczyna używa samoopalacza- dla mnie ten zapach kojarzy mi się z chronicznym niedomyciem.

Dlatego z dwojga złego wolę już solarium.

chusteczki samoopalające

24 maj 2014 - 20:12:43

po co chusteczki solarium samoopalacze bronzery jak mamy piękne słońce:) za oknami myślę ze można skorzystać z natury

chusteczki samoopalające

24 maj 2014 - 20:36:02

Niestety od wielu chusteczek zostaja smugi, natomiast polecam rajstopy w sprayu moja kolezanka stosowala i efekt byl super( z tym ze trzeba zainwestowac ok 60zl te tansze sa zdecydowane mniej skuteczne, wystarczaja na kilka uzyc)

chusteczki samoopalające

30 maj 2014 - 15:13:19

To raczej produkt ekskluzywny za taka cene, nie wiem czy nie lepiej juz mniec rajstpy. A przy mojej chusteczce nie mialam efektu pomaranczowej skory i ladnie sie rozprowadzala, takze majac tani sprawdzony produkt jednak przy okazji wesel zostane przy niej.

chusteczki samoopalające

30 maj 2014 - 15:23:53

Chusteczek nigdy nie używałam, jednak bałabym się tych smug, jeśli chcesz je użyć zrób to dzień przed żeby w razie wpadki móc jakoś z niej wybrnąć.

chusteczki samoopalające

08 cze 2014 - 12:00:56

mmm margareth też miaam obawy przed pierwszym stosowaniem, a kupiłam je w przeznaczeniu na twarz, dlatego najpierw próbowałam na łydce. Wyszło bardzo równo i naturalnie więc postanowiłam spróbować na twarzy. Efekt był tak samo dobry. Wstępnie zrobiłam sobie pelling eby skóra była gładka i było super. Teraz nie rozstaję się z chusteczką dax sun

chusteczki samoopalające

08 cze 2014 - 12:05:32

A nie lepszy krem,balsam brązujący?przynajmniej równo nalozysz efekt masz po kilkunastu minutach.Po umyciu skory ciepla woda z mydlem się zmywa.

Cytat
edekzkrainykredek2
po co chusteczki solarium samoopalacze bronzery jak mamy piękne słońce:) za oknami myślę ze można skorzystać z natury



A nie pomyślałamś,że nie każdy może się opalać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-08 12:06 przez iwona516.

chusteczki samoopalające

16 kwi 2021 - 14:45:48

Serio są takie chusteczki?

chusteczki samoopalające

16 kwi 2021 - 15:27:50

Piszecie, że chusteczki zostawiają smugi a może są takie co nie pozostawiają śladów. Ciekawa jestem czy oby są takie :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na b.wysuszone stopy?