Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:06:57

Witam.
Kupiłam ostatnio chusteczki samoopalające z rossmanna firmy Sun Ozon. W piątek wybieram się na imprezę i chciałam je właśnie użyć.. Na opakowaniu jest napisane, że efekt jest widoczny po 2,3 godzinach. A na forum przeczytałam, że widoczność jest dopiero po nocy..
Chciałam zapytać czy może któraś z was stosowała te chusteczki i jest mi w stanie powiedzieć ile godzin przed '' danym wydarzeniem '' mogę ich użyć? Jak to wyglądało u Was? Po ilu dniach się zmył ten efekt? :)

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:08:39

Widoczny po kilku godzinach, tylko musisz dokładnie rozprowadzić bo mogą być smugi :)

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:09:57

.nie polecam tych chusteczek, to istna masakra

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:10:46

Cytat
ParadiseJo
Widoczny po kilku godzinach, tylko musisz dokładnie rozprowadzić bo mogą być smugi :)

Hm, tak właściwie to nawet nie wiem jak ich użyć. Jest jakiś sposób aby to zrobić dobrze by nie było tych smug ?

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:10:48

efekt jest ładny jak nie przesadzisz :) a ja po ilu godzinach to nie wiem bo nie zwracam uwagi ale zawsze to robię rano jak na wieczór mam dobrze wyglądać :)

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:11:07

mi zostawiły smugi, ale widoczna opalenizna pojawiła się szybko.

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:11:38

Przeczytałam co za chusteczki i.. nie polecam.

Nie lepiej kupić samoopalacz, posmarować się na noc i mieć spokój?
Polecam w piance z lirene, nie jest drogi, a świetny ;-)

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:12:31

JAKIE chusteczki? O_o jak to działa?

na wizażu piszą, że troche się to trzyma, na Twoim miejscu wypróbowałabym to jak najszybciej, żeby też nauczyć się obsługi. wyobraź sobie, usmarujesz się kilka godzin przed wyjściem, wyjdzie źle i co wtedy?:x



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 22:14 przez sariel.

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:13:34

używałam z Dax-a. Są b. dobre nie zostawiają smug,co najważniejsze. efekt widoczny już po wyschnięciu;)

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:18:22

Jeżeli będziesz je używała po raz pierwszy, to nie radze na tą imprezę, bo w ogóle nie wiem, czy da się ich dobrze użyć. Kilka lat temu kupiłam podobne, może i nawet takie same, i efekt był taki, że moje nogi wyglądały jak krowa Paula od tego jogurtu. Te 'łaty' koloru karmelu trzymały się chyba dość długo. I naprawdę nie wyglądały dobrze.

chusteczki samoopalające

31 mar 2013 - 22:24:26

Cytat
lilou00
Cytat
ParadiseJo
Widoczny po kilku godzinach, tylko musisz dokładnie rozprowadzić bo mogą być smugi :)

Hm, tak właściwie to nawet nie wiem jak ich użyć. Jest jakiś sposób aby to zrobić dobrze by nie było tych smug ?

Jak użyjesz to lepiej nie dotykać twarzy albo nie smarować przed spaniem bo wtedy to wogóle masakra :) Myślę że jeśli idziesz na imprezę to nie używaj ich po raz pierwszy bo może nie wyjść. Użyj samoopalacz albo nic nie rób :)

chusteczki samoopalające

02 kwi 2013 - 13:33:17

O proszę, ja nawet nie wiedziałam, że są chusteczki do opalania. Ile to się ciekawych rzeczy stąd dowiem ;-)
To działają, tylko trzeba dobrze je rozetrzeć, tak?
A drogie są?

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

chusteczki samoopalające

29 kwi 2014 - 23:25:07

Ja kupuję te z dax sun, one kosztują w zależności od sklepu, ale płaciłam od 1,5 zł do max 1,9 zł To są groszowe sprawy a efekt na prawdę fajny, choć sama znam je od niedawna.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

chusteczki samoopalające

29 kwi 2014 - 23:27:52

nie polecam wgl chusteczek !!!! straszne mazy sie robia gdzie nie gdzie masz białe plamy gdzie nie gdzie ciemne nie polecam !

chusteczki samoopalające

29 kwi 2014 - 23:40:44

Nie miałam nigdy chusteczek samoopalających, ale chciałam was podpytać czy znacie dobre kremy brązujące. Nie samoopalacze, ale takie po których jest delikatna opalenizna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spuchniete oko ratunku