Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:20:42

jak to wygląda? pójdę w normalnych ubraniach, a pod spodem kostium kąpielowy ? i wejść w kostiumie? na ile mam iśc pierwszy raz? i ile to kosztuje?

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:23:38

W kostiumie? :P żartownisia. Na golasa się lata :) cena zależy od salonu, sprawdź ile w danym jest za minutę.

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:23:44

w bieliźnie albo na golasa:P nie pomogę nie korzystam

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:24:17

nie wiem, nie korzystam z tego, ale ceny są różne zależy od miasta od 0,90 groszy do 2 zł za minutę

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:24:31

na pierwszy raz gdzies ok 7 minut. ok. 1,20 minuta .rozbierasz sie do bielizny lub do naga,bo przeciez sama tam jestes.zakladasz specjalne "okularki" wiarzesz wlosy,klaadziesz sie o ile jest to lezace solarium lub poprostu wchodzisz i zamykasz sie w stojacym.
wciaskasz START i automatycznie jest ci odliczany czas do konca ;]

taRaaaaaaaaaaaaa i po wszytstkim ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 19:25 przez dorota_o14.

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:35:57

zapytaj sie osoby na prowadzacej to solarium na ile minut bo to zalezy przede wszystkim od rodzaju cery, stopnia opalenia - ona w tej kwestii najlepiej ci doradzi ale 6-8 minut chyba sie najczesciej chodzi
ja bylam na kilku oplalaniach i wowczas kosztowalo to 0,99 zl - troche dalo ale w moim przypadku najmocniej spieklam sie tam gdzie jest troche tluszczyku - przy czym chyba cera po solarium latwiej opalala sie na sloncu naturalnym, takie jakby przyzwyczajenie skory do slonca

solarium istnieje po to by sie w nim opalac nago zeby miec wszedzie rownomierna opalenizne, jesli sie wstydzisz to zalozylabym jakiej stringi na przelamanie sie ( ja za pierwszym razem majtek nie zdjelam)

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:40:21

Ja w stroju bym w życiu nie poszła:)
Raz zapomniałam (nie wiem jakim cudem) zdjąć majtki to tego śladu nie mogłam się dłuugo pozbyć.

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:41:29

ja zazwyczaj jak chodzilam to zostawalam w bokserkach :)

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:42:11

Bielizna lub na golasa a nie kostium. ; ) Pierwszy raz najlepiej max 5 minut, żeby zobaczyć, jak reaguje skóra. Moja koleżanka nieźle się spaliła, bo na 1 raz poszła na 10 minut i prawie w szpitalu wylądowała... Niby to nie jest długo, ale każdy inaczej może reagować. U mnie 5 minut kosztuje około 8 zł, ale to zależy od salonu i od "trumny" w kabinie, jakie ma lampy. : P

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:43:01

Zależy ja mam jasną karnacje i pierwszy raz szłam na max 5 minut :)

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:44:18

kostium ok jeśli chcesz się opalić tak jak na plaży :) polecam iść tylko w stringach albo w pełnych majtkach żeby Ci się pośladki nie spaliły :D nikt Cię tam nie zobaczy więc bez obaw. Pamiętaj o kremach (są do kupienia w solarium specjalne kosmetyki do tego typu opalania) bo strasznie się wysusza skóra i przyspiesza starzenie :( I nie możesz zapomnieć o założeniu specjalnych okularków które tam dostaniesz. O oczka tez trzeba dbac ! polecam też zdjąć biżuterię żeby nie było białych śladów. Na pierwszy raz idź na 7-8 minut... za tydzień możesz powtórzyć na 10 minut... (chociaż i tak wydaje mi się że to duże dawki). A co do ceny to różnie. ok 1,30-2 zł za minutę plus cena za krem :)

Mój pierwszy raz.... na solarium

26 mar 2013 - 19:44:47

Cytat
Chomisz
ja zazwyczaj jak chodzilam to zostawalam w bokserkach :)

Mam nadzieję, że to ironiczny żart:)
Na solarium to raczej nago się wchodzi, w końcu sama tam będziesz:P

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

Mój pierwszy raz.... na solarium

27 mar 2023 - 12:54:31

Moim zdaniem lepiej się wyposażyć w dobre samoopalacze jak https://tanexpert24.pl/pl/ i dzięki temu nie niszczy się skory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozszerzone pory