Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:18:42

Zakładam ten wątek ,ponieważ temat wydaje mi się dość ciekawy ;) Mianowicie na jakim punkcie macie kompletnego hopla ;) Ja się przyznam że są to perfumy ;) Po prostu uwielbiam dobrze pachnieć ;) I oczywiście torebki mam ich 64 ;d oprócz tego nie wiem czemu ale mam również słabość do okularów przeciwsłonecznych

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:20:56

Chodzi Ci o rzeczy materialne czy przyzwyczajenia? Ja nie mam na nic bzika bo jestem skąpa i kupuję tylko rzeczy mi potrzebne, ale co do charakteru to pewnie miałabym co wymienić :I

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:22:24

Ja kiedyś miałam obsesje na punkcie butów, ale nie wszystkich tylko konkretnych: adidasów za kostkę - wszystkie kolory, wzory, obudowania i te sprawy. Z wiekiem mi przeszło a buty pozostały choć to już przeszłość :D

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:24:21

Inglota cienie jak zapuszczę pazurki to wtedy jeszcze masowo kupuję lakiery

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:25:18

torebki:)
poza tym to chyba sh:)

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:25:59

Swoimi przyzwyczajeniami oczywiście też możecie się dzielić ;) Jak ktoś ma jakieś na prawdę ciekawe mi się niestety nic nie nasuwa.

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:28:26

Cytat
19BaMbOoChA90
Chodzi Ci o rzeczy materialne czy przyzwyczajenia? Ja nie mam na nic bzika bo jestem skąpa i kupuję tylko rzeczy mi potrzebne, ale co do charakteru to pewnie miałabym co wymienić :I

Mam podobnie:)
Może skąpa nie jestem, ale szkoda mi kasy na milion par butów (czy milion torebek), bo i tak wszystkich "nie przechodzę". Ciuchów mam sporo, ale w granicach rozsądku.

Jedyne co lubię kupować i to może być taki lekki "bzik" to rzeczy ze skóry. Lubię dobrą jakościowo, ładną skórę w każdej postaci: buty, torebki, kurtki, płaszcze, spódnice, spodnie, rękawiczki. Koniecznie skóra naturalna i koniecznie czarna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 15:30 przez justangel.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:29:06

Ja kiedyś miałam obsesję na punkcie butów na obcasie i słodyczy. Teraz już mi przeszło, część butów sprzedałam, a część jeszcze jest. Co do słodyczy to ograniczyłam w dużym stopniu, ale jednak czasem się zdarza, że coś podjem :P

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:29:11

ja mam ogólnie bzika na punkcie ciuchów ... mam ich spooro a spodni z 20 par to nadal bym kupywala... ale powoli sie ograniczam, bo wyplata tez musi isc na cos oprucz malych przyjemnosci ;d

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:29:52

Torebki i buty :)

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:30:15

Ja mam bzika na punkcie ciuchów typu adidas , nike , puma , cropp , New Yorker itp. Połowe szafy zajmują mi bluzy i bluzki tych marek ... Po prostu jak widzę jakąś ładną bluzę , czy dresy to kupuję i nie ważne czy jestem po wypłacie czy przed . Zapożyczam się u chłopaka. Widzę , że on ma już tego dość bo przynajmniej raz w tygodniu przychodzi listonosz z nową paczką .

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:30:35

Torebki, głównie czarne, i buty :)

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:32:21

Bluzki mam masę bluzek głównie bokserki :P

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:32:34

Ja mam wiele "bzików".
Włosy- muszą być zdrowe, jak widzę rozdwojone u kogoś, to mam ochotę obciąć:P Sama bardzo dbam o włosy i pilnuję by się nie rozdwajały, były w dobrej kondycji. Także mam hopla na punkcie kupowanie kosmetyków do włosów.
Ciało- muszę nakremować łokcie i pośladki, inaczej nie zasnę:P(skóra tam mi się szybko przesusza)
Jedzenie- uwielbiam żelki i nigdy nie mogę się oprzeć by jakiś nie kupić będąc w sklepie:)
Mieszkanie- jak jestem zła to zaczynam intensywnie sprzątać, ogólnie mam świra na punkcie czystości i porządku
Faceci- bardzo kręcą mnie dłuższe rozmierzwione fryzury (ciemne włosy) u mężczyzn zachodzące na czoło, a dokładniej to rozczochrane włosy mojego faceta:) Nie mogę się napatrzeć!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 15:34 przez askasu.

Jakie są Wasze bziki ;)

26 mar 2013 - 15:33:10

Make-up,uwielbiam malowac,pazury również-lakiery uwielbiam kupować,buty-kocham po prostu,swego czasu bylam uzalezniona od all a tak to nic mi na mysl nie przychodzi.chyba,ze w gre wchodzi handmade roznego rodzaju

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój pierwszy raz.... na solarium