Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja woskiem

11 mar 2013 - 12:37:27

Dziewczyny mam pytanie: zaczęłam chodzić na depilację nóg woskiem.Czy to znaczy,że od terminu pierwszej depilacji do kolejnej sesji mam w ogóle nie golić nóg??Od woskowania minął już prawie miesiąc ale wydaje mi się,że włoski są jeszcze zbyt małe żeby już znowu nadawały się do wosku ale mimo to zaczynają być już widoczne a na nogach czuć "tarkę"..mam pojutrze imprezę, na której prawdopodobnie wystąpię w sukience i nie wiem czy mogę ogolić nogi czy zepsuje to efekt pierwszego woskowania?? Jak to jest z tą depilacją??

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja woskiem

11 mar 2013 - 12:42:27

hmm w sumie nie wiem, bo ja nawet jak bralam na wosk a potem zdarzylo sie ze musialam miec gladkie nogi to po prostu ciachalam je maszynka :p Na pewno szybciej odrastaja... Po prostu bedziesz musiala szybciej udac sie na kolejna wizyte, tak sadze ;)

depilacja woskiem

11 mar 2013 - 12:43:17

ja nie widzę problemu, żeby ich nie ogolić,

depilacja woskiem

11 mar 2013 - 12:43:20

Możesz spokojnie ogolić, nic sie nie stanie :)

depilacja woskiem

20 mar 2013 - 12:39:15

możesz ogolić, ale pewnie trochę się wzmocnią i będą bardziej kujące. Ale efektu depilacji woskiem nie zepsujesz - po każdym zabiegu włosy będą cieńsze i słabsze.
Tu masz fajny artykuł o depilacji woskiem, obala wszystkie mity ;) http://www.depilacja.edu.pl/sposoby-depilacji/wszystko-o-wosku-do-depilacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plyta cd z cwiczeniami