Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

basen

10 mar 2013 - 10:03:03

Hej, mam takie pytanie, czy tylko ja wstydzę się chodzić na basen? Ostatnio zostałam zaproszona wraz z koleżanką na basen - ona jest chudziutka, opalona etc a ja niestety nie wyglądam idealnie [ cellulit etc. ]. Dodam, że idziemy z kolegami i szczerze mówiąc mam ochotę się jakoś wymigać... Wy też tak macie? :(

basen

10 mar 2013 - 10:10:26

dokładnie tak samo :) mam cellulit i chociaż jestem szczupła to do idealnej figury mi daleko... to jest dla mnie problemem, bo kocham pływać :D

szczerze mówiąc, nigdy w życiu nie wybrałabym się na basen z kolegami, chodzę od czasu do czasu w takich godzinach w których nikogo nie ma ;p

jeśli bardzo Ci to przeszkadza to moze się wymigaj, bo jak już wejdziesz na basen to odwrotu nie będzie ;) zawsze można użyć okresu jako tymczasowej wymówki

basen

10 mar 2013 - 10:11:45

Ja się wymigiwałam bo boję się wody:P Musisz zaakceptować swoje ciało, basen ma zbawienny wpływ na figurę i przy regularnym chodzeniu sama zobaczysz efekty :) widziałaś jakie za przeproszeniem "wieloryby" chodzą na basen? :) odwagi!
ja jak raz poszłam ze znojomymi (przesiedziałam na brzegu :P ) i napatrzyłam się na staruszki albo grubsze dziewczyny, które po wejściu do wody zamieniały się w syreny:P i które w przeciwieństwie do mnie świetnie pływają :) wyzbyłam się jakichkolwiek kompleksów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 10:16 przez monika_psujek.

basen

10 mar 2013 - 10:13:00

Ja też tak mam, jednak sama jak chce iść popływać to pojdę, gorzej właśnie jak ze mną na iść taka "idealna" koleżanka. Jestem strasznie blada i lubie to, ale na basenie wyglądam smiesznie.

p.s. To nawet nie jest tak, ze jak się ma niedoskonałości się wstydzimy. Ostatnio rozmawiałam z kolezanką, która moim zdaniem ma figure idelną. Powiedziała, że nie pojdzie na basen, bo nie lubi jak ludzie na nią patrzą w samym stroju :)

basen

10 mar 2013 - 10:18:55

Chyba nigdy na basenie nie widziałam kobiety z idealnym ciałem, z idealną twarzą etc. Każda wygląda mało atrakcyjnie w sportowym kostiumie, czepku, okularkach :D

basen

10 mar 2013 - 10:19:32

Dla mnie najgorsze jest samo wejście potem to już nie zwracam uwagi czy ktoś się patrzy czy nie.

basen

10 mar 2013 - 10:20:41

Ja w ogóle nienawidzę basenu,sama nie wiem dlaczego ale odrzuca mnie ;D

basen

10 mar 2013 - 10:26:23

Ja tam do chudziutkich nie należę, ale śmigam na basen jak tylko mam okazje ;) Może to dlatego, że chociaż figura średnia to pływam lepiej niż większość koleżanek :D A ze znajomymi czasem lubie iść, czasem nie - zależy którzy znajomi idą, przy niektórych się trochę obawiam głupich komentarzy :)

basen

10 mar 2013 - 10:27:03

ja też nie lubie chodzić na basen. nad morzem czy nad jeziorem to nie problem. ale jakoś basen mnie odrzuca

basen

10 mar 2013 - 10:35:00

Nie, bądź pewniejsza siebie niż ona, a chłopacy zwrócą na Ciebie bardziej uwagę niż na nią...

basen

10 mar 2013 - 10:39:32

tez sie wstydze chodzic na basen bo mam bardzo duze piersi, i ciezko jest mi znalezc odpowiedni kostium do niego....

basen

10 mar 2013 - 10:41:02

ja nie mam idealnego ciała ale chodze ze znajomymi :) moi znajomi nigdy nie komentują.. bo każda moja koleżanka ma inne ciało i jakoś im to nie przeszkadza..chodzi tylko o to żeby się fajnie bawić ;)

basen

10 mar 2013 - 10:42:12

Ja pracuję na basenie i możesz mi wierzyć, że nikt nie zwraca na to uwagi jak wyglądasz ;) no chyba, że przyszłaś z całym makijażem twarzy. Śmiać mi się chce, gdy raz na jakiś czas idzie dziewczyna odbić czas (musi przejść aż do recepcji) jest cała rozmazana i do tego ma masę pytań. Ciężko zachować powagę ;) Powiem jeszcze, że przychodzi codziennie młoda dziewczyna, która waży w tej chwili 94kg, ale jej zapał do odchudzania aż mnie samą motywuje i zawsze uśmiechnięta, wesoła :)
Także leć śmiało i nie zawracaj sobie glowy swoją figurą.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

basen

10 mar 2013 - 10:42:23

jak bardzo chcesz sie wymigac to powiedz ze masz okres, bo to chyba takie najbardziej wiarygodne itp..ból głowy czy cos w tym stylu to raczej sie domyśli kolezanka ze kłamiesz

basen

10 mar 2013 - 10:46:21

Cytat
lola17xD
jak bardzo chcesz sie wymigac to powiedz ze masz okres, bo to chyba takie najbardziej wiarygodne itp..ból głowy czy cos w tym stylu to raczej sie domyśli kolezanka ze kłamiesz

A nie lepiej próbować podejść do siebie z dystansem i uświadomić sobie, ze nikt na to nie zwróci uwagi, szczególnie jeżeli bezie pewniejsza siebie i sama na to uwagi nie bezie zwracała, a będzie pełna energii i wesoła? Po co zamykać się na świat z tak błahych powodów, które siedzą tylko w waszych głowach, a innych tak na prawdę nawet nie obejdą. Chodzi o zabawę, a nie o wybieg dla modelek...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"złe" kosmetyki