Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wstydliwy palec ;(

09 mar 2013 - 23:55:45

a jaki ma być duży palec- najmniejszy?!

wstydliwy palec ;(

09 mar 2013 - 23:56:47

gdyby Twoj palec u stopy, a co za tym idzie stopa byla dla Ciebie powodem do kompleksu,to chyba nie nosilabys na niej bransoletki, zeby jeszcze bardziej sciagac na nią uwage..


palec jak palec. ja za to nie mam prawie w ogole malego paznokcia,ale jakos zyje;d

wstydliwy palec ;(

09 mar 2013 - 23:58:30

gunia88 hehe zalozylam ją aby chociaz ladniej sie stopa prezentowała :D bo taka łysa mi sie wydaje bez niczego

wstydliwy palec ;(

09 mar 2013 - 23:58:57

Normalne masz palce, wmawiasz sobie niepotrzebnie, a nikt nawet na to nie zwraca uwagi jakie kto ma palce. Wazne, zeby stopy były zadbane.

wstydliwy palec ;(

10 mar 2013 - 00:03:52

Cytat
Valentynka
No dokładnie o tym mówię, mam takiego palucha wystającego i jakoś mi nie przeszkadza ( poza tym że szura po chodniku w lecie :D ). a ta ma normalnego palca i wydziwia :) świat oszalał

mam to samo :D głupek ciągle jest poszkodowany bo zawsze o coś zaczepi :D

wstydliwy palec ;(

10 mar 2013 - 00:12:13

że co???
przecież w tej stopie wszystko jest normalne i na swoim miejscu

wstydliwy palec ;(

10 mar 2013 - 00:13:05

Zabawną masz stopę, ale nie dlatego, że coś jest nie tak z Twoim palcem tylko ma jakiś taki kształt inny od mojej:) Masz całkiem normalnego palucha, dziwnie to by było gdyby był najmniejszy a najmniejszy- największy:)))

wstydliwy palec ;(

10 mar 2013 - 00:16:34

i to jest wlasnie typowy przyklad wkrecania sobie:P ja mam z koleji najdluzszy ten kolo Twojego najdluzszego i tez mnie to wkurzalo ale zaczelam to zlewac;).Wszystko jest ok i pewnie nikt procz Ciebie tego nie widzi:)

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:29:57

Ty masz wielki duży palec, a ja mam mikroskopijny mały palec:D

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:31:06

ja mam ten 2 dluzszy niz ten najwiekszy i zyje;d

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:35:19

masz normalny palec :) niczym się nie przejmuj :P maja ludzie haluksy, drugi palec dłuższy i może nie będę wspominać o grzybicach :P

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:35:31

Ale ja też mam paluch największy ze wszystkich i zawsze jak widzę, że inni ludzie drugi palec mają dłuższy to myślę, że coś jest nie tak z ich nogami. :D Zawsze taki był i nigdy nawet nie pomyślałam, żeby mieć przez niego kompleks czy go zasłaniać. Chodzę normalnie w sandałach.
No i czy ty myślisz, że ludzie zwracają uwagę na takie pierdoły? Bo to jest pierdoła. Choć w sumie, jeśli ty zwracasz, to myślisz, że inni też to robią.

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:35:35

Ja najpierw spojrzałam na zdjęcie i musiałam przeczytać opis żeby dowiedzieć się o co Ci chodzi- bez tego nawet bym nie pomyślała, że coś jest nie tak! :)

wstydliwy palec ;(

12 mar 2013 - 15:36:22

no to chyba ten największy musi byc najdłuższy?! Zdecydowanie stopy gorzej wyglądają gdy ten drugi jest dłuższy. jak dla mnie no to zwykła stopa, nie zwróciłabym na to uwagi, widziałam gorsze, brzydsze stopy, serio.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

basen