Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trądzik u dorosłych :(((

21 sty 2019 - 13:48:42

Alena dziękuję.
Myślisz, że na sam nos mogłabym zostawić tę pastę? Tam mam tylko wągry.
Właśnie trochę mi się buzia suszy i dlatego zdzieram te suche skórki. Wydawało mi się, że taki peeling enzymatyczny nie da rady na to. Z tym żelem aloesowym to też nie wiedziałam, myślałam że do skóry trądzikowej lepiej nie dawać za dużo nawilżających kosmetyków.
A jeśli chodzi o krem to jakiś polecasz? Tylko taki żeby nie zapchało. Sebium Hydra mi bardzo zaszkodziło :(

Trądzik u dorosłych :(((

11 lut 2019 - 11:21:56

Ostatnio odkryłam krem na noc z 10% stężeniem kwasu migdałowego - używam mniej więcej od dwóch tygodni i mam wrażenie, że zmniejszyła się widoczność porów, zaskórniki wychodzą (mam nadzieję, że to tymczasowy moment przejścia i skóra się oczyszcza), trzeba używac też czegoś nawilżającego, ale nie mam nic sprawdzonego, wiec daję olej z pestek mailn. macie jakieś ulubione mocnonawilżające kremy godne polecenia?

Trądzik u dorosłych :(((

30 lip 2019 - 12:58:48

Przykra sprawa. Na szczęście nie mam tego problemu, ale moja siostra boryka się z nim i wiem jak jest to uciążliwe. Wiem, że pomogły jest produkty na bazie cukru trzcinowego i aktywnego węgla, bodajże seria Black sugar detox od Bielendy ma taki skład, warto poczytać

Trądzik u dorosłych :(((

27 sie 2019 - 21:28:46

Polecam stosowanie kosmetyków z serii Black sugar detox od Bielendy w tym szczególnie zelu micelarnego do mycia twarzy. Żel zawiera cukier trzcinowy i aktywny węgiel ma działanie detoksykujące i nawilżające. U mnie znacząco przyczynił się do ustąpienia wyprysków na skórze

Trądzik u dorosłych :(((

07 sty 2020 - 08:11:31

Jezeli dorosla osoba ma tradzik to albo jest to problem hormonalny albo nadmierne wydzielanie sebum przez skore.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla tych co maja problemy z cerą