Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

45 minut temu

elektryka sklep

51 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:10:35

rób maseczki z ogórka ! najtansze , najzdrowsze i najskuteczniejsze

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:12:19

Pozostaje jedynie wizyta u dermatologa. Niestety coraz częściej kobiety, które jako nastolatki nie miały tego problemu, po 20-30 roku życia dopada je trądzik. U osób dorosłych pojawia się on właśnie nie na całej twarzy, ale głównie to szyja, broda. Czytałam kiedyś o tym. Dermatolog przepisze jakąś maść, która "otworzy" te wszystkie pryszcze, a potem zalecany jest zabieg oczyszczania u kosmetyczki.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:15:05

Dziewczyny, a ja polecam wizytę w zakładzie parazytologii. Duża część populacji ma na rzęsach, na skórze pasożyta, konkretnie Demodex folliculorum, który nierzadko jest przyczyną trądziku, właśnie w tym wieku. I nie pomogą żadne toniki ani maseczki, tylko eradykacja pasożyta odpowiednimi farmaceutykami.

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:20:59

Właśnie wcześniej nie miałam takiego problemu i byłam zadowolona, ze mnie to nie dopadło. To też teraz mam za swoje, kiedy to człowiek chce ładnie wyglądać, podmalować się itd...a ciężko zakryć takie duże wypryski :/ Może macie rację, spróbuję odrzucić białe pieczywo, pić więcej wody, chociaz i tak piję jej dużo...Wszystkiego trzeba spróbować.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:24:28

Autorko wątku,pijesz zieloną herbatę?

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:26:06

Polecam metronidazol jelfa.. używam od dwoch tygodni i jest rewelacja. jest On na recepte kosztuje jakieś 13zł

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:27:11

ja mam 20lat i też się borykałam z tym problemem! Dodatkowo strasznie przetłuszczała mi sie skóra na twarzy i jedna dziewczyna poleciła mi krem siarkowa moc-barwa. Kupiłam sobie ten krem dodatkowo maseczke z tej firmy oraz krem benzacne 10 na trądzik. Po tygodniu zauważyłam,że mam mniej wyprysków i nowe nie wychodzą;)

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:30:44

Wcześniej piłam ale bardzo krótko. Teraz nie piję zielonej herbaty. czy ona może tez pomóc?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:37:15

Cytat
basiawx1
Wcześniej piłam ale bardzo krótko. Teraz nie piję zielonej herbaty. czy ona może tez pomóc?
Pytałam, gdyż u mnie miesiąc po rozpoczęciu stosowania zielonej herbaty( ale w kapsułkach) obsypały mnie wypryski przypominające trądzik młodzieńczy. Wiem,że to organizm pozbywał się toksyn, ale nie było to fajne.

Trądzik u dorosłych :(((

20 gru 2013 - 19:37:31

Witam, ja z kolei polecam krem Skinoren, działa przy średnim natężeniu trądziku. Najlepiej stosować go przez około 3 miesiące - wtedy widać najlepsze wyniki. Tutaj można poczytać więcej na temat tego kremu http://tradzik.com.pl/skinoren-krem-na-tradzik-dla-doroslych/ Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

23 gru 2013 - 13:21:49

Witaj,
sądzę że w takim przypadku wizyta u Dermatologa bedzie jednak konieczna. Należy bowiem dogłębnie zbadać problem i znaleźć przyczynę, skąd takie guzki się biorą. Na pewno warto dokładniej przyjrzeć się diecie oraz stylowi życia, a także przyjmowanej farmakologii.

Podrzucam źródło, gdzie możesz poczytać o sposobach leczenia trądziku. Sądzę jednak że należy się pokazać lekarzowi.

Pozdrawiam!
http://derma-clinic.pl/tradzik

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

22 mar 2014 - 12:34:23

ja też myślałam, że jak będę mieć dwadzieścia kilka lat to nie będę mieć problemów z trądzikiem, a on jakoś wcale nie chciał znikać. Różne są sposoby. Ale jednak na mnie najlepiej podziałały zabiegi laserowe w Dermedzie. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że to najlepszy sposób na pozbycie się trądziku.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:30:40

mam 24 lata, przez mniej więcej 1,5 roku borykałam się z tym samym problemem, u mnie najgorzej było na czole, potem trochę przeszło na policzki. Dermatolog nic nie była w stanie poradzić poza maścią która wiele nie pomogła, za to bardzo mi pomogły zabiegi mikrodermabrazji + kwas. miałam w sumie 3 takie, w odstępie miesiąca od jednego do drugiego na wiosnę w zeszłym roku. problemy bardzo się ograniczyły, teraz więcej mam blizn na twarzy niż niedoskonałości. Aktualnie stosuję krem do twarzy z kwasem który całkiem nieźle sobie radzi z tymi niedobitkami które mi dalej wyskakują i uważam na to co jem, bo po ostrym i smażonym cera o wiele gorzej wygląda. Mam nadzieję że w końcu uda mi się pokonać to cholerstwo.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:39:41

Bliski mi temat. Walczyłam 13 lat z tradzikiem, wydałam kupe kasy na żele, kosmetyczkę, leki, maści. Aż w końcu powiedziałam dość!!! Trafiłam do genialnego dermatologa, 6 miesiąc jestem na terapii RETINOIDAMI dokładnie lekiem AXOTRET. Polecam wszystkim, dzisiaj nie mam żadnych wyprysków, czysta skóra jest super. Nie zastanawiajcie się to naprawde genialna terapia.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:41:46

Ja mam 23 lata. We wrześniu ubiegłego roku (kiedy nic nie pomagało, a stosowałam to co polecił dermatolog i to dużo różnych mazideł) rozpoczęłam kurację atredermem - zażyczyłam sobie na niego receptę. Teraz żadnych gul, które były na linii żuchwy i skroniach, oraz innych zaskórników nie mam. Polecam dla osób z takim właśnie problemem. Tylko należy pamiętać, że to kwasy i skóra będzie się łuszczyć ale warto a też myślałam że nic nie pomoże.

Cytat
ilona601
Bliski mi temat. Walczyłam 13 lat z tradzikiem, wydałam kupe kasy na żele, kosmetyczkę, leki, maści. Aż w końcu powiedziałam dość!!! Trafiłam do genialnego dermatologa, 6 miesiąc jestem na terapii RETINOIDAMI dokładnie lekiem AXOTRET. Polecam wszystkim, dzisiaj nie mam żadnych wyprysków, czysta skóra jest super. Nie zastanawiajcie się to naprawde genialna terapia.

zgadzam się i podpisuję pod tym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 18:42 przez Syja90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hydrominum-opinie