Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:10:35

rób maseczki z ogórka ! najtansze , najzdrowsze i najskuteczniejsze

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:12:19

Pozostaje jedynie wizyta u dermatologa. Niestety coraz częściej kobiety, które jako nastolatki nie miały tego problemu, po 20-30 roku życia dopada je trądzik. U osób dorosłych pojawia się on właśnie nie na całej twarzy, ale głównie to szyja, broda. Czytałam kiedyś o tym. Dermatolog przepisze jakąś maść, która "otworzy" te wszystkie pryszcze, a potem zalecany jest zabieg oczyszczania u kosmetyczki.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:15:05

Dziewczyny, a ja polecam wizytę w zakładzie parazytologii. Duża część populacji ma na rzęsach, na skórze pasożyta, konkretnie Demodex folliculorum, który nierzadko jest przyczyną trądziku, właśnie w tym wieku. I nie pomogą żadne toniki ani maseczki, tylko eradykacja pasożyta odpowiednimi farmaceutykami.

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:20:59

Właśnie wcześniej nie miałam takiego problemu i byłam zadowolona, ze mnie to nie dopadło. To też teraz mam za swoje, kiedy to człowiek chce ładnie wyglądać, podmalować się itd...a ciężko zakryć takie duże wypryski :/ Może macie rację, spróbuję odrzucić białe pieczywo, pić więcej wody, chociaz i tak piję jej dużo...Wszystkiego trzeba spróbować.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:24:28

Autorko wątku,pijesz zieloną herbatę?

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:26:06

Polecam metronidazol jelfa.. używam od dwoch tygodni i jest rewelacja. jest On na recepte kosztuje jakieś 13zł

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:27:11

ja mam 20lat i też się borykałam z tym problemem! Dodatkowo strasznie przetłuszczała mi sie skóra na twarzy i jedna dziewczyna poleciła mi krem siarkowa moc-barwa. Kupiłam sobie ten krem dodatkowo maseczke z tej firmy oraz krem benzacne 10 na trądzik. Po tygodniu zauważyłam,że mam mniej wyprysków i nowe nie wychodzą;)

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:30:44

Wcześniej piłam ale bardzo krótko. Teraz nie piję zielonej herbaty. czy ona może tez pomóc?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

09 mar 2013 - 15:37:15

Cytat
basiawx1
Wcześniej piłam ale bardzo krótko. Teraz nie piję zielonej herbaty. czy ona może tez pomóc?
Pytałam, gdyż u mnie miesiąc po rozpoczęciu stosowania zielonej herbaty( ale w kapsułkach) obsypały mnie wypryski przypominające trądzik młodzieńczy. Wiem,że to organizm pozbywał się toksyn, ale nie było to fajne.

Trądzik u dorosłych :(((

20 gru 2013 - 19:37:31

Witam, ja z kolei polecam krem Skinoren, działa przy średnim natężeniu trądziku. Najlepiej stosować go przez około 3 miesiące - wtedy widać najlepsze wyniki. Tutaj można poczytać więcej na temat tego kremu http://tradzik.com.pl/skinoren-krem-na-tradzik-dla-doroslych/ Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

23 gru 2013 - 13:21:49

Witaj,
sądzę że w takim przypadku wizyta u Dermatologa bedzie jednak konieczna. Należy bowiem dogłębnie zbadać problem i znaleźć przyczynę, skąd takie guzki się biorą. Na pewno warto dokładniej przyjrzeć się diecie oraz stylowi życia, a także przyjmowanej farmakologii.

Podrzucam źródło, gdzie możesz poczytać o sposobach leczenia trądziku. Sądzę jednak że należy się pokazać lekarzowi.

Pozdrawiam!
http://derma-clinic.pl/tradzik

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik u dorosłych :(((

22 mar 2014 - 12:34:23

ja też myślałam, że jak będę mieć dwadzieścia kilka lat to nie będę mieć problemów z trądzikiem, a on jakoś wcale nie chciał znikać. Różne są sposoby. Ale jednak na mnie najlepiej podziałały zabiegi laserowe w Dermedzie. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że to najlepszy sposób na pozbycie się trądziku.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:30:40

mam 24 lata, przez mniej więcej 1,5 roku borykałam się z tym samym problemem, u mnie najgorzej było na czole, potem trochę przeszło na policzki. Dermatolog nic nie była w stanie poradzić poza maścią która wiele nie pomogła, za to bardzo mi pomogły zabiegi mikrodermabrazji + kwas. miałam w sumie 3 takie, w odstępie miesiąca od jednego do drugiego na wiosnę w zeszłym roku. problemy bardzo się ograniczyły, teraz więcej mam blizn na twarzy niż niedoskonałości. Aktualnie stosuję krem do twarzy z kwasem który całkiem nieźle sobie radzi z tymi niedobitkami które mi dalej wyskakują i uważam na to co jem, bo po ostrym i smażonym cera o wiele gorzej wygląda. Mam nadzieję że w końcu uda mi się pokonać to cholerstwo.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:39:41

Bliski mi temat. Walczyłam 13 lat z tradzikiem, wydałam kupe kasy na żele, kosmetyczkę, leki, maści. Aż w końcu powiedziałam dość!!! Trafiłam do genialnego dermatologa, 6 miesiąc jestem na terapii RETINOIDAMI dokładnie lekiem AXOTRET. Polecam wszystkim, dzisiaj nie mam żadnych wyprysków, czysta skóra jest super. Nie zastanawiajcie się to naprawde genialna terapia.

Trądzik u dorosłych :(((

24 mar 2014 - 18:41:46

Ja mam 23 lata. We wrześniu ubiegłego roku (kiedy nic nie pomagało, a stosowałam to co polecił dermatolog i to dużo różnych mazideł) rozpoczęłam kurację atredermem - zażyczyłam sobie na niego receptę. Teraz żadnych gul, które były na linii żuchwy i skroniach, oraz innych zaskórników nie mam. Polecam dla osób z takim właśnie problemem. Tylko należy pamiętać, że to kwasy i skóra będzie się łuszczyć ale warto a też myślałam że nic nie pomoże.

Cytat
ilona601
Bliski mi temat. Walczyłam 13 lat z tradzikiem, wydałam kupe kasy na żele, kosmetyczkę, leki, maści. Aż w końcu powiedziałam dość!!! Trafiłam do genialnego dermatologa, 6 miesiąc jestem na terapii RETINOIDAMI dokładnie lekiem AXOTRET. Polecam wszystkim, dzisiaj nie mam żadnych wyprysków, czysta skóra jest super. Nie zastanawiajcie się to naprawde genialna terapia.

zgadzam się i podpisuję pod tym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 18:42 przez Syja90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hydrominum-opinie