Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Ćwiczenia są fajne. Można dzięki nim znacznie zwiększyć jędrność. Ale nie powiększyć ale biuścik na pewno trochę się uniesie. Warto jest je wykonywać ale nie nastawiaj się tutaj na jakieś super hiper efekty bo takich nie będzie raczej.... Kremy w sklepach nie działaja. Sa jedynie na wygładzenie skóry ale nie na powiększenie tak więc to możesz sobie odpuścić bo wystarczy w zasadzie sam balsam. Stosowałam eveline ale w zasadzie to nie widziałam różnicy. Sama brałem jeszcze tabletki i powiem Ci,ze o ile na początku podchodziłam do tego sceptycznie to potem zauważyłam,że rzeczywiście maja dzałanie a piersi trochę się powiększyły. No rzecz jasna nie będzie to powiększenie takie jak oeperacja ale jeden rozmiar można zyskać więcej.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

a jak długo stosowałas kosmetyki z eveline? bo to jednak trzeba byc systematycznym i przez dłuższy czas to nakładać... ja mialam kiedys takie serum do biustu i bylam zadowolona, bo skora byla taka napieta, przez co biust wydawal sie jedrniejszy

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Ja słyszałam nawet o kremach ale czy działają...
Jest jeszcze jeden sposób na większy biust ... ciąża. Co do tabletek to słyszalam o perfect bust. Kolezanka chwaliła ale w sumie to nie wiem czy to działa czy nie...

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Dzięki ! Poczytam sobie o ćwiczeniach oraz spróbuję bo jestem ciekawa czy to pomaga czy nie. . Ale podejrzewam,ze trochę trzeba będzie się naćwiczyć aby był jakikolwiek efekt no ale czemu nie. .
jakie tabletki brałaś Czy te o których tutaj pisze koleżanka? I czy aby efekt nie jest tylko na czas brania tabletek?

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Ja czemu nie chetnie po urodzeniu maluszka poddala bym sie operacji piersi,zawsze mialm kompleks na tym punkcie,teraz nie biore tabletek od 5 miesiecy i znacznie zmalaly,a po dzidzi pewnie beda obwisle i nie ladne,wiec czemu nie,ja chce czuc sie piekna dla samej siebie,a piersi nie podobaj mi sie moje wogole.Wiec czemu nie!!!!!!!!

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

14 paź 2019 - 10:31:10

Ja mam za sobą operację. Efekty są naprawdę zachwycające. Idealny kształt i rozmiar. Długo się wahałam czy aby na pewno to dobra decyzja...teraz wiem że tak. Doktor Wacławowicz z Orthos to specjalista jakich mało!!

nie próbowąłaś po prostu poćwiczyć albo się masować? są dobre opcje dla naturalnego ujędrnienia biustu

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

najlepiej to w Radzkowska Clinic w Warszawie na Domaniewskiej. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza klinika w Warszawie :) Mają świetnych lekarzy, zapewnią ci profesjonalną opiekę, a przy tym zrobią po prostu fajny biust ;) już z lekarzem na miejscu ustalisz wszystko co i jak.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

No kremy są dobre na ujędrnienie itp.Ale jeśli powiększać no to tylko operacyjnie, nie oszukujmy się, że jakieś tabletki czy kremy czy ćwiczenia powiększą piersi o jeden czy dwa rozmiary. Teraz operacje dają mega naturalny efekt, na przyklad implanty mentor są bezpieczne i bardzo subtelne.

Moja najlepsza przyjaciółka powiększała u dr. Marty Raczkowskiej-Muraszko w Krakowie i naprawdę jestem w szoku, bo myślałam, że będzie wyglądać jak karykatura, a wygląda mega dobrze i naturalnie, a na takim efekcie jej zależało.

ja bym najpierw zadziałała tabletkami Breastfem trudno je znaleźć w Polsce ale mi udało się sprzedaje tylko jeden sklep wysyłka za pobraniem cały koszt kuracji 2 miesiące - ok. 80zł 4 miesiące - ok. 130zł . W składzie mają jakieś egzotyczne zioła z Ameryki Południowej, Afryki i Meksyku. A zaczęło się tak że szukałam informacji o jakimś skutecznym środku na zagranicznych forach głównie w Anglii i USA bo w Polsce mało jest wiarygodnych informacji same trole i reklamy a tam realne kobiety pisały o tych tabletkach. Dla mnie ważne było to że sa nieszkodliwe i w 100% naturalne. Trudno powiedzieć o ile powiększyły mi biust wzrokowo piersi są realnie obfitsze no i zmieniłam stanik na rozmiar większy. Ale nie wielkość a kształt polepszył się. jak dotychczas to utrzymuje się skończyłam brać jakiś miesiąc temu chciałam na wyjazd dobrze wyglądać mam na dzieje że na stałe niestety jak wiadomo wyjazd mi nie wypalił liczę że do przyszłego roku piersi zostaną takie jak teraz.

działają super te breastfem mi powiększyły biust oczywiście nie tyle ile dałaby operacja ale to zawsze coś, widać różnicę, ciekawe tylko czy to jest trwałe?

trochę powiększyły piersi widać różnicę jak na tabletki ziołowe mogą być polecam

Kolezanka podnosiła piersi w łódzkiej klinice Dermed,ale efekt super, pozazdrościć. Na prawde naturalnie wygladają. Operowała się w Łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej

Dobre opinie ma klinika Dermed w Łodzi i dr Dorota Żukowska. Znakomita chirurg plastyczna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator zwykły i laserowy - który