Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Ja po ciąży miałam ogromny problem się przyzwyczaić do tego, że mam JESZCZE mniejsze piersi niż miałam wcześniej… Zdarza się to podobnie rzadko i akurat przytrafiło się mnie, tak jakby rozstępy i ogólny stan ciała nie był wystarczająco zły… :( Zaczęłam wiec chodzić na zabiegi do kliniki Chęciński w Warszawie, dzięki nim powoli odzyskuje pewność siebie. Dobrze, ze mamy takie czasy, że to nie jest problemem!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sie boje tych zabiegow powiekszania itd. NIe potrzeba mi wiekszych tylko bardziej jednych piersi a to juz moge zrobic tylko cwiczenimi, masazem i dobrym kremem... Stad moje pytanie... Czy ktos ma lub mial serum na biust z frashe.pl?? Bo chce sobie kupic ale moze to jednak szajs?

[moderacja - link]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-17 13:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Niestety, ale żaden kosmetyk nie jest w stanie powiększyć biustu... a nie uważam też, żeby był sens miec obawy przed operacją plastyczną. To popularna metoda, chyba calkowicie bezpieczna, bo przebadana... jestem pol roku po powiekszeniu biustu implantami mentor i ciesze sie, ze zdecydowalam sie na zabieg. troche strachu bylo, ale dla takiego efektu- warto ;) zadnych komplikacji nie mialam, blizny sie ladnie zagoily ;)

małyorzeszek czy mozesz napisac o bólu po? jest do zniesienia? i jak długo dochodzi sie do siebie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Ból do zniesienia, a efekt zadowalający. :) Teraz czekam, aż ostatecznie wszystko się wygoi, ale już wiem, że to była dobra decyzja! Tez byłam w klinice Chęciński w Warszawie. Poleciła mi przyjaciółka, robiła tam inne partie ciała, tez wygląda teraz nieziemsko. :D

Jaki tam jest koszt powiększenia piersi?

Jeździłam powiększać piersi do dr Murawskiego, dokładnie do kliniki Elite w Warszawie. To poważna operacja, także wiadomo, że miałam obawy, ale ostatecznie wszystko poszło gładko i jestem mega zadowolona, opłacało się trochę pocierpieć.

Ja powiększyłam swoje piersi u doktora Pabiańczyka. Chirurg spisał się świetnie - piersi są większe, ale dzięki odpowiedniemu kształtowi i implantowi (który pomógł dobrać mi lekarz) wciąż wyglądają jak naturalne. Dlatego też jestem tak zadowolona z efektu.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

W Krakowie bardzo duze doświadczenie w powiekszaniu biustu ma doktor Raczkowska. Można u niej zdecydować się na powiekszenie biustu dwoma metodami

przeszczepem własnego tłuszczu, który nie daje tak spektakularnych efektów jak implanty ale jesli chodzi o zabieg to jest bezpieczny oraz nie daje efektów niepożadanych
oraz implantami

Najlepiej zapisać się na konsultację i lekarz doradzi nam co jest najlepszehttps://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/.

Do dziewczyn, które się zdecydowały - o ile rozmiarów powiększyłyście ?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Widze, ze od czasu dodania mojego ostatniego postu minelo troche czasu, a pojawily sie pytania. Jesli chodzi o okres rekonwalescencji to w pracy wzielam wolne na kilka dni, tak zeby miec tydzien spokoju. Przez jakis czas nie mozna cwiczyc, podnosic ciezkich rzeczy, trzeba spac w specjalnym staniku pooperacyjnym. Ogolnie to jakos nie czulam ogromnego bolu, a taki czasem sie pojawia u dziewczyn. Koszt to 17 tysiecy za anatomiczne mentory. Rozmiar, ja obecnie nosze stanik w rozm.C, wczesniej bylo to A, w porywach malutkie B.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perspi block opinie