Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

Pogrzeb

28 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

dziewczyny to wątek z przed 3 lat...

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Herri ja równięż używam Frashe do biustu i zamawiałam przez internet. W sklepach stacjonrnych nie widzialam, może będzie w tych lepszych drogeriach.
Sama również jestem zadowolona. Przetestowałam , efekt jest i to najwazniejsze. Minus za wysoką cenę ale z drugiej strony jeśli chce się efektu to trzeba zawsze praktycznie zapłacić więcej.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Tez mi sie wydaje, ze nie ma co patrzec na lokalizacje- sama dojeżdzalam spory kawałek do Wawy, zeby powiekszyc piersi w Medicoverze... przeciez nie bede powierzac swojego ciala pierwszemu lepszemu :P zwlaszcza, ze taki zabieg to jednak jest spory wydatek :) u mnie efekt jest elegancki, nawet nie widac ze biust jest zrobiony ;) nie powiekszalam zbyt duzo, tylko o jeden rozmiar, ale i tak bardzo mi sie podoba to jak wyglądają- teraz to moge śmigać w wydekoltowanych bluzkach bez skrępowania :)

Nie wiem czy bym sie zdecydowała. I tyle pieniedzy na to wydać.... Nie wiem czy jest sens... Mówicie że warto?

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Ja akurat jestem z Łodzi więc miałam blisko sprawdzoną specjalistkę doktor Żukowską. Duzo dobrych opinii o niej slyszałam i z zabiegu tez jestem zadowolona. Przede wszystkim swietna opieka przed i po :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Ja nie jestem przeciwna operacjom bo uważam,że kazdy ma swój rozum i jeśli chce to niech idzie. Skoro ma to mu poprawić humor.... Nie wiem jednak czy sama bym się zdecydowala. Może w przeszłości tak bo zastanawiałam się nad tym. Ale obecnie jestem już zadowolona z wyglądu swojego biustu. Faktycznie udało mi się go powiekszyć serum Frashe i znacznie ujędrnić. Może nie jest to operacyjne powiekszenie ale mi wytarcza.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
calour
Ja nie jestem przeciwna operacjom bo uważam,że kazdy ma swój rozum i jeśli chce to niech idzie. Skoro ma to mu poprawić humor.... Nie wiem jednak czy sama bym się zdecydowala. Może w przeszłości tak bo zastanawiałam się nad tym. Ale obecnie jestem już zadowolona z wyglądu swojego biustu. Faktycznie udało mi się go powiekszyć serum Frashe i znacznie ujędrnić. Może nie jest to operacyjne powiekszenie ale mi wytarcza.


Czytam o tym juz na kolejnym topiku o powiekszaniiu biustu. Sama jak na razie probuję masazy na powiekszenie ale mam wrażenie,że bardziej jest to placebo a nie faktycznie działanie :P Serum wielu nie stoswałam .Raz złapałam w shinybox esotiq, no fajne ale jednak efektu nie było.TO frashe to gdzie jest do kupienia?

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

W sieci. Wpisz sobie nazwę w google to Ci wyskoczy kilka sklepów gdzie to mozna dostać. Nie widziałam niestety a sklepach stacjonarnych ale to może dlatego,że mieszkam w małym miescie i tutaj są głownie standardowe kosmetyki.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mi się podoba wpis regina3020 o tym, że na bedauty jest masa zdjęć z "piersiami dr Kasprzyka i są świetne" :o To musi być wybitny specjalista, że sam sobie piersi potrafi zrobić i jeszcze ich zdjęcia na jakimś portalu zamieszcza chcę to! <moderacja>spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-18 11:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

18 paź 2016 - 11:53:09

Dziewczyny a czy są jakies zabiegi inne niż powiększanie operacyjne? Nie piszę tutaj o kremach czy innych takich preparatach ale zabiegach w gabinecie, które dałyby efekt ale jednoczęsnie nie trzeba byloby sie ciąć? Jest coś takiego w Trójmieście?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

24 paź 2016 - 22:41:42

moim zdaniem tylko operacja daje prawdziwy efekt. Stosują akieś maści, kremy, suplementy czy masaże ale moim zdaniem to mydlenie oczu i strata pieniędzy. Sama na swoim przykładzie sę przekonałam, powiększałam i podnosiłam piersi w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej. Po 2 porodach moje piersi były obwisłe i flakowate. Teraz wyglądają naturalnie ale sa pełne i jędrne

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Mnie równiez interesowałoby Trójmiasto.Jak na razie znalazłam jedynie oferty klinik oferujących operacyjne powiekszenie piersi. Sama nie za bardzo chcę iść pod skalpel ale jakby chociaż troszkę, dosłownie ociupinkę dałoby się powiekzyć piersi inaczej niż nożem to byłoby fajnie :(

Chciałabym również powiększyć swoje piersi - stąd moje pytanie - czy słyszał ktoś z was o Bellisanie przy Wilanowskiej?? Słyszałam już wiele pozytywnych opinii ale stwierdziłam, że jeszcze się upewnią. Wykonują tam wypełnienie za pomocą żelu Aqualine i można cieszyć się pełnym biustem przez nawet 5lat! To właśnie mnie zaciekawiło bo zabieg jest nieinwazyjny. Ciekawa jestem co sądzicie.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Ale chodzi Ci tutaj o ujędrnienie czy może powiększenie piersi? Bo ujędrnić można na przykład karboksyterapią oraz endermologią. Sporo takich zabiegów jest w Gdańsku w klinice doktora Michajłowskiego.Chodzilam tam po wykarmeniu dwójki dzieci bo nie mogłam już patrzeć się na swój biust.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Własnie ujędrnienie bardziej. Miałam dość duże piersi ale schudłam w ostatnim czasie. Poleciało i z tyłka i niestety z piersi. Nie przchodza t4stu ołówka. Jak włoże ołówek pod pierś to zostaje :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Etiaxil opinie