Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Ja polecam Polanicę Zdrój profesora Piotra Wójcickiego. Co prawda ja operowałam u niego nos z którego zaczynam być bardzo zadowolona (operację miałam pod koniec Sierpnia a opuchlizna schodzi do roku) ale znam kilka osób po plastyce piersi u niego. Konsultacje są również we Wrocławiu.
Bardzo przekonał mnie do niego fakt, że od razu na wstępnie powiedział, że nie zrobi mi takiego identycznego nosa jak jest na zdjęciu, bo on jest dopasowany do tamtej twarzy, zrobi mi równie śliczny i malutki ale wpasowany w moją buzię i taki też jest :)

A co do osób piszących nie na temat, odnośnie samooceny. Myślę, że większość osób decydujących się na plastykę ciała, zdaje sobie sprawę, że to nie żadne czary mary po których zmienia się całe życie, to ma na celu poprawienie wyglądu, defektu który nam przeszkadza dla lepszego samopoczucia. A do portfela nikt nikomu nie będzie zaglądać :)

Cytat
banach
a ja nie mam zamiaru nic powiększać.
Dziewczyny przecież nie wszystkie a z Was są mężatkami , nie wszystkie macie już dzieci.
Czas pomyśleć jakie po porodzie są komplikacje lub po niektórych chorobach.
To wszystko wygląda tak pięknie i różowo ale naprawdę szkoda zdrowia i kasy .Nie będziecie wiecznie nastolatkami ,ja wiem czas pokaże ,przyjdzie moment że same zrozumiecie co to jest onkologia.
Oby żadna z Was tego nie przechodziła jak to się patrzy ile jest młodych dziewczyn i kobiet na chemioterapii.

Widać też ' "wejdzcie sobie na nieudane operacje gwiazd jest na co popatrzeć oj jest.
Autorka wątku nie pyta ,o to czy zrobić sobie operacje :) Tylko gdzie ,wiec po co takie komentarze.Co do onkologii ,to powinnas sama wiedzieć co nie co ,wtedy bys nie pisala o takich sprawach tutaj na forum.

Moja przyjaciółka powiększała tam biust sama oczekuję teraz na termin :)

Cytat
kruszynkowo19
Moja przyjaciółka powiększała tam biust sama oczekuję teraz na termin :)

A długo się czeka na termin konsultacji? Tam operuje dr Kasprzyk tylko ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-14 13:29 przez obsesja1987.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Ja robiłam sobie różne zabiegi kosmetyczne w Elite, robią tam też operacje piersi i z tego co wiem to kobiety sobie chwalą tę klinikę

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Polecacie jakąś klinikę w Szczecinie?

Jeśli interesuje Cię klinika ze Szczecina, to osobiście polecam Aesthetic Med moderacja-link Miła obsługa, dobrzy lekarze. I ceny do przeżycia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Ze swojej strony mogę na pewno polecić klinikę dr Olender w Żarkach niedaleko Katowic, jak i samą Panią doktor Annę Olender. Fachowiec w każdym calu, operacja powiększania piersi udała się niesamowicie, efekt przeszedł nawet moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor cierpliwa, wszystko wytłumaczyła. Z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Ja sobie robiłam nieinwazyjnie w <moderacja> bo tam aquacoś tam używają i dzięki temu nie ma blizn a wypełnienie jest na 5 lat. Dla mnie super opcja i ceny dobre bardzo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-15 08:46 przez moderator.

Ja byłam u dra Piotra Osucha i bardzo sobie chwalę. Zarówno jako lekarza i specjalistę, jak i człowieka. Ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentów.

Cytat
banach
a ja nie mam zamiaru nic powiększać.
Dziewczyny przecież nie wszystkie a z Was są mężatkami , nie wszystkie macie już dzieci.
Czas pomyśleć jakie po porodzie są komplikacje lub po niektórych chorobach.
To wszystko wygląda tak pięknie i różowo ale naprawdę szkoda zdrowia i kasy .Nie będziecie wiecznie nastolatkami ,ja wiem czas pokaże ,przyjdzie moment że same zrozumiecie co to jest onkologia.
Oby żadna z Was tego nie przechodziła jak to się patrzy ile jest młodych dziewczyn i kobiet na chemioterapii.

Widać też ' "wejdzcie sobie na nieudane operacje gwiazd jest na co popatrzeć oj jest.
wiele osob, ktore wiedza co to onkologia, decyduje sie na implanty. Mam kolezanke po mastektomii, gdyby nie implanty... bardzo dobrze, ze teraz jest taka mozliwosc. Skoro nie masz zamiaru nic powiekszac, to nie powinnas zasmiecac watku. Ja z ciekawoscia poczytam, bo sama sie zastanawialam nad powiekszaniem wlasnym tluszczem. To jednak dolujace, kiedy jestes tak plaska, ze masz luz w miseczce A. Takie ladne jedrne B w zupelnosci by mi wystarczylo, ale nie wiem czy chce miec w sobie cialo obce. Ktos jest na to gotowy psychicznie a ktos nie. Sprawa indywidualna. Dlatego mam pytanie wlasnie o tluszcz -na ile to bolesne i na ile szybko znika efekt?

Po co odgrzewacie stare kotlety? Wątek jest z 2013 roku, do tej pory autorka już pewnie zrobiła cycki :P

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Ja zastanawiałam się kiedyś nad operacją powiększenia biustu. Mam bardzo niewielkie piersi i z tego też powodu mam duże kompleksy na ich punkcie. Potem poczytałam sobie o tych wszystkich skutkach niepożądanych i ochota na powiększanie od razu się jakby zmniejszyła.

Za to postanowiłam przetestować kurację tabletkami. Wypróbowałam tabletki Perfect Bust.Brałam je 3 miesiące. W pierwszym miesiącu przyjmowania moze nie było takich efektów ale już w drugim czy trzecim biust znacznie się powiększył. Obecnie mam piersi wieksze o 1 rozmiar.Wiadomo,że nie jest to takie powiększenie jak przy operacji ale zawsze jest to lepsze niż nic.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
C6H8O6
Po co odgrzewacie stare kotlety? Wątek jest z 2013 roku, do tej pory autorka już pewnie zrobiła cycki :P

Pewnie tak, ale temat chyba nigdy nie będzie starym kotletem - zobacz sobie ile tematów tego dotyczących jest na forum. Co do miejsc mogę jedynie odesłać do - <moderacja> koleżanka u nich powiększała jakąś metodą Aquafilling czy jakoś tak i przyznam, że wyglądają fajnie, ale dokładnie coś więcej ciężko mi powiedzieć. Osobiście uważam, że trzeba mieć jakieś A wchodzące w 0 żeby się na takie coś decydować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 08:53 przez moderator.

Czy któraś z was powiększała piersi u dr Marka Ciesińskiego z Krakowa bądź słyszała o nim jakieś opinie ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększanie ust - gdzie?