Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tylko dr.Szczyt,ja jakbym miala robic jakikolowiek zabieg to tylko u niego:)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

pytanie jeszcze jaką metodą? bo tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk widziałam, że można powiększać biust tłuszczem, co mnie dość mocno kusi. Robiła któraś sobie taki zabieg?

A wiecie coś na temat tego, gdzie we Wrocławiu można iść na taki zabieg?
Słyszałam, że klinika dr Knakiewicza jest dobra.
Zależy mi na tym, żeby operował mnie chirurg plastyk.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

oj niestety, ja znam tylko warszawskich specjalistów o ten http://drosuch.pl/ jest bardzo dobry. Świetnie biusty robi, czy to powiększanie, czy pomniejszanie

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

zależy w jakim mieście i jaką metodą, ja jestem coraz bardziej przekonana do powiększania piersi własnym tłuszczem. I jakby któraś chciała się poddać takiemu zabiegowi w Krakowie to najlepiej tutaj http://www.dermed.pl/krakow/ moim zdaniem jeden z lepszych gabinetów.

Ja robiłem swój zabieg ponad rok temu w http://www.oberclinic.pl/uslugi/medycyna-estetyczna.html . Świetne warunki, ceny przystępne oraz profesjonalni lekarze.

Jestem dokładnie 14 miesięcy po zabiegu, czuje się świetnie / nie miałam problemów z wygojeniem ran po operacji.

a ja nie mam zamiaru nic powiększać.
Dziewczyny przecież nie wszystkie a z Was są mężatkami , nie wszystkie macie już dzieci.
Czas pomyśleć jakie po porodzie są komplikacje lub po niektórych chorobach.
To wszystko wygląda tak pięknie i różowo ale naprawdę szkoda zdrowia i kasy .Nie będziecie wiecznie nastolatkami ,ja wiem czas pokaże ,przyjdzie moment że same zrozumiecie co to jest onkologia.
Oby żadna z Was tego nie przechodziła jak to się patrzy ile jest młodych dziewczyn i kobiet na chemioterapii.

Widać też ' "wejdzcie sobie na nieudane operacje gwiazd jest na co popatrzeć oj jest.

powiększanie piersi? gdzie najlepiej? najlepiej zacząć od naprawy swojego skrzywionego wizerunku we własnej głowie - skoro powstają myśli by ingerować chirurgicznie w swoje ciało nie po to by odzyskać zdrowie, lecz wręcz zagrażać swojemu zdrowiu... zdecydowanie jest coś nie tak.

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

05 paź 2014 - 08:42:23

wiadomo, że nie można leczyć kompleksów operacją plastyczną. Ale to też jak się idzie na konsultacje, lekarz stwierdzi, czy się kwalifikujemy do zabiegu czy nie. A poza tym nie tylko powiększanie wchodzi w grę. Ja u Osucha byłam ze swoją asymetrią. To nie było zbyt fajne mieć dwie piersi bardzo różniące się rozmiarem.

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

05 paź 2014 - 09:35:13

moze to glupie pytanie alle nie wiem czy wklad jest na stale czy trzeba wymieniac co kilka lat????

Podbijam wątek:) sama od jakiegoś czasu myślę o poprawianiu mojego biustu mimo , że na rozmiar nie narzekam 60G:) Jednak 3 lata temu sporo schudłam i biust już nie jest idealny jak kiedyś://. Jestem umówiona na dwie konsultację : u dr. Skupina w Poznaniu i w Warszawie do klinki Szczyta. Jestem z okolic Krakowa a może macie jeszcze kogoś do polecenia dziewczynki?

Ja nie narzekam na piersi, ale dużo osób w moim otoczeniu tak więc zrobiłam własny krem który jest dalej w fazie testowej :)
Dużo czasu poświęciłam na przeanalizowanie środków naturalnych które mogą powiększać piersi :)
Jakby któraś chciała spróbować mojego kremu piszcie do mnie :)
Osobiście po miesiącu przybyły mi 2 cm a koleżance 1cm. Więc jestem dobrej myśli. Skóra się ujędrniła i wygładziła. I są takie mięciutkie :)

Dużo z was zaraz na mnie wejdzie, że krem nie działa itd. Tak te dostępne w sklepach nie bo zazwyczaj mają tak małą ilość składników aktywnych, że rezultaty są żadne. Ale każda z was co robi sama kremy i odzywki nie ważne do czego włosów skóry i korzysta z składników naturalnych wie, że one naprawdę działają. :)

Cytat
izulciiaa
moze to glupie pytanie alle nie wiem czy wklad jest na stale czy trzeba wymieniac co kilka lat????

Właśnie miałam pisać na ten temat.

Autorko wiesz, że implanty wymienia się po 10-15 latach na nowe?


Miałaś w tej klinice zabieg lub któraś z Twoich znajomych:)?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem po porodzie 2 lata...moje ciało FOTO