Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

9 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Ja po ciąży miałam ogromny problem się przyzwyczaić do tego, że mam JESZCZE mniejsze piersi niż miałam wcześniej… Zdarza się to podobnie rzadko i akurat przytrafiło się mnie, tak jakby rozstępy i ogólny stan ciała nie był wystarczająco zły… :( Zaczęłam wiec chodzić na zabiegi do kliniki Chęciński w Warszawie, dzięki nim powoli odzyskuje pewność siebie. Dobrze, ze mamy takie czasy, że to nie jest problemem!

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sie boje tych zabiegow powiekszania itd. NIe potrzeba mi wiekszych tylko bardziej jednych piersi a to juz moge zrobic tylko cwiczenimi, masazem i dobrym kremem... Stad moje pytanie... Czy ktos ma lub mial serum na biust z frashe.pl?? Bo chce sobie kupic ale moze to jednak szajs?

[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-17 13:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Niestety, ale żaden kosmetyk nie jest w stanie powiększyć biustu... a nie uważam też, żeby był sens miec obawy przed operacją plastyczną. To popularna metoda, chyba calkowicie bezpieczna, bo przebadana... jestem pol roku po powiekszeniu biustu implantami mentor i ciesze sie, ze zdecydowalam sie na zabieg. troche strachu bylo, ale dla takiego efektu- warto ;) zadnych komplikacji nie mialam, blizny sie ladnie zagoily ;)

małyorzeszek czy mozesz napisac o bólu po? jest do zniesienia? i jak długo dochodzi sie do siebie?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Ból do zniesienia, a efekt zadowalający. :) Teraz czekam, aż ostatecznie wszystko się wygoi, ale już wiem, że to była dobra decyzja! Tez byłam w klinice Chęciński w Warszawie. Poleciła mi przyjaciółka, robiła tam inne partie ciała, tez wygląda teraz nieziemsko. :D

Jaki tam jest koszt powiększenia piersi?

Jeździłam powiększać piersi do dr Murawskiego, dokładnie do kliniki Elite w Warszawie. To poważna operacja, także wiadomo, że miałam obawy, ale ostatecznie wszystko poszło gładko i jestem mega zadowolona, opłacało się trochę pocierpieć.

Ja powiększyłam swoje piersi u doktora Pabiańczyka. Chirurg spisał się świetnie - piersi są większe, ale dzięki odpowiedniemu kształtowi i implantowi (który pomógł dobrać mi lekarz) wciąż wyglądają jak naturalne. Dlatego też jestem tak zadowolona z efektu.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

W Krakowie bardzo duze doświadczenie w powiekszaniu biustu ma doktor Raczkowska. Można u niej zdecydować się na powiekszenie biustu dwoma metodami

przeszczepem własnego tłuszczu, który nie daje tak spektakularnych efektów jak implanty ale jesli chodzi o zabieg to jest bezpieczny oraz nie daje efektów niepożadanych
oraz implantami

Najlepiej zapisać się na konsultację i lekarz doradzi nam co jest najlepszehttps://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/.

Do dziewczyn, które się zdecydowały - o ile rozmiarów powiększyłyście ?

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Widze, ze od czasu dodania mojego ostatniego postu minelo troche czasu, a pojawily sie pytania. Jesli chodzi o okres rekonwalescencji to w pracy wzielam wolne na kilka dni, tak zeby miec tydzien spokoju. Przez jakis czas nie mozna cwiczyc, podnosic ciezkich rzeczy, trzeba spac w specjalnym staniku pooperacyjnym. Ogolnie to jakos nie czulam ogromnego bolu, a taki czasem sie pojawia u dziewczyn. Koszt to 17 tysiecy za anatomiczne mentory. Rozmiar, ja obecnie nosze stanik w rozm.C, wczesniej bylo to A, w porywach malutkie B.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Fajny wątek, bo sama myślę o powiększeniu biustu... Póki co zbieram pieniądze i zaglądam na wiarygodne strony np.http://www.piersi.info.pl żeby zapoznac się z tematem i w razie czego wiedzieć o co pytać w czasie konsultacji.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Ja swoje piersi powiększałam w Łodzi u doktor Żukowskiej, poleciła mi ją znajoma. Efekt bardzo ładny, taki jak chciałam, a do tego to sympatyczna osoba z dużą empatią, dobro pacjenta leży jej na sercu.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Ja zanim się zdecydowałam na zabieg odwiedziłam kilku specjalistów i dopiero jak znalazłam christofferingves.pl. Przede wszystkim w końcu poczułam się potraktowana poważnie potraktowana, z sensowym wywiadem. Doktor nie namawiał mnie za wszelką cenę na zabieg tak jak gdzie indziej, byle zarobić. Upewnił się, że jestem zdecydowana, doradził mi i wytłumaczył wszystkie szczegóły. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 6/5

Cześć. Czy są może jakieś skuteczne ćwiczenia na to aby powiększyć nieoperacyjnie biust ? Niestety ale mam bardzo duże kompleksy bo mam niewielkie piersi. Nie jest to nawet B a bardzo małe a. Czyli z przodu plecy a z tyłu plecy. Miałam mysli o operacji ale przestraszyłam się efektów niepożądanych. Czy są może jakieś skuteczne sposoby na powiększenie biustu, które pomogłyby mi ich uniknąć?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perspi block opinie