Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Cytat
kasia30004
Dziewczynki mam prośbę Czytałam,ze na forach inne kobietki polecają sobie serum na powiekszanie piersi Frashe.Myślicie,że warto jest sobie je kupić ? Któraś stosowała? Czy są ogólnie efekty ?

Mam to serum i moim zdaniem jest jednym z lepszych kosmetyków tego typu ( wciąż szukam swojego najlepszego). Ja na razie u mnie numer jeden. Jasne, że efektu jak po operacji się nie uzyska jednak faktem jest to,że powieksza.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo dobre opinie ma dr Dorota Żukowska , przyjmuje w jednej z łódzkich klinice Dermed

Kilinika Lux Med na Puławskiej ma świetnych specjalistów. Ja byłam na konsultacji u doktora Ulatowskiego i jestem bardzo zadowolona. Rzeczowy i nie owija w bawełnę, opisał dokładnie jak ma wyglądać zabiegi i jaka metoda będzie dla mnie najlepsza.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Też powiększałam piersi w Lux Medzie na Puławskiej w Warszawie. Prowadził mnie dr Lubomir Lembas, podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i czułam, że mogę mu zaufać. Opiekę na miejscu też miałam na najwyższym poziomie, także polecam z pełną świadomością.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Kobitki! Nie polecam operacji plastycznych bo są niebezpieczne i bardzo drogie a są inne metody - wystarczy kupić tabletki na powiększenie piersi oraz wykonywać różne masaże



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 09:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Każda operacja niesie ze sobą ryzyko, ale czasami korekta biustu jest potrzebna nawet nie tylko z prożności, ale i przyczyn zdrowotnych. Moja mama miała rekonstrukcje piersi po nowotworze. Na Puławskiej w Luxmedzie również u doktroa Lembasa, który ma bardzo dobre opinie zresztą.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

A może spróbuj najpierw powiększyć sobie piersi własnym tłuszczem ? Operacja to trochę strach co może z tego wyjść :) W tej klinice robią bardzo dobrze takie zabiegi jak i operacje plastyczne <moderacja>. Może spróbuj umówić się na konsultacje , a na pewno wybiorą ci najlepszą opcje dla ciebie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-15 13:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

a tak nieco z innej beczki, ale w temacie operacji - ma ktoś z was doświadczenia z laparoskopową operacją usuwania tkanki tłuszczowej? Na http://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow jest napisane, że jest 'w pełni bezpieczna' i że nie pozostawia widocznych blizn, ale wolałabym to zweryfikować u kogoś, kto faktycznie miał przeprowadzony taki zabieg...

Co do powiększania piersi to ja byłam właśnie na wizycie konsultacyjnej w klinice WILMED w Warszawie. Wszystko zostało mi bardzo dokładnie wyjaśnione przez doktora, a z tego co czytałam to prof. Szychta, który będzie mnie operował to świetny specjalista w tej dziedzinie!

W Polanicy Zdrój jest nowa klinika doktora Łątkowskiego gdzie robiłam piersi. z A skoczyłam do C75 przy zachowaniu super jędrności. Jestem bardzo szczęśliwa!

własny tłuszcz najbardziej skuteczny i zdrowszy .
Moja kuzynka to robiła bo niestety mając już lat 60 straciła biust przez raka.
Dziewczyny ja w życiu bym nie zoperowała biustu jakimiś implantami . Ku przestrodze wiem jak to wygląda i po mojej kuzynce wiem co przechodziła przez 5 lat leczenia.

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

11 paź 2017 - 22:16:27

Widziałam efekty przed i po operacji robionych w klinice Elite w Warszawie i efekt jest Wow. Warto zerknąć - mają bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

TERAPIA KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI słyszałyście o tym? Czy któraś z was miała i może cos na ten temat powiedzieć?

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Jeśli chodzi o dobrego specjalistę który wykonuje zabiegi powiększenia piersi ja z pewnością mogę polecić dr Marcina Sierocińskiego. Efekty jego pracy są świetne a sam pan dr to osoba kontaktowa, przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Gdyby ktoś potrzebował, podrzucam nr telefonu 575 661 292 ;)

Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, w niektórych przypadkach są potrzebne na przykład dziewczynom po kilku ciążkach, którym trudno jest pogodzić się z "nowym" ciałem. Wiadomo, że wybór specjalisty jest kluczowy, chociaż trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że mogą wystąpić komplikacje. Wiem, że szpital Medicover z Warszawy jest polecany, mają ponoć bardzo dobrych chirurgów, moja koleżanka miała robioną u nich plastykę brzucha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER W LASER DELUX MOJA OPINIA