Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

W takim razie endermologia i karboskyterapia jak najbardziej. Jesli nie obawiasz się zastrzyków to polecam osocze bogatopłytkowe, które mialam. Bałam sie na początu okrutnie ale widziałam w sieci efekty na zdjęciach, poza tym moja znajoma to bardzo polecala. Efekt pojawia sie po czasie ale jest wart kazdych pieniędzy.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Możesz jeszcze napisać jak się to wszystko u Ciebie kształtowało cenowo? I czy ewentualnie byłaby tam możliwość płatności w ratach? Widzialam,że niektóre gabinety mają taką opcję.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Placiłam gotówka tak wiec nie wiem. Musiałabyś się tam sama dopytać. Sama placiłam za pakiet 2,5 tys. ale to i tak o wiele mniej niż jabym miała sobie kupować pojedyncze zabiegi. Poza tym jest to tańsze niż operacja Zadzwon to Ci wszystko tam powiedzą.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Powiększalam piersi w szpitalu Medicover. Jestem zadowolona. Rozmiar idealnie dobrany i przede wszystkim biust wygląda bardzo naturalnie, zmiana jest subtelna. Wlasnie o taki efekt mi chodzilo. Polecam kazdej kobiecie, ktora ma kompleksy związane z rozmiarem swoich piersi.

Jestem po operacji piersi, tzn. rekonstrukcja kształtu(po kilku ciążach było to w moim przypadku wręcz konieczne) i implanty. Bardzo długo z nią zwlekałam, jak i bardzo długo szukałam odpowiedniego chirurga, ale ostatecznie się zdecydowałam :) Mój wybór padł na Dr Monikę Jachnę Grzesiak z Warszawy. Pani doktor jest świetnym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem i mega umiejętnościami. Jest cudowną osobą, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Nie robi "masówy" jak to zdarza się u wielu chirurgów. Poświęca bardzo dużo czasu i uwagi dla każdej pacjentki, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany, a już 3 dni po operacji nie odczuwałam praktycznie żadnego bólu. Piersi pięknie się goją i codziennie cieszą moje oczy. Jestem bardzo zadowolona, że mój wybór padł na Dr Grzesiak :) Jeśli któraś się zastanawia nad wyborem chirurga, to polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczynki mam prośbę Czytałam,ze na forach inne kobietki polecają sobie serum na powiekszanie piersi Frashe.Myślicie,że warto jest sobie je kupić ? Któraś stosowała? Czy są ogólnie efekty ?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Cytat
kasia30004
Dziewczynki mam prośbę Czytałam,ze na forach inne kobietki polecają sobie serum na powiekszanie piersi Frashe.Myślicie,że warto jest sobie je kupić ? Któraś stosowała? Czy są ogólnie efekty ?

Warto. Nie jest tanie, ale jest to chyba najlepszy kosmetyk do biustu, z jakim przynajmniej ja sama miałam do czynienia.
Udało się dzięki niemu ujędrnić mój niewielki biust - zyskał ładny, jakby zadarty ku górze kształt. Skóra stała się miękka, sprężysta, ogólnie również ładnie biust nawilża, ma przyjemna konsystencję. Takigo żeliku. Zapach ładny i deliaktny aczkolwieik mało wyczuwalny Zmierzyłam obwód biustu przed rozpoczęciem stosowania i po pierwszym opakowaniu - jest wiekszy o kilka cm . Okazuje się jednak, że nawet niewielki biust dzięki odpowiedniej pielęgnacji może wyglądać ładnie :)

Jeśli chodzi o zabiegi to tutaj jest przegląd https://medycynaestetycznakrakow.pl/powiekszanie-biustu-nie-tylko-z-uzyciem-implantow/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:15 przez adelka28.

nie lepiej ci aquafilling zrobic? 5 tys 100 ml to kosztuje a efekt do 8 lat.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

No cóż. Jeśli ktoś ma te 5 tys. to rzeczywiście moze sobie na to przeznaczyć. Chociaż ja osobiście bałabym sie samej operacji. Przecinania skóry albo wstrzykiwania ( mam alergie na igły tak wiec podejrzewam,że do czegoś takiego to by mnie chyba uśpić musieli....). CO do kosmetyków to nie jest tak,ze one bardzije ujędrniają a nie powiekszają?

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

fajne piersi to podstawa, bez dwóch zdań, w końcu to najważniejsze w świecie

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
annaklt
No cóż. Jeśli ktoś ma te 5 tys. to rzeczywiście moze sobie na to przeznaczyć. Chociaż ja osobiście bałabym sie samej operacji. Przecinania skóry albo wstrzykiwania ( mam alergie na igły tak wiec podejrzewam,że do czegoś takiego to by mnie chyba uśpić musieli....). CO do kosmetyków to nie jest tak,ze one bardzije ujędrniają a nie powiekszają?

Tak działają . Tylko że jeśli piersi są łądnie ujędrnione to wyglądają lepijej, pełniej no i na większe. Co z tego,że masz rozmiar D jak biust wisi Ci jak jakiejś afrykance. Już lepiej w takim przypadku wygląda jędrne B.
Co do działania kosmetyków to może być z tym róznie. Sa lepsze i gorsze kosmetyki, bardziej skuteczne i mniej skuteczne. Zwracaj uwagę na sklad bo czasami lepiej jest dopłacić i kupic sobie coś o konkretnym składzie niż coś taniego o kiepskim składzie. Jeśli chodzi o mnie to najbardizej skutecznym kosmetykiem do ujędrnienia i powiekszania bisutu było serum Frashe. Nie mogę tutaj napisać,że jakoś super go powiekszylo bo jakieś pół rozmiaru. Ale ujędrnienie jest widoczne i to sporo.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Też powiększyłabym sobie piersi, jednak taka operacja jest dość droga. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła powiększyć sobie piersi, może to już nie będzie tyle kosztować.

ja w życiu bym tego nie zrobiła , za dużo jest nowotworów na świecie , a wogóle to nie kończy sie na jednym zabiegu , nie ryzykowałabym zdrowiem co z tego że to ładnie wygląda i kobieta czuje sie kobieco .
znam facetów którzy nawet by nie chcieli tego dotykać

http://nplink.net/8R4DhYb7
Najlepszy sposób na powiększenie piersi szybko i bez bóluparty



Jeżeli chodzi o dobrą klinikę to polecam Klinikę Kolasiński w Swarzędzu. Profesjonalizm w każdym celu, efekty super.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezoperacyjny lifting - opłaca się? Gdzie w Krakowie?