Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

6 minut temu

elektryka sklep

12 minut temu

wakacje last minute

27 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:27:27

czyli bikini głębokie, jednym słowem to, co ukrywamy pod majtaskami. Od niedawna depiluje nogi przy pomocy wosku, jestem mega zadowolona. Depilację bikini również wykonałam na sobie, bolało jak cholera (bez porównania z łydkami), ale warto było.
Odwołując się do Waszych doświadczeń: Czy któraś z Was robiła już kiedyś depilację brazylijską? Czy depilacja brazylijska boli tak samo czy bardziej od zwykłego bikini? Mogę się jedynie domyślać, że bardziej, bo w końcu włoski są grubsze i mocniejsze... Czy warto? Co zrobić, żeby złagodzić ból?
Dziękuję i pozdrawiam.

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:31:22

Robię od kilku lat. W zasadzie kiedy przy okazji pierwszych podróży do Turcji zetknęłam się z pastą cukrową nie robię tego inaczej. Ból jest do zniesienia, a afekt bez porównania lepszy niż wosk.
Na początku znieczulałam skórę kostkami lodu, maścią z lidokainą... po kilku powtórkach przywykłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 18:36 przez kehribar.

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:31:44

mnie na początku bolało, ale się przyzwyczaiłam, nie wyobrażam sobie teraz innego sposobu

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:35:42

czyli pasta cukrowa lepsza od wosku? Stosuje się ją na tej samej zasadzie co wosk? Jak się ją podgrzewa?

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:37:05

To wyobraźcie sobie jakim ja jestem hardcorem. Wy to chociaż na szybko, pyk pyk i powyrywane. Ja depilowałam depilatorem hehe :P Pierwsze 10minut- tragedia, później już nic nie czułam hehe xd Za to jaki efekt. Chętnie skorzystałabym z pasty cukrowej, ale nie potrafię jej zrobić tak by cały czas dobrze wyrywała. Moja ze dwa razy i jest do chrzanu, znowu trzeba rozgrzewać itp.itd. Źle zrobiona pasta klei się idealnie tylko w IDEALNEJ temperaturze. Trochę cieplejsza lub trochę chłodniejsza nie działa.

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:41:15

Kupuję gotową pastę cukrową - potem tylko podgrzewam. Robienie jej z krystalicznego cukru zajmuje zbyt dużo czasu. Najlepiej odwiedzić renomowany salon kosmetyczny, który ma to w ofercie. Zabieg kosztuje 100-120 zł, ale jest jak fryzjer - w końcu nie chodzisz częściej, niż raz na kilka tygodni ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 18:45 przez kehribar.

depilacja brazylijska

17 lut 2013 - 18:41:57

Cytat
19BaMbOoChA90
To wyobraźcie sobie jakim ja jestem hardcorem. Wy to chociaż na szybko, pyk pyk i powyrywane. Ja depilowałam depilatorem hehe :P Pierwsze 10minut- tragedia, później już nic nie czułam hehe xd Za to jaki efekt. Chętnie skorzystałabym z pasty cukrowej, ale nie potrafię jej zrobić tak by cały czas dobrze wyrywała. Moja ze dwa razy i jest do chrzanu, znowu trzeba rozgrzewać itp.itd. Źle zrobiona pasta klei się idealnie tylko w IDEALNEJ temperaturze. Trochę cieplejsza lub trochę chłodniejsza nie działa.
wole jednak wosk od depilatora, mniej bolesnych ruchów :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon kosmetyczny - Wrocław