Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:45:05

Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc...
Dwa dni temu zrobiłam sobie maseczkę błotną Ziaji - jutro mam studniówkę więc chciałam ładnie wyglądać, a wczoraj wyskoczyło mi na twarzy mnóstwo takich grudek...
Mam w nich całe czoło i policzki... To wygląda tragicznie! Najgorzej jest pod światło...
Nie wiem, jak mam je opisać - są "puste w środku" tzn nie można ich wycisnąć, jedna obok drugiej (potem mogę dodać zdjęcie:( ) nie są czerwone, w kolorze ciała ... Miała kiedyś tak któraś z Was?:(

Co ja mam teraz zrobić... Chyba będę unikała sali tanecznej z kolorowymi światełkami, fotografów, kamerzysty... Po prostu się załamałam, bo to wygląda naprawdę tragicznie!:(

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:51:00

nie ma zdj

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:52:27

a po co ci zdj?
idź do kosmetyczki może ona coś poradzi

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:53:24

Nigdy nie robię takich maseczek dzień przed imprezą, bo często wyciąga mi różne "krostki".
Nie pomogę niestety.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:53:27

ja tak mialam;/ to jest uczulenie na jakis skladnik cera jest taka chropowata- to nie sa krosty wiem chyba o co chodzi...,pij wapno ,lykaj zyrtec i ja jeszcze smarowalam przez 3 dni alantanem - zeby zlagodzic to wszystko bo mi az poparzylo twarz;/

straszna cera!

07 lut 2013 - 14:55:18

mi po maseczce wyskoczyły to od razu piłam wapno a twarz smarowałam sudocremem :)

straszna cera!

07 lut 2013 - 20:53:18

też mam takie, na szczęście niewiele, na twarzy. Z tego co udało mi się ustalić to są chyba zaskórniki białe. Walczę z nimi od jakiegoś czasu, niestety nie mogę Ci zaproponować nic co zdziała cuda :( Ja robię peelingi i od jakiegoś czasu przemywam twarz naparem z bratka (tak często jak to możliwe), zobaczymy co z tego będzie.

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:06:25

Wapno to dobry pomysł, a jutro migiem do kosmetyczki, może coś poradzi.

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:11:33

Cytat
nicole_sch
ja tak mialam;/ to jest uczulenie na jakis skladnik cera jest taka chropowata- to nie sa krosty wiem chyba o co chodzi...,pij wapno ,lykaj zyrtec i ja jeszcze smarowalam przez 3 dni alantanem - zeby zlagodzic to wszystko bo mi az poparzylo twarz;/
tyle ze zyrtec jest na recepte. Ale radze pic wapno i zazyj jakis inny lek na alergie.

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:17:48

Cytat
richie112
[tyle ze zyrtec jest na recepte. Ale radze pic wapno i zazyj jakis inny lek na alergie.
Nie do konca. Tylko bez recepty jest go dwa razy mniej i kosztuje dwa razy więcej.

Ja bym już nie kombinowała, tylko szła do kosmtyczki, albo dermatologa.

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:23:09

tez mi to wyglada na reakcje uczuleniowa, jest taki syropek bananowy dla dzieci w aptece calcium ok 10 zl, jest bardzo delikatny sproboj ... podaje go coreczce jak ma jakas wysypke... i sama tez od czasu do czasu stosuje, no i rumiankiem to przemywaj... nie kombinuj tylko z chemicznymi kosmetykami maskami peelingami itp

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:27:54

Cytat
Asztarte
Cytat
richie112
[tyle ze zyrtec jest na recepte. Ale radze pic wapno i zazyj jakis inny lek na alergie.
Nie do konca. Tylko bez recepty jest go dwa razy mniej i kosztuje dwa razy więcej.

Ja bym już nie kombinowała, tylko szła do kosmtyczki, albo dermatologa.
nie zgodze się. W normalnej aptece nie sprzedadza zyrtecu bez recepty. Sa apteki ktora maja uprawnienia do wydawania takich lekow bez recepty gdy w personelu maja osobe o wyksztalceniu medycznym a nie farmaceutycznym.
http://zapytaj.onet.pl/Category/004,004/2,3413340,Czy_lek_Zyrtec_jest_dostepny_tylko_na_recepte.html

straszna cera!

07 lut 2013 - 21:33:26

wiem o co chodzi...to reakcja uczuleniowa raczej na 98%..łykanie lub picie wapna pomaga

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Haluksy :/