Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:06:48

Miał ktoś z Was do czynienia z firmą Westerfield z Holandi?
Dzwonią do ludzi na tel, i wciskają maszynki do golenia good shave, 'za darmo', tylko cenę przesyłki należy zapłacić..19.90zł.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:07:49

Pierwszy raz słyszę

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:08:47

jest już gdzieś na szafie o tym wątek dziewczyny wypowiadały się o tej firmie i problemach z nią

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:09:02

ja, zamówiłąm dla męża tą maszynkę, całkiem fajna :) mąż jest zadowolony , tylko zobaczymy jak długo ostrza wytrzymają, bo dopiero ma ją od tygodnia.

Cytat
mneme92
jest już gdzieś na szafie o tym wątek dziewczyny wypowiadały się o tej firmie i problemach z nią

problemy??? tz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 12:12 przez stefanek.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:13:01

mam problem, dostałam tą maszynkę ale w kopercie jest napisane:
- Co miesiąc za kwotę 54,80 zł będziemy Panu wysyłać komplet maszynek do golenia, przez dwa lata.
- Maszynki będą wysyłane prosto z Holandii więc koszty celne i inne pierdoły ponoszę JA!
- Okres na rezygnację 2 tygodnie od daty zawarcia umowy.

zadzwoniłam do nich, powiedziałamm że chce zrezygnowac, podałam nr klienta i facetka powiedziała ze nie bede otrzymywac wiecej przesyłek.
czy na pewno nie będę?czy tylko tak mówią??
otworzylam już paczkę i nie wiem czy mam pącić to 19,90 czy nie?bo nic nie podpisywalam.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:16:37

pierwsze słyszę, ale nie daj się nabierać, to sa naciągacze.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:18:26

z tego co pamiętam to głównym problemem było to,że dziewczyny dzwoniły rezygnowały z daleszych przesyłek,a i tak przychodziły paczki.
Ale na kwitku który dostałaś jest tak jak piszesz okres rezygnacji 2 tygodni wiec jak przed tym czasem zrezygnowałaś to paczek nie powinni przesyłać.
A te 19,90 bym zapłaciła na Twoim miejscu dla świętego spokoju

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:18:27

a wiecie może jaki mają e-mail??
napisałabym jeszcze dodatkowo meila, zeby być już pewnym że nic nie przyslą.. 27 mija termin rezygnacji, dzis jest 1 wiec powinny chyba nic juz nie przesyłac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 12:20 przez natshien55.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:27:02

wpisz w google tam na pewno znajdziesz ich e mail

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

01 lut 2013 - 12:31:25

ok dzięki, napisałam do nich:)

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

13 lut 2013 - 10:35:05

Witam wszystkich których ta firma oszukała.
Mam rozwiazanie tego problemu trzeba wejść na ta strone http://www.uokik.gov.pl/wzory_pism.php tam poszukać "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" wypełnić ten wniosek. Wszystkie informacje jak sobie pomóc są na stronie ECK czyli Europejskie Centrum Konsumenckie następnie wejść w zakładkę FAQ na samym dole będzie "Skargi dotyczące praktyk szwajcarskiej firmy Westerfield International AG". Tam jest opisane wszystko co można zrobić. A najważniejsze niczego nie musimy płacić. :) Wszystko to wiem od prawnika z którym przed chwilą rozmawiałam z ECK. Także nic się już nie bać wypełnić wysłać najlepiej poleconym i problem z głowy.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

13 lut 2013 - 10:40:19

dzwonili do mnie, prawdopodobnie maszynki nie dostaniesz
napisz do nich list, a nie maila



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 10:41 przez xpalinkax.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

13 lut 2013 - 10:42:47

Mój mąż już jakiś czas ma tę maszynkę i również sobie ją chwali,zaraz po otrzymaniu zadzwonił i zrezygnował i nic więcej już nam nie przyszło.Jakieś pół roku temu dzwoniła babka z propozycją damskiej maszynki,miała przyjść do 2 tygodni jednak do teraz nie przyszła i raczej już nie przyjdzie.

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.

13 lut 2013 - 10:46:28

spokojnie nie masz sie co martwic:) ja rowniez ja zamowilam i jest bardzo zadowolona:)odmówiłam kolejnych wysyłek i jest wszystko w porządku. Firma jest bardzo wiarygodna i rzetelna. Więc bez obaw:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobór stanika