Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przebarwienia po trądziku

01 kwi 2013 - 05:30:44

Ja również nigdy nie eksperymentowałam z kwasami i laserami. W moim przypadku obeszło się bez tego. Stosowałam bez przerwy tonik wybielający i krem wybielający przebarwienia firmy Floslek. I niestety całkowicie nie zniknęły, jednak są praktycznie niezauważalne. :)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Przebarwienia po trądziku

05 paź 2013 - 11:53:23

może nie ma co robić eksperymentów na własnej twarzy tylko po prostu się wybrać do dobrego lekarza, żeby coś na to poradził a jeśli chodzi o sposoby na to, jak sobie poradzić z bliznami tutaj macie http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/zabiegi-upiekszajace/322697,Jak-pozbyc-sie-blizn-potradzikowych.html fajny tekst, wszystko fajnie i ciekawie opisane.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:03:37

dokładnie tak najlepiej się wybrać do lekarza, żeby coś poradził. A teraz w klinice Triclinium można zabieg wykonać za darmo, tutaj http://www.marekwasiluk.pl/casting-triclinium/ macie wszelkie szczegóły.

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:06:16

szukaj w kwc na wizazu czytaj opinie ;)

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:10:07

Cytat
MyselfandI22
a moim zdaniem mozesz sprobowac takze kupic maske z zielona glinka tylko taka ktora sama bedziesz rozrabiac w domu. to jest niski koszt a ja sprawdzilam na sobie ze dziala... bedac w pierwszych 3 miesiacach ciazy moja skora przez hormony wygladala fatalnie, uwierz ze nigdy dorastajac nie mialam z nia takich problemow a za bardzo kombinowac z zabiegami nie moglam... w tej chwili na mojej twarzy nie ma sladu po niczym, mialam straszne przebarwienia glownie na skroniach a teraz buzie mam gladka jak wczesniej, maske nakladalam 3 razy w tygodniu. nie wiem czy to kwestia jedynie tej maski ale sadze ze warto wyprobowac biorac pod uwage ze zaplacisz za nia niewielkie pieniadze a moze pozwoli Ci to zaoszczedzic na kosztownych zabiegach. pozdrawiam.

O jaką maskę chodzi i gdzie można taką kupić? Jaki jest jej koszt? :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Przebarwienia po trądziku

27 lut 2021 - 13:50:20

Ja z bliznami i przebarwieniami poradziłam sobie Octenicarem. Codzienne stosowanie przez kilka tygodni przyniósł znacznie lepsze rezultaty niż oczekiwałam. Jest wydajny, łatwo się go rozsmarowuje i ma naprawdę szerokie zastosowanie, więc na pewno się nie zmarnuje. Ja tak go lubię, że zawsze noszę go przy sobie :D

Przebarwienia po trądziku

19 mar 2021 - 12:00:57

Dobrym produktem jest dermokosmetyk Pharmaceris W Melacyd. Jest on do cery wrażliwej z ze skłonnościami do nierównomiernych zmian barwnikowych idealny. Po kilku stosowaniach wyrównuję koloryt skóry i wybiela przebarwienia. Polecam dla ludzików o cerze alergicznej także.

Przebarwienia po trądziku

05 kwi 2021 - 13:35:55

Na przebarwienia po trądziku polecam leki i kremy przepisane indywidualnie przez dermatologa + zabiegi medycyny estetycznej. Polecam przeczytać trochę o nich na http://www.ladentalspa.pl/. ;)

Przebarwienia po trądziku

07 kwi 2021 - 18:45:12

Koniecznością do pozbycia się trądziku lub przebarwień to indywidualnie dobrane preparaty przez dermatologa. Warto też zwrócić uwagę na powszechnie dostępne zabiegi medycyny estetycznej. Od podstawówki zmagałam się z bardzo obfitym trądzikiem. Chodziłam do wielu dermatologów, jednak nie wszystkie wizyty były skuteczne, bowiem efektów nie zauważyłam żadnych. Trafiłam na lekarza, który zaproponował trafne leczenie, a następnie zaczęłam korzystać z zabiegów. Serdecznie polecam dr Katarzynę Osipowicz oraz Klinikę OT CO, ponieważ to właśnie tam zażegnałam problem trądziku oraz przebarwień.
https://klinikaotco.pl/problem/przebarwienia-skorne/

Przebarwienia po trądziku

16 kwi 2021 - 14:45:12

Przebarwienia po trądziku po prawdziwa zmora, jakby człowiek nie miał już samych problemów z trądzikiem :/ Echh, mi nic nie pomagało więc zapisałam się na laserowe usunięcie przebarwień potrązikowych do kliniki vesuna z Krakowa. Dobra decyzja, bo udało się opanować sytuację i usunąć przebarwienia, a ja mogę cieszyć sie cerą w jednym kolorze, a nie wyglądać tak jakbyłam różyczkę czy coś.

Przebarwienia po trądziku

16 kwi 2021 - 14:57:25

Według mnie ciężko jest dobrać dobry produkt do barwnikowych zmian.

Cytat
Nastulka89
Dobrym produktem jest dermokosmetyk Pharmaceris W Melacyd. Jest on do cery wrażliwej z ze skłonnościami do nierównomiernych zmian barwnikowych idealny. Po kilku stosowaniach wyrównuję koloryt skóry i wybiela przebarwienia. Polecam dla ludzików o cerze alergicznej także.


Zamówiłam ten krem dla mojej siostry przez notino bo był najtańszy i akurat w przypadku mojego sistera się nie sprawdził.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-16 15:11 przez Agricola78.

Przebarwienia po trądziku

04 lis 2021 - 14:40:35

Jeżeli poszukujesz dobrego dermatologa w Gdańsku to polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy dr Olivii Komorowskiej, która posiada duże doświadczenie w diagnozowaniu chorób dermatologicznych i ich leczeniu. Na pomoc dermatologiczną mogą liczyć także dzieci. Ponadto, dr Olivia Komorowska oferuje zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

Przebarwienia po trądziku

26 lut 2024 - 08:59:35

Przebarwienia skórne mogą być problemem dla wielu osób, wpływając na ich samopoczucie i wygląd skóry. Kremy na przebarwienia są formułowane, aby zmniejszać widoczność tych nieestetycznych zmian, wyrównywać koloryt skóry oraz zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień. Wybór odpowiedniego produktu powinien być podyktowany rodzajem i przyczyną powstawania przebarwień, a także typem skóry użytkownika. Dla osób poszukujących dokładniejszych informacji na temat działania, rodzajów i zastosowania kremów na przebarwienia, polecam stronę https://aruba.rzeszow.pl/krem-na-przebarwienia-dzialanie-rodzaje-zastosowanie która oferuje przewodnik po najskuteczniejszych składnikach aktywnych i metodach leczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spuchniete oko ratunku