Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przebarwienia po trądziku

01 kwi 2013 - 05:30:44

Ja również nigdy nie eksperymentowałam z kwasami i laserami. W moim przypadku obeszło się bez tego. Stosowałam bez przerwy tonik wybielający i krem wybielający przebarwienia firmy Floslek. I niestety całkowicie nie zniknęły, jednak są praktycznie niezauważalne. :)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Przebarwienia po trądziku

05 paź 2013 - 11:53:23

może nie ma co robić eksperymentów na własnej twarzy tylko po prostu się wybrać do dobrego lekarza, żeby coś na to poradził a jeśli chodzi o sposoby na to, jak sobie poradzić z bliznami tutaj macie http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/zabiegi-upiekszajace/322697,Jak-pozbyc-sie-blizn-potradzikowych.html fajny tekst, wszystko fajnie i ciekawie opisane.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:03:37

dokładnie tak najlepiej się wybrać do lekarza, żeby coś poradził. A teraz w klinice Triclinium można zabieg wykonać za darmo, tutaj http://www.marekwasiluk.pl/casting-triclinium/ macie wszelkie szczegóły.

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:06:16

szukaj w kwc na wizazu czytaj opinie ;)

Przebarwienia po trądziku

22 sty 2014 - 17:10:07

Cytat
MyselfandI22
a moim zdaniem mozesz sprobowac takze kupic maske z zielona glinka tylko taka ktora sama bedziesz rozrabiac w domu. to jest niski koszt a ja sprawdzilam na sobie ze dziala... bedac w pierwszych 3 miesiacach ciazy moja skora przez hormony wygladala fatalnie, uwierz ze nigdy dorastajac nie mialam z nia takich problemow a za bardzo kombinowac z zabiegami nie moglam... w tej chwili na mojej twarzy nie ma sladu po niczym, mialam straszne przebarwienia glownie na skroniach a teraz buzie mam gladka jak wczesniej, maske nakladalam 3 razy w tygodniu. nie wiem czy to kwestia jedynie tej maski ale sadze ze warto wyprobowac biorac pod uwage ze zaplacisz za nia niewielkie pieniadze a moze pozwoli Ci to zaoszczedzic na kosztownych zabiegach. pozdrawiam.

O jaką maskę chodzi i gdzie można taką kupić? Jaki jest jej koszt? :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Przebarwienia po trądziku

27 lut 2021 - 13:50:20

Ja z bliznami i przebarwieniami poradziłam sobie Octenicarem. Codzienne stosowanie przez kilka tygodni przyniósł znacznie lepsze rezultaty niż oczekiwałam. Jest wydajny, łatwo się go rozsmarowuje i ma naprawdę szerokie zastosowanie, więc na pewno się nie zmarnuje. Ja tak go lubię, że zawsze noszę go przy sobie :D

Przebarwienia po trądziku

19 mar 2021 - 12:00:57

Dobrym produktem jest dermokosmetyk Pharmaceris W Melacyd. Jest on do cery wrażliwej z ze skłonnościami do nierównomiernych zmian barwnikowych idealny. Po kilku stosowaniach wyrównuję koloryt skóry i wybiela przebarwienia. Polecam dla ludzików o cerze alergicznej także.

Przebarwienia po trądziku

05 kwi 2021 - 13:35:55

Na przebarwienia po trądziku polecam leki i kremy przepisane indywidualnie przez dermatologa + zabiegi medycyny estetycznej. Polecam przeczytać trochę o nich na http://www.ladentalspa.pl/. ;)

Przebarwienia po trądziku

07 kwi 2021 - 18:45:12

Koniecznością do pozbycia się trądziku lub przebarwień to indywidualnie dobrane preparaty przez dermatologa. Warto też zwrócić uwagę na powszechnie dostępne zabiegi medycyny estetycznej. Od podstawówki zmagałam się z bardzo obfitym trądzikiem. Chodziłam do wielu dermatologów, jednak nie wszystkie wizyty były skuteczne, bowiem efektów nie zauważyłam żadnych. Trafiłam na lekarza, który zaproponował trafne leczenie, a następnie zaczęłam korzystać z zabiegów. Serdecznie polecam dr Katarzynę Osipowicz oraz Klinikę OT CO, ponieważ to właśnie tam zażegnałam problem trądziku oraz przebarwień.
https://klinikaotco.pl/problem/przebarwienia-skorne/

Przebarwienia po trądziku

16 kwi 2021 - 14:45:12

Przebarwienia po trądziku po prawdziwa zmora, jakby człowiek nie miał już samych problemów z trądzikiem :/ Echh, mi nic nie pomagało więc zapisałam się na laserowe usunięcie przebarwień potrązikowych do kliniki vesuna z Krakowa. Dobra decyzja, bo udało się opanować sytuację i usunąć przebarwienia, a ja mogę cieszyć sie cerą w jednym kolorze, a nie wyglądać tak jakbyłam różyczkę czy coś.

Przebarwienia po trądziku

16 kwi 2021 - 14:57:25

Według mnie ciężko jest dobrać dobry produkt do barwnikowych zmian.

Cytat
Nastulka89
Dobrym produktem jest dermokosmetyk Pharmaceris W Melacyd. Jest on do cery wrażliwej z ze skłonnościami do nierównomiernych zmian barwnikowych idealny. Po kilku stosowaniach wyrównuję koloryt skóry i wybiela przebarwienia. Polecam dla ludzików o cerze alergicznej także.


Zamówiłam ten krem dla mojej siostry przez notino bo był najtańszy i akurat w przypadku mojego sistera się nie sprawdził.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-16 15:11 przez Agricola78.

Przebarwienia po trądziku

04 lis 2021 - 14:40:35

Jeżeli poszukujesz dobrego dermatologa w Gdańsku to polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy dr Olivii Komorowskiej, która posiada duże doświadczenie w diagnozowaniu chorób dermatologicznych i ich leczeniu. Na pomoc dermatologiczną mogą liczyć także dzieci. Ponadto, dr Olivia Komorowska oferuje zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

Przebarwienia po trądziku

26 lut 2024 - 08:59:35

Przebarwienia skórne mogą być problemem dla wielu osób, wpływając na ich samopoczucie i wygląd skóry. Kremy na przebarwienia są formułowane, aby zmniejszać widoczność tych nieestetycznych zmian, wyrównywać koloryt skóry oraz zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień. Wybór odpowiedniego produktu powinien być podyktowany rodzajem i przyczyną powstawania przebarwień, a także typem skóry użytkownika. Dla osób poszukujących dokładniejszych informacji na temat działania, rodzajów i zastosowania kremów na przebarwienia, polecam stronę https://aruba.rzeszow.pl/krem-na-przebarwienia-dzialanie-rodzaje-zastosowanie która oferuje przewodnik po najskuteczniejszych składnikach aktywnych i metodach leczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spuchniete oko ratunku