Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

42 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:22:22

Hej , mam przebarwienia po trądziku , używałam już różnych kremów ale za bardzo mi nie pomogły , jedynie pomógł mi acne derm. Może znacie jakies domowe maseczki na rozjaśnienie tych prebarwnień ? I słyszałam że krem " Venus" na to pomaga , wiecie coś o tym ? :)

Proszę o pomooc ;)

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:24:55

było już kilka wątków o tym....



ja zaczełam stosowac no-scar, ciekawa jestem czy pomoże :P a może któraś już stosowała ten kremik na tego typu problem ? Po jakim czasie widać rezultaty?

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:27:23

Ja nie mam pojęcia. Sama mam podobny problem, ale niestety żaden z domowych sposobów mi nie pomógł. Może kosmetyczka? Moja polecała mi jakąś maseczkę migdałową (ale się waham to kupa kasy jednak a jeśli nie pomoże?) Mikrodermobrazja (czy jak to się tam zwie) również na to jest świetna, ale pod warunkiem ze już KOMPLETNIE NIC Ci nie wychodzi na buzi. U mnie od czasu do czasu pojawia się jakaś "gródka" więc nie mogę sobie na razie na to pozwolić. acne derm? A w jakiej on jest cenie i czy kupuje się go tylko w aptece ?

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:30:13

ja stosowałam baaardzo dużo różnych specyfików i teraz biorę tabletki antykoncepcyjne i wydaje mi się że te przebarwienia zaczynają już blednąć.

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:31:35

u mnie no-scar bardzo dobrze dzialal na rozstepy ;) smarowalam nim rowniez twarz (nie mam przebarwien), ale skora po nim byla gladka :)

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:32:16

Ja też używam Acne-derm'u i bardzo go polecam. Po ok miesiącu widać bardzo duże efekty:)

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:49:07

Jeśli przebarwienia po trądziku nie znikną Ci same po 6 do 12 miesięcy, to już niestety pozostaje tylko jakiś zabieg specjalistyczny np. laseroterapia. Będziesz miała zapewnione, że już nawet po 1 zabiegu, mogą one zostać usunięte (wszystko zależy jak są duże i intensywne). Ale warto zdecydować się na taką profesjonalną terapię. Ja stosowałam wszelakie maści i guzik to dało. ;-/

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:54:49

na przebarwienia kremy kupione w aptekach ani maseczki domowe niestety Ci nie pomogą. Radziłabym udać się na zabieg kwasami, odpowiednio dobrany kwas i jego stężenie oraz liczba zabiegów powinny rozjaśnić. Pytanie również jak duże masz te przebarwienia, ale jeżeli mówisz że po trądziku to chyba raczej blizny, no chyba że brałaś antybiotyk i wychodziłaś na słońce

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:58:14

ja myślę, że przebarwienia to kwestia czasu..
ja mialam przebarwienia po zaskórnikach zamkniętych i całkowicie zeszły po jakimś roku..
zależy jaki ten trądzik był..
Nie wierzę, że kremy zniwelują twój problem, jedynie MOŻE troche rozjaśnią.

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:58:28

Pisalam juz z sto razy nazwe czegos co naprawde dziala i to bez recepty niknie wszystko od tradziku, po przebarwienia i blizny....

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:05:18

ponoc krem soraya jest bardzo dobry, k,toras juz o tym pisaal
w rossmanie mozna kupic ok 16n zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 09:07 przez aguska9216.

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:08:20

Polecam stronę Biochemia Urody!

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:11:47

Mikrodermabrazja diamentowa?

Główne wskazania:
suchość i wiotkość skóry,
zmarszczki,
rozszerzone pory skórne,
przebarwienia,
płytkie blizny i rozstępy,
powstrzymanie starzenia się skóry,
eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

26 mar 2013 - 12:59:09

Cytat
kalaa_x3
Hej , mam przebarwienia po trądziku , używałam już różnych kremów ale za bardzo mi nie pomogły , jedynie pomógł mi acne derm. Może znacie jakies domowe maseczki na rozjaśnienie tych prebarwnień ? I słyszałam że krem " Venus" na to pomaga , wiecie coś o tym ? :)

Proszę o pomooc ;)


Witaj,
myślę że w tym wypadku powinnaś skonsultować się ze specjalistą, który ustali rodzaj i głębokość przebarwienia, a także zaleci odpowiednie leczenie. Dużą skuteczność w walce z przebarwieniami posiada terapia laserowa. Tutaj jednak bez specjalisty się nie obędzie.

Przebarwienia po trądziku

26 mar 2013 - 13:13:22

a moim zdaniem mozesz sprobowac takze kupic maske z zielona glinka tylko taka ktora sama bedziesz rozrabiac w domu. to jest niski koszt a ja sprawdzilam na sobie ze dziala... bedac w pierwszych 3 miesiacach ciazy moja skora przez hormony wygladala fatalnie, uwierz ze nigdy dorastajac nie mialam z nia takich problemow a za bardzo kombinowac z zabiegami nie moglam... w tej chwili na mojej twarzy nie ma sladu po niczym, mialam straszne przebarwienia glownie na skroniach a teraz buzie mam gladka jak wczesniej, maske nakladalam 3 razy w tygodniu. nie wiem czy to kwestia jedynie tej maski ale sadze ze warto wyprobowac biorac pod uwage ze zaplacisz za nia niewielkie pieniadze a moze pozwoli Ci to zaoszczedzic na kosztownych zabiegach. pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.