Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

1 minutę temu

Budowa domu

5 minut temu

Projekt wnętrza

39 minut temu

usługi stomatologiczne

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:15:16

Mimo,ze w zartach,ale sie przejelam.Facet do mnie powiedzial,ze troche mi sie przytylo i moglabym cos pocwiczyc.Wiekszosc z was zaraz zmiesza go z blotem...Ale czy to zle,ze chce abym byla szczupla?
Zaoferowal nawet zebysmy razem biegali:) hehe
Nie no troszke sie wkurzylam,ale chyba lepiej zeby mnie motywowal niz karmil paczkami,a potem taka swinka latem na plazy...a tyle szczuplych laseczek naokolo...
oj trzeba sie brac chyba:P

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:17:21

Bierz się do roboty ! ;-)Ale zaciągnij go razem z sobą :-)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:17:42

z jednej strony to dobrze, że chce Cię motywować i jak jeszcze zaoferował że będzie z Tobą biegał :) ale z drugiej powinien też tolerować Cię taką jaka jesteś :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:18:24

dziewczyno, facet się troszczy o Ciebie :) ja go nie zjeżdżam, bo co w tym złego, że rozmawia z Tobą otwarcie o tym, co myśli? :)
zależy, jak Ty się czujesz, a z tego, co czytam, to się z nim zgadzasz ;) więc gdzie problem? idźcie razem biegać, a potem spalać hymmmm na inne sposoby :D

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:20:15

hehe:P
Wezmiemy sie razem,mimo,ze mu nie trzeba.
Ale zawsze to razniej.
Akceptuje,ale tez wymaga i ja od niego tez.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:20:49

o figure dba sie caly rok a nie tylko zrywami jak przychodzi lato i trzeba isc na plaze ;) a tak na serio to troche ruchu jest wskaZane czlowiek lepiej sie czuje i jak masz cos zmieniac to rob to dla siebie a nie dla faceta czy kolezanki .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:21:17

Dobrze, że Cię motywuje. Biegaj razem z nim :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:23:37

no to dobrze ,że chce z Tobą biegać ;)
mój to wręcz uwielbia mnie karmić :P wolałabym by mnie motywował do dbania o kondycję ;>

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:26:02

Zalezy czy Ty sie dobrze czujesz w swoim ciele,jesli nie to korzystaj z propozycji swojego

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:26:22

A mój z kolei mówi, że jestem "ZA CHUDA", ale żebym przytyła to nie za bardzo chce hehe:)
Nie czuję się "za chuda", nawet chcialabym troszkę zrzucić, ale to na pewno nie w najbliższym czasie:)
A Twój, zależy "jak" to powiedział, bo jak niby żarcikiem i z usmiechem, ale jednak serio to ok, gorzej jak naprawdę by chciał, żebyś była szczuplejsza bo taka mu... lekko mówiąc, nie pasujesz, ale pasowalaś bardziej jak byłaś szczuplejsza..:)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:28:01

jezeli nie powiedział tego w chamski sposób to mysle ze to nie jest nic strasznego:) ja mojemu to samo powiedzialam i tez zaproponowałam basen i wspólna siłownie:) nie obraził sie

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:28:36

Mój były też mi mówił czasem ,że mi się przytyło.
pózniej sama spojrzałam na siebie i stwierdziłam ,że nie jestem już szczuplutką laseczką.

Zawsze ważyłam 59kg przy wzroście 167. ( nie byłam bardzo chuda , taka w sam raz ).
A jak on mi powiedział że przytyłam ważyłam 71kg.

Wyjechał za granicę do pracy i chciałam mu zrobić niespodziankę!
Tak się zmotywowałam.. biegałam, gotowałam zdrowe zupy, aż schudłam do 59 kg w 2 miesiące.

A po kolejnych miesiącach schudłam do 49 kg.

Odchudzanie wciąga.;/

Teraz jem cały czas zdrowo ale ważę ok 55 kg i ciągle utrzymuje tą wagę.

Schudnij sama dla siebie !

Co najlepsze.. mój były powrócił spojrzał na mnie i mówi "teraz taka chuda buzia Ci nie pasuję" HAHAHA.

Wyśmiałam go i odchudzałam się dalej ;)

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:33:11

ja ez tak mialam i dzieki temu 15kg schud;am xD fajna jest taka motywcja ;p

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:37:14

przynajmniej masz motywację do działania;p jak facet powiedział to normalnie, a nie po chamsku i do tego ma rację to nie ma się co oburzać.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:43:52

ja miałam motywację jak usłyszałam od brata że wyglądam jak pączuś :D
poćwiczyłam może ze 2 tyg i dałam sobie spokój ;D ale miałam dużo stresu i w ciagu 3miesięcy z 67kg zrobiło się 52 ;) a jak stosowałam diety cud to tyłam a nie chudłam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przebarwienia po trądziku