Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 1/5

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:16:49

Cytat
claudyn
Cytat
ikaaa91
Właśnie... Pewnie macie rację , że najgorszy jest ten pierwszy raz:P A jeśli chodzi o depilacje bikini to jest to wygodne/poręczne?
Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)
Właśnie ja dzisiaj na all widziałam takie laserowe... ciekawe jak to działa, czy faktycznie dobrze usuwa tak jak depilacja laserowa w salonie...

Ja bym nie ryzykowała :) Po pierwsze - można przeczytać wiele negatywnych opinii dotyczących zerowej skuteczności. Po drugie - można zrobić sobie krzywdę. Ja miałam depilację laserową laserem diodowym - jeśli ktoś kiedyś miał depilację, to wie, ze boli, nie oszukujmy się żel chłodzący nie trzyma się za długo. Po zabiegu przez jakiś czas utrzymuje się obrzęk, opuchlizna w miejsach działania lasera. Więc samodzielnie chyba jest dosć niebezpiecznie :)

a na grupounach czasem są super oferty, ja miałam zabieg za 39 ł i to diodowych, który jest dużo bardziej skuteczny

A co do takiego laserowego który miałaś u kosmetyczki to ile razy trzeba to potarzać? Faktycznie są super efekty?

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:19:06

Właśnie, moja koleżanka robiła w salonie laserem bikini i bez znieczulenia nie da rady. I co jak ja mam sobie zrobić niby znieczulenie na własną rękę mając w domu taki laserowy depilator? Ktoś coś może więcej o tym napisać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:19 przez helyanwe.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:25:34

Ja do kosmetyczki na laser nie pójdę, tylko dlatego, ze za dużo wypadków widziałam i słyszałam. Pooglądajcie sobie odcinek 11 sezonu 4 Pani gadżet o tym depilatorze laserowym.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:41:18

odnosnie depilatoru laserowego, niektre dziewczyny tutaj sceptycznie podchodza do sprawy ale na all jak wpiszecie sobie depilator laserowy, to sprawdzcie sobie popularnosc sprzedazy. Ten za 1297zl sprzedaje sie swietnie, wiec kto wie, moze akurat ten jest dobry
ma ktoras ten za 1297 ? Jakie efekty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 09:24 przez aguska9216.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

01 lut 2013 - 21:20:51

Cytat
ikaaa91
Cytat
claudyn
Ja mam z Brauna różowy ze zmienną nasadką golarki. Dla mnie ok :)

A jaki to model? Nie sprawia dużo bólu?:)


tez mam taki ;)) na poczatku bolalo bardzo, ale pozniej skora sie przyzwyczaja. Teraz (po ok.3 latach) nie boli ;)

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

04 mar 2021 - 07:42:28

Depilator Laserowy - https://allegro.pl Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-16 06:57 przez emmklise31.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

18 maj 2021 - 22:45:44

ja sobie zamoiwlam wlasnie z brauna :D taki przedwczesny prezent dla matki odemnie dla mnie :D nie moge sie doczekac :D

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

23 maj 2021 - 11:50:21

Ja używam Brauna Braun Silk épil 1-1170 chyba to jest najtańszy model ale jakościowo super. Dobrze mi się nim goli i muszę stwierdzić, że włoski aż tak szybko nie odrastają i ma się komfort przez jakiś czas.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

24 maj 2021 - 11:59:51

widze braun króluje :D tez mam tej firmy z dodatkowym trymerem do bikini :D https://www.notino.pl/braun/silk-epil-5-5-820-depilator-trymetr-do-okolic-bikini/ kolezanka mi polecila bo mialam brac sam zwykly depilator ale kurde ten dodatek jest niezastapiony :D

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

24 maj 2021 - 18:56:49

Cytat
kokosanka93
widze braun króluje :D tez mam tej firmy z dodatkowym trymerem do bikini :D https://www.notino.pl/braun/silk-epil-5-5-820-depilator-trymetr-do-okolic-bikini/ kolezanka mi polecila bo mialam brac sam zwykly depilator ale kurde ten dodatek jest niezastapiony :D


Jak widać B is B Braun is the best :)

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

08 cze 2021 - 20:16:42

Myślę, że każda kobieta marzy o gładkiej i zadbanej skórze. Na stronie https://www.ceneo.pl/Depilatory_i_golarki_damskie znajdziecie między innymi depilator. Myślę, że to dobra inwestycja na bardzo długi czas jeśli wybierzecie coś porządnego. Wybór na rynku jest spory, zarówno pod względem funkcji jak i oferowanej ceny. Warto dokładnie przeanalizować aktualne oferty na rynku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpowiednia waga