Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej. Pytanie do tych które były na kilku takich zabiegach z powodu plamek po tradziku... Pomogło wam to na takie plamki po pryszczach? Rozjaśniły się albo całkowicie zeszły? :) A może polecacie jakieś inne zabiegi na takie plamki czerwone, ktore wam pomogły?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 16:38 przez stefino.

Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.

polecam mikro jak najbardziej, jednak trzeba kilka zabiegów wtedy widac efekty

ja polecam kwasy, są bardziej skuteczne

Ja się poddałam mikrodermabrazji ale niestety w moim przypadku pogorszyło to tylko stan skóry.

a ja robię sobie mikrodermabrazję sama w domu i efekty są rewelacyjne :)

Poddałam się przed ślubem:)

Kurację mikrodermabrazją diamentową rozpoczęłam w lutym, we wrześniu był ślub.

Miałam 5 zabiegów, a potem peelingi kawitacyjne.

Bardzo polecam! Moja skóra "przejrzała", plamki poznikały, koloryt sie wyrównał. Byłam bardzo zadowolona z efektu.

Cytat
Blair_89
Ja się poddałam mikrodermabrazji ale niestety w moim przypadku pogorszyło to tylko stan skóry.

Podejdz do kosmetyczki i ona Ci doradzi.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

ja byłam tylko na mikrodermabrazji i byłam bardzo zadowolona z tego zabiegu, ale jeśli chodzi o to, co będzie dla ciebie najlepsze myślę, że najlepiej zrobisz, jak sobie pójdziesz do dobrego gabinetu, jak goodtimedayspa i oddasz się w ręce specjalisty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie