Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:15:57

po 2 sekundach wyłączyłam filmik!;o co za okropieństwo!!!

o miksturze z żelatyną słyszałam

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:16:03

Ja twarz myje szarym mydlem,potem wcieram krem dove czy nivea soft i poprawa po 4 dniach widoczna;)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:18:01

Cytat
dzemki123
Ahaaa! Już teraz rozumiem, dzięki ;)

WYdaje mi sie ze moze to sa rosrzeszone pory ?

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:18:16

Cytat
oversizes
Ja twarz myje szarym mydlem,potem wcieram krem dove czy nivea soft i poprawa po 4 dniach widoczna;)

ale to chyba nie sposób dla suchej i wrażliwej skóry:) a szkoda

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:25:19

Dziewczyny nie spimy ;D hellloołłłłł ;D moj Kotek juz dawno spi heh jutro musi rano wstac Biedaczynka ;(

JA slyszalam rowniez ze Zwykly zel na wagry nalozyc na szczoteczke do zebow nowa nieuzywana oczywscie przeznaczona tylko do twarzy i masowac twarz az bedzie pianka nstepnie zmyc :) i podobno tez super , kiedys chcialam kupic taka szczoteczke garnier ale skubana ok 25 zl brrr drogizna a zelu jak na lekarstwo

Co do Filimku OKROPNY;D NIE DOTRWALAM DO KONCA

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:25:21

Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Ahaaa! Już teraz rozumiem, dzięki ;)

WYdaje mi sie ze moze to sa rosrzeszone pory ?

Jakie? :)



Po obejrzeniu filmiku pokochałam swoją cerę :p co z tego, że plastry na nos na nią nie podziałały. Spróbuję żelatynę.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:26:38

Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:29:28

Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Posmaruj nosek pedzelkiem tylko on zaschnie i ja tak potocznie na to mowie plasterek ;D

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:09

Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)
Ta papka zaschnie Ci na nosie i to odrywasz - ot plasterek :)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:10

Cytat
czarnulka1000
Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Posmaruj nosek pedzelkiem tylko on zaschnie i ja tak potocznie na to mowie plasterek ;D

aaa :) jutro napiszę czy widzę jakieś efekty, zrobię od razu na brodę też

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:53

Cytat
kara2606

zawsze mialam tylko wągry na skrzydełkach, wyzej nie. jednak zalozylam tą miksturę na cały nos... no i sie zaczelo, teraz mam caly nos w wystających wągrach :(

To ze względu na to, że to cudo otwiera Ci to co zamknięte było i później gromadzą się brudy :) Na szczęście u mnie nic się nie babrało później :)

Czarna - trzymałam tak jak trzeba było trzymać, a i tak nic nie dało. Tak po prostu mam i już. Nie u każdego działa. (nawet robiłam sobie "parówkę" wcześniej...)

Filmik widziałam i ciągle drapię się po nosie.
PS. Czarna spytaj konsultantek Avonu, mają tam często taką niebiską gąbeczkę do twarzy. Jest delikatna, nie podrażnia i miła dla cery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 01:35 przez ffff.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:38:39

Dzieki 'ffff ' popytam :)
No dobra laseczki ide Lulku ;D dajcie znac jak wasze plasterki sie spisaly ;) Buziolki ;*;*;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 01:47 przez czarnulka1000.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 11:58:27

O żelatynie i mleku pierwszy raz słyszę. Jeśli to z sodą nie pomoże wtedy sięgnę po żelatynę :D

Domowy sposób na wągry.

01 lut 2013 - 01:12:17

No i JAK DZIEWCZyny :) ? Udalo sie nosek wyczyscic z paskudy ;D ??

Domowy sposób na wągry.

01 lut 2013 - 22:57:23

Cytat
czarnulka1000
Ja wam dam maly przepis mi bardzo Pomaga mam go z innego forum :)

Skladniki :
1 Lyzeczka zelatyny
2.Lyzeczki mleka


Wkladamy do miseczki 1 lyzeczke zelatyny i dodajemy dwie lyzki mleka nastepnie mieszamy i wkladamy do mikrofali na 10s , ew jak ktos nie ma mikrofali czyli ja ogrzewam naczenie w drugiej misce z goraca woda :) az nie bedzie grudek :)
Przypomina to ''dziwny plyn '' i dosc smierdzi ale Pomaga !!

Nakladam na zwilzony nosek najlepiej pedzelkiem i czekam az sie zrobi skorupa uzywam rowniez na brode ( lecz na cala twarz nie polecam poniewaz jest to dosc intensywne )
Sciagam oto taki plasterek i normalnie az obrzydzenie bierze ile tego swinstwa to wyciagnelo ;D pod swiatlem widac nosek jest czysciutki :) robie to co tydzien ;)[attachment 831589 f4a165f7fd43cc93be5ebb24.jpg]

Zdjecia z neta wzieete :) Polecam Nic tak nie dziala jak to;)

zrobiłam dzisiaj tą maseczkę i jestem zadowolona :)
oczywiście wszystkie wągry nie wyszły, ale widziałam sterczące antenki na tych plasterkach :)

jak często robisz taką maseczkę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzydka cera zdjecia