Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:15:57

po 2 sekundach wyłączyłam filmik!;o co za okropieństwo!!!

o miksturze z żelatyną słyszałam

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:16:03

Ja twarz myje szarym mydlem,potem wcieram krem dove czy nivea soft i poprawa po 4 dniach widoczna;)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:18:01

Cytat
dzemki123
Ahaaa! Już teraz rozumiem, dzięki ;)

WYdaje mi sie ze moze to sa rosrzeszone pory ?

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:18:16

Cytat
oversizes
Ja twarz myje szarym mydlem,potem wcieram krem dove czy nivea soft i poprawa po 4 dniach widoczna;)

ale to chyba nie sposób dla suchej i wrażliwej skóry:) a szkoda

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:25:19

Dziewczyny nie spimy ;D hellloołłłłł ;D moj Kotek juz dawno spi heh jutro musi rano wstac Biedaczynka ;(

JA slyszalam rowniez ze Zwykly zel na wagry nalozyc na szczoteczke do zebow nowa nieuzywana oczywscie przeznaczona tylko do twarzy i masowac twarz az bedzie pianka nstepnie zmyc :) i podobno tez super , kiedys chcialam kupic taka szczoteczke garnier ale skubana ok 25 zl brrr drogizna a zelu jak na lekarstwo

Co do Filimku OKROPNY;D NIE DOTRWALAM DO KONCA

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:25:21

Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Ahaaa! Już teraz rozumiem, dzięki ;)

WYdaje mi sie ze moze to sa rosrzeszone pory ?

Jakie? :)



Po obejrzeniu filmiku pokochałam swoją cerę :p co z tego, że plastry na nos na nią nie podziałały. Spróbuję żelatynę.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:26:38

Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:29:28

Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Posmaruj nosek pedzelkiem tylko on zaschnie i ja tak potocznie na to mowie plasterek ;D

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:09

Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)
Ta papka zaschnie Ci na nosie i to odrywasz - ot plasterek :)

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:10

Cytat
czarnulka1000
Cytat
oliga
Cytat
czarnulka1000
Cytat
dzemki123
Sposób z żelatyna wydaje się mega fajny, tylko o co chodzi z tym plasterkiem, w ktorym momencie się go zakłada? ;>

Gdy wyciagniesz z mikrofalki podgrzana miksturke :) jest cieplutka musi byc ciepla aby otworzyla pory tak to dziala i pedzelkiem posmaruj nosek jak juz zaschnie cienka warstwa ok 5 minut schnie to odklei sie ja plasterek jak pociegniesz szybki pelny ruch :) a dziewczyny zapomnialam dodac Po sciagniecu plasterka przemyjcie nosek zimna woda co spowoduje zamkniecie porow i po 10 minutach wklepcie krem nawilzajacy :)

a z czego robisz ten plasterek? jakiś wacik czy co?
jutro spróbuję Twój sposób :)

Posmaruj nosek pedzelkiem tylko on zaschnie i ja tak potocznie na to mowie plasterek ;D

aaa :) jutro napiszę czy widzę jakieś efekty, zrobię od razu na brodę też

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:31:53

Cytat
kara2606

zawsze mialam tylko wągry na skrzydełkach, wyzej nie. jednak zalozylam tą miksturę na cały nos... no i sie zaczelo, teraz mam caly nos w wystających wągrach :(

To ze względu na to, że to cudo otwiera Ci to co zamknięte było i później gromadzą się brudy :) Na szczęście u mnie nic się nie babrało później :)

Czarna - trzymałam tak jak trzeba było trzymać, a i tak nic nie dało. Tak po prostu mam i już. Nie u każdego działa. (nawet robiłam sobie "parówkę" wcześniej...)

Filmik widziałam i ciągle drapię się po nosie.
PS. Czarna spytaj konsultantek Avonu, mają tam często taką niebiską gąbeczkę do twarzy. Jest delikatna, nie podrażnia i miła dla cery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 01:35 przez ffff.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 01:38:39

Dzieki 'ffff ' popytam :)
No dobra laseczki ide Lulku ;D dajcie znac jak wasze plasterki sie spisaly ;) Buziolki ;*;*;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 01:47 przez czarnulka1000.

Domowy sposób na wągry.

31 sty 2013 - 11:58:27

O żelatynie i mleku pierwszy raz słyszę. Jeśli to z sodą nie pomoże wtedy sięgnę po żelatynę :D

Domowy sposób na wągry.

01 lut 2013 - 01:12:17

No i JAK DZIEWCZyny :) ? Udalo sie nosek wyczyscic z paskudy ;D ??

Domowy sposób na wągry.

01 lut 2013 - 22:57:23

Cytat
czarnulka1000
Ja wam dam maly przepis mi bardzo Pomaga mam go z innego forum :)

Skladniki :
1 Lyzeczka zelatyny
2.Lyzeczki mleka


Wkladamy do miseczki 1 lyzeczke zelatyny i dodajemy dwie lyzki mleka nastepnie mieszamy i wkladamy do mikrofali na 10s , ew jak ktos nie ma mikrofali czyli ja ogrzewam naczenie w drugiej misce z goraca woda :) az nie bedzie grudek :)
Przypomina to ''dziwny plyn '' i dosc smierdzi ale Pomaga !!

Nakladam na zwilzony nosek najlepiej pedzelkiem i czekam az sie zrobi skorupa uzywam rowniez na brode ( lecz na cala twarz nie polecam poniewaz jest to dosc intensywne )
Sciagam oto taki plasterek i normalnie az obrzydzenie bierze ile tego swinstwa to wyciagnelo ;D pod swiatlem widac nosek jest czysciutki :) robie to co tydzien ;)[attachment 831589 f4a165f7fd43cc93be5ebb24.jpg]

Zdjecia z neta wzieete :) Polecam Nic tak nie dziala jak to;)

zrobiłam dzisiaj tą maseczkę i jestem zadowolona :)
oczywiście wszystkie wągry nie wyszły, ale widziałam sterczące antenki na tych plasterkach :)

jak często robisz taką maseczkę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzydka cera zdjecia